Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwery Prywatne - Problemy i Pytania związane z Nimi


Gamus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 271
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer: GladorMT2

Opis Problemu: 2 Dni temu w trakcie gry, zacieło mi, lag się zrobił i wszystko staneło w miejscu. Zakończyłem proces, potem cały czas pisało, że moje konto jest zalogowane. Następnie co chwile był błąd łączenia z serwerem.Gram na modzie inne serwery działa. Również nie działa strona głowna Gladora ani Divine World, ale forum działa i ludzie piszą na shoutboxie o grze, czyli normalnie grają, wie ktoś o co chodzi?

Nagroda za pomoc: lubie to

Opublikowano
Serwer: GladorMT2 Opis Problemu: 2 Dni temu w trakcie gry, zacieło mi, lag się zrobił i wszystko staneło w miejscu. Zakończyłem proces, potem cały czas pisało, że moje konto jest zalogowane. Następnie co chwile był błąd łączenia z serwerem.Gram na modzie inne serwery działa. Również nie działa strona głowna Gladora ani Divine World, ale forum działa i ludzie piszą na shoutboxie o grze, czyli normalnie grają, wie ktoś o co chodzi? Nagroda za pomoc: lubie to

 

Mi strona tych obydwu serwerów działa, jeśli nie działa CI na modzie to może zmienili pongi?

Opublikowano

Serwer: Eruris.pl

Problem: Rosa wojownika która bug'uje eq(widać puste miejsce) da się jakoś zrobić łatkę albo usunąć to z eq??

Za pomoc: daje Lajka

Opublikowano

Serwer: DiamondMT2

Opis Problemu lub Pytanie: Szukam osoby która potrfi dodać do switchbota by padmak bon na see - pong

Nagroda za pomoc: Oczywiście lajki i 5 na profilu!

Opublikowano

Serwer : Metinologia

Opis Problemu : Siemka mam taki problem ściągnełem wlasnie serwer metinologia i go wypakowalem gdy wlaczam go normalnie mam okno logowania a na nim tylko 2 kanaly na ktorych nic nie pisze jak sie loguje to pisze blad podczas laczenia sie z serwerem ... wyglad clienta mam nastepujacy : The Devils Catacomb pisze po lewej stronie a po prawej jest zombie , musze cos sciagnac czy cos ? Bo na stronie nic nie ma , pls pomozcie bardzo chce tam zagrac

Nagroda za pomoc: Lajki i 5 na profilu !

sygna1gn.png

Opublikowano

Serwer : Metinologia

Opis Problemu : Siemka mam taki problem ściągnełem wlasnie serwer metinologia i go wypakowalem gdy wlaczam go normalnie mam okno logowania a na nim tylko 2 kanaly na ktorych nic nie pisze jak sie loguje to pisze blad podczas laczenia sie z serwerem ... wyglad clienta mam nastepujacy : The Devils Catacomb pisze po lewej stronie a po prawej jest zombie , musze cos sciagnac czy cos ? Bo na stronie nic nie ma , pls pomozcie bardzo chce tam zagrac

Nagroda za pomoc: Lajki i 5 na profilu !

Odpal/Pobierz patchera.

Opublikowano

Serwer: Virtualmt2

 

Opis problemu: Witam, nie mogę się zalogować do gry, ts3, oraz nie wczytuje mi strony. Czy ktoś wie co się dzieje z tym serwerem?

 

Nagroda: +

Opublikowano

Serwer: Diamond

Problem: Nazwał bym to bytanie co jest z diamondMT2? bo niedzała mi i koledze i chyba nikomu.

Nagroda.Lika

Opublikowano

Serwer: Virtualmt2

 

Opis problemu: Witam, nie mogę się zalogować do gry, ts3, oraz nie wczytuje mi strony. Czy ktoś wie co się dzieje z tym serwerem?

 

Nagroda: +

 

 

Wyślij swój adres IP na www.support.virtualmt2.com.pl

Opublikowano

Serwer:http://vilenos.pl/

Opis Problemu lub Pytanie:Czemu nie działa strona główna ??

Nagroda za pomoc: + i 5 do profilu ..

Jest strona zastępcza

 

evenest.pl/vilenos

 

Serwer:CavalosMT2

Opis Problemu lub Pytanie: Czy serwer off 4 ever ?

Nagroda za pomoc: Like!

tak

 

Serwer: Diamond

Problem: Nazwał bym to bytanie co jest z diamondMT2? bo niedzała mi i koledze i chyba nikomu.

Nagroda.Lika

Pewnie przerwa techniczna albo problemy z serwerownią.

 

Serwer: DiamondMT2

Opis Problemu lub Pytanie: Szukam osoby która potrfi dodać do switchbota by padmak bon na see - pong

Nagroda za pomoc: Oczywiście lajki i 5 na profilu!

Bardzo proste zauważ że nie ma bonu na zwierzęta jest za to na se-pong poprostu na bs ustaw silny przeciwko zwierzetą

 

Serwer: Ravia.eu

Opis Problemu lub Pytanie: Cześć,

Gdy uruchamiam spatchowaną grę, wyskakuje mi taki błąd :

11690497879744379373.png

 

Próbowałem odpalać jako admin, nie działa. Mam to coś net.framework(?) 4, dodałem do wyjątków w antywirze i nic, po kliknięciu uruchom grę wyskakuje te okno dwukrotnie. Usunąłem plik game.exe i ponownie spatchowałem, to samo.

 

Proszę o liczne sugestie.

Nagroda za pomoc: Cały dzienny limit plusów + 5* + szacunek for eva.

Próbowałeś pobrać od nowa?
Opublikowano

Serwer: Diamond

Problem: Nazwał bym to bytanie co jest z diamondMT2? bo niedzała mi i koledze i chyba nikomu.

Nagroda.Lika

 

Boże ogar wejdź na stronę diamondmt2.pl i na białym tle ci to wyskoczy: Przerwa Techniczna www. Gra oraz patcher działają.

 

Klient do pobrania pod adresem: kliknij tutaj

Można normalnie grać wchodząc na serwer przez obejście.exe znajdujące się w folderze z wypakowanym klientem diamond.

Opublikowano

Serwer: Draenor.pl

Opis Problemu lub Pytanie:Gra wylacza sie podczas expienia co chwile (posiadam patchera ze stronki )

Nagroda za pomoc: + i 5 do profilu ..

Nigdy nie trać czasu dla kogoś, kto nie ma go dla Ciebie ! :))

Opublikowano

Serwer: Vanesia

Opis Problemu lub Pytanie: Jak dobrze zarabiać? Mam woja 135lv (pro eq), epik stal 120lv, epik miecz 130lv, i 0 epikow z bizu. Potrzebuje zarobic dobrze kase, ale nie wiem gdzie dropic. Mogę chodzić na bossy, tylko nie wiem jak gdzie itd.

Nagroda za pomoc: Lajki ;>

Opublikowano

Poszukuję servera medium ale nie zbyt trudnego .. max lv około 150.. skille na P żeby były łatwe do zrobienia.. fryzurki... itp. Zna ktoś może taki ??

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...