Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Sander9678

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Syukam max 5 osob do grz na moim dedzku 5 slotowzm pisac skzpe gomey1074 aktualnie mapa ant farm potem moyemz grac survival escape itp 13 lat*+ i premium

  • Odpowiedzi 691
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam poszukuje osób do nakręcenia LET's PLAY MINECRAFT

 

Wymagania:

-13/14 lat

-Ts

-Ogarniecie MC

 

O mnie:

-Mam 14 lat

-Ogarniam MC

-Posiadam TS

-Kontakt GG: 40970856

-TS : 188.116.52.50

(ostatni nazwa : Minecraft.serv hasło na gg)

 

 

Wszystkich chętnych zapraszam do pisania

(Napisac cos o sobie np:

-Wiek

a nie tylko siema, jestem chętny..)

Opublikowano

Szukam 1 osoby do budowania ze mną na moim servie (Hamachi)

 

WYMAGANIA:

11 lat+

dobrze budować

dobrze obsługiwać się pluginami

Id sieci:SaniCraft

hasło:123

Opublikowano

WITAM

poszukuje 1-2 osoby do grania-nagrywania gry o nazwie terraria.

WYMAGANIA:

  1. 13+lat
  2. skype
  3. terraria (może być pirat)
  4. jeśli ja mam nagrywać ty stawiasz serwa
  5. jeśli ja stawiam serwa ty nagrywasz
  6. (albo albo) 1.nagrywasz (mogę ja) 2.stawiasz serwa.(mogę ja) 3.robisz intra,avatary,reklamujesz nasze konto na YT
  7. ogarniasz w miarę terrarie

O mnie

  1. jestem kreatywną osobą
  2. mam 13lat
  3. jestem ogarnięty
  4. lubię się śmiać
  5. mam znośny głos (przed mutacją)
  6. jestem zabawny

KONTAKT

skype:potkan951

PW

steam:potkan951

Opublikowano

Szukam kogoś z kim mógłbym pograć w minecrafta

wiek 16+

serwer można też na moim jeśli ktoś nie ma

ew. możemy kręcić let`s play

kontakt gg:11298069

Opublikowano

Witam !

Poszukuję około 5 osób do serii fabularnej ''Uniwersytet Smierci'' z minecraft.

 

Poszukuje :

SERMaster - Liczba : 1 - Osoba która postawi serwer na 6 osób bez lagów i nie bedzie zbyt rzadko przy komputerze.

Aktorzy - Liczba : 4 - zwykły aktor.

 

Nagrywaniem i Obrabianiem oraz Udostępnianiem zajmuję się ja ! Wszyscy Reklamują Serie !

 

Mape mam skonczoną w 90% ale w potrzebie do każdego odcinka bedziemy ją modyfikować.

 

 

Oferuje :

13 lat

Nagrywanie

Obrabianie

Wrzucanie

Kulturę osobistą

Dobrej jakosci mikrofon

PREMIUM

Mam Ferie !

^^

 

Wymagam :

13 lat [minimum]

Kulturę osobistą

Dobrej jakości mikrofon

Minecraft Premium

ewentualnie Ferie

^^

Skype

 

 

Kontakt :

Skype : kamil25421

Opublikowano

Poszukuję 2 osób na survival... Gramy we 2 z kumplem już parę dni i mamy już trochę rozbudowane... Ale jest nas tylko 2 a serwer mamy 4 slotowy (Brak Lagów) i szukam dodatkowych 2 osób bo w 4 raźniej ;]

Czego wymagam ?

- Wiek 17+

- Mikro / Skype

- Staż w MC co najmniej 2 miesiące...

- Kogoś komu można zaufać..

- Nie musi być Premium..

 

Kto chętny proszę pisać mi na pw mpcforum ;]

Ale jeżeli nie będziesz spełniał wymagań podanych wyżej to przepraszam, ale nie dogadamy si ;]

Jeżeli wybiorę Ciebie, ty po paru dniach rozwalisz mapkę albo coś zrobisz na nie korzyść serwera.. Wylatujesz..

 

PS. Nie, nie będziemy kręcić Let's Play..

Opublikowano

Szukam ludzi do Frakcji, Gromowładni - jeżeli ktoś grał w Skyrima to wie.

Serwer Surivival + Frakcje.

Wymagania:

- 14lat+

- mikrofon dobry i skype

- ogarniętym być w sprawie alchemi, ulepszania i mine.

Pisać na gg: 17508599

Lub

Pisać na skype: thekichell

Opublikowano

Witam poszukuje osób do nakręcenia LET's PLAY MINECRAFT

 

Wymagania:

-13/14 lat

-Ts

-Ogarniecie MC

 

Podział:

OFERUJE SERWER 3 slotowy DEDYK

-2 os. Nakręca, montuje i wstawia na YT

-3 os. Zajmuje się widzami oraz promuje nasz kanał na YT

 

O mnie:

-Mam 14 lat

-Ogarniam MC

-Posiadam TS

-Kontakt GG: 40970856

-TS : 192.166.218.74

Pokój : 27

Hasło1235

nazwa : Minecraft.

 

 

Wszystkich chętnych zapraszam do pisania

(Napisac cos o sobie np:

-Wiek

a nie tylko siema, jestem chętny..)

Opublikowano

Szukam osoby która zagra ze mna na serwerze hardcor u skkf

 

Najlepiej:

sprawny mikrofon

lat: +14

 

pisać: mpc forum

 

lub zagram z kims na jego mapce tak jak np. youtubowa wyżyna , lub masakry

Opublikowano

Szukam osoby do pogrania w minecrafta możemy grać escape, surv, adv, i normal

- posiadam serwer

Wymagania:

-premium

-16+ lat

 

gg: 11298069

lub

mpcforum

Opublikowano

Poszukuje 2 osób do grania w minecraft na serwie dedyk.

Będziemy robić miasta i dobrze się bawić.

Musisz mieć: 12+lat mikro i skype ,a i musisz być trochę ogarnięty.

Mój skype :silvaa76

Opublikowano

Cześć, mam 15 lat i szukam 1 max 2 osób na wspólną gre oczywiście all mikrofony maja mieć. Komunikatory możemy się dogadać ja oferuje to, że mam TS3 VT SKYPE ON mam dość sporo czasu na gre moge również uczestniczyć w lets playu. GG; 23681783

Opublikowano

Szukam ludzi do wspólnej gry non premium możemy grać na własnym serwie lub na innym (ja nie moge postawić bo mam naprawde słaby net)

wymagania to jedynie chęć dobrej zabawy 13+ lat i kreatywność GG : 12312675

Opublikowano

Cześć,niechcesz sam kręcić let's play minecraft, potrzebujesz towarzystwa?? NIE CZEKAJ PISZ!!

PS;Pamiętaj że ty nagrywasz,montujesz i wrzucasz ja tylko ci pomagam...

 

MOJE GG:33148647

 

Pisac nawet jak mnie niema, jestem otwarty na propozycje

1325845644-U48159.gif
Opublikowano

Elo .

 

Szukam 1-2 ludzi do map : survival , sky block , escape .

 

Wymagam :

 

12-14 lat

Ts albo Skype

Mikrofon

Poczucie chumoru.

 

Oferuję :

 

12 lat

Mikrofon

server do minecrfta

skype i Ts

 

 

Dzienkuje i prosze o zgloszenia

PS: Musicie miec Hamachi zeby zagrac :

 

Hamachi :

Id : Pogromcymitów1234

haslo : 123

 

Pozdrawiam i zapraszam !!!!

Yea Baybe

Opublikowano

Witam szukam 1 osoby która może "TERAZ" zagrać w MineCraft ze mną w OtherPlanet ! Ja stawiam serwa !

Wymagania:

Team Speak3,

+15 lat.

 

Ip serwera TS3: invasionts3.sytes.net:1

Kanal 6 : Minecraft (Tam jestem pod nickiem Ader)

Opublikowano

A może tak sieć podać?? dry.gif

A może już napisał co ?

Pomogłem daj + ...

 

 

Proszę o zdjęcie mi trochę % ...

Opublikowano

Witam szukam osoby do zagrania w minecraft survival,może będziemy nagrywać

serwer stawiam ja

mam 12 lat i szukam osoby 11+

moje gg 2568072

mam 78 widzów na yt ;=*

Opublikowano

Witam poszukuje zespól pod budowę miasta na serwer

 

Potrzebujemy:

-Epicki Spawn

-Galerie Handlowa

-Ratusz

-Publiczną Hodowle Kaktusów

-Wielki Rynek

 

Za pomoc będą nagrody kiedy serwer będzie stał na csrv.pl

 

Id Hamachi: chodak23

 

hasło: brak

 

IP:5.4.137.117

 

Pozdrawiam i z góry dziękuje

1377531174-U173186.png

Opublikowano

Witam. Zagram / ponagrywam / lets playe badz survival . Na jakiej kolwie mapie .

Co oferuje :

15 lat

skype / ts

kopm ktory ma 6 gb ramu / procek 4 x rdzeniowy po 2.6 Ghz , frapsa , montaz filmow , i wiele innych

 

Pisz a pw badz gg 10270082 lub skype koxdomso

 

Masz pytania pisz !!

Największa pompa w grze to

SG556 MARK II

PERMAMENT ;)

Opublikowano

Witam. Zagram / ponagrywam / lets playe badz survival . Na jakiej kolwie mapie .

Co oferuje :

14 lat

skype / ts3

 

Pisz na gg 8284957 lub skype Harox74

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...