Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT] Stawianie serwera na plikach vSRO + Konfiguracja


PRYCIN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zaznaczyłem , napisałem że się już uporałem z tym. Windows 7 zabrał mi uprawnienia do plików z database . Wystarczy że dałem sobie Pełną Kontrolę i jest git .

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A ja mam pytanie.Czy na słabym sprzęcie mógłbym odpalić ten serwer sam dla siebie.Gdzieś czytałem że aby postawić ten serwer trzeba spełnić określone wymagania sprzętowe.

25kr0nq.jpg
Opublikowano

Trzeba. ew. możesz postawić server na plikach ECSRO które wymagają zaledwie 1GB ram'u. Pliki stawia się podobnie ale inaczej. Musisz mieć także cracked gameserver, żeby raty można było zmienić z 10x na dowolne. Niestety nieco ciężej jest go zrobić niż ten do vsro gdyż kod jest inny a nie ma żadnego poradnika. Jeśli byś postanowił postawić server na ECSRO files to napisz mi na pm, wyślę Ci ten gameserver jakbyś chciał ;)

Opublikowano

Byłem już przy kończowej fazie tworzenia serwera,a raczej konta i pojawił mi się taki bląd,że nie ma u mnie w bazie SQL Server Management Studio Express bliku dbo._PrivilegadIp jakies rady?

Opublikowano

Jeżeli nie ma tej funkcji , to musiałeś źle przywrócić db .

Były mod, GM & GA Lyssy Online


 


Może czas wrócić do silka :D ?


 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

SR_ShardManager automatycznie się zamyka, nawet nie jestem w stanie zobaczyć logi... -.- a tak to wszystko śmiga... gdzie może być przyczyna?

 

 

zrobione:)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

mam problem: nie moge odpalic sevwera, poniewaz nie moge uruchomic z folderu Certificaction pliku 3-CustomCeftificationServer

wlacza sie na chwile i komunikat ze program przestal dzialac

Opublikowano

mam problem: nie moge odpalic sevwera, poniewaz nie moge uruchomic z folderu Certificaction pliku 3-CustomCeftificationServer

wlacza sie na chwile i komunikat ze program przestal dzialac

Pokaż swoje .ini z folderu ini, który znajduje się w certification :)

Opublikowano

czy moze mi ktos dokladniej wyjasnic jak odpalic server bo jak odpalam to okienko po chwili sie zamyka.

 

juz zrobione.

 

 

 

teraz mam minny problem server dziala ale jak odpalam launchera i daje start to po chwili silka sie wylaczy czarny ekran na sek i wylacza sie i blad wyskakuje silka.

Viviene.pngBrokenHeart_.png
Opublikowano

Mam problem panowie ... :'/

 

Problem przy odpalaniu serwa, a konkretnie GlobalManager.

 

Raport błędów :

 

 

notify BILLING SERVER[dummy] 2012-07-22 01:26:36 834

notify BillingMgr- Created! 2012-07-22 01:26:36 838

notify BillingMgr- Service Initialized! 2012-07-22 01:26:36 842

notify successfully server task registered 2012-07-22 01:26:36 842

notify request server certification 2012-07-22 01:26:36 843

notify Add ServerNotify : (1) - Certification 2012-07-22 01:26:36 844

notify Add ServerNotify : (698) - GatewayServer 2012-07-22 01:26:36 845

notify Add ServerNotify : (699) - MachineManager 2012-07-22 01:26:36 846

notify Add ServerNotify : (700) - DownloadServer 2012-07-22 01:26:36 847

notify Add ServerNotify : (704) - FarmManager 2012-07-22 01:26:36 848

notify successfully server certificated 2012-07-22 01:26:36 850

fatal server cord established : 1 (5.208.111.26:32000) 2012-07-22 01:26:36 852

notify Successfully DB Initialized! 2012-07-22 01:26:36 873

fatal Max User Count Restriction Per IP: system default (infinite) 2012-07-22 01:26:36 900

notify Account DB Successfully Connected! 2012-07-22 01:26:36 901

notify Silk DB is assigned to Account DB!! 2012-07-22 01:26:36 901

fatal execute query error : select * from _SecurityDescription with (NOLOCK) 2012-07-22 01:26:36 902

fatal Query Error!!! Query Result : -1, Query : select * from _SecurityDescription with (NOLOCK) 2012-07-22 01:26:36 903

fatal SQL Error State:42S02, Native Error Code: D0, ODBC Error: [Microsoft][ODBC SQL Server Driver]

Invalid object name '_SecurityDescription'.    2012-07-22 01:26:36 904

fatal select * from _SecurityDescription with (NOLOCK) 2012-07-22 01:26:36 905

fatal security description data loading failed.... 2012-07-22 01:26:36 906

fatal GlobalManager is initialized successfully 2012-07-22 01:26:36 906

 

 

Opublikowano

Prawdopodobnie jakiś z plików ref[xxx].txt w media.pk2 w server_dep/silkroad nie jest zgodny z dbo.ref[xxx] w SR_SHARD_INIT :) Też miałem ten błąd, nagle sam przyszedł, bo wczesniej wszystko działało, nie naprawiłem tego niestety, ale podejrzewam, że jeśli edytowałeś jakiś plik .exe w serverze(globalmanager itp.) to jest coś zle z tym zrobione ;)

Opublikowano

A ma ktoś może jakiegoś działającego clienta do tych plików ? Bo ja pobrałem jakąś wersje 1.88 i nie wiem czy to jest dobra.

Nigdzie nie mogę innej znaleźć...

Był bym mega wdzięczny...

Opublikowano

Możesz byle jakiego clienta pobrać - postaraj się, żeby był zbliżony do defaultowych ustawień i serva i clienta. Wtedy użyjesz takiego programu jak IPinput i możesz z łatwością zmienić wersję danego clienta :).

1334497071-U17330.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...