Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT] Stawianie serwera na plikach vSRO + Konfiguracja


PRYCIN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@REFRESH

 

Dodany tutek z SMC:)

 

Jutro nowy z DB oraz z edycją media.pk2 (mam nadzieje , że ogarnę czasowo)

 

jak mam coś wytłumaczyć jeszcze , to piszcie ;)

Były mod, GM & GA Lyssy Online


 


Może czas wrócić do silka :D ?


 

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja mam problem, otóż wszystkie pliki mam, wszystko działa, serwer też, ale muszę uruchamiać loaderem ;( Przez to z opcji autoupdate lipa, mam spatchowane i wgl, ale kiedy uruchamiam launcher pisze mi, że jest inspa... Proszę o pomoc...

Opublikowano

bltv.jpg

 

1. Ściągnij sobie program IpInput

2.Znajdź media swojego clienta

3.Usuń początkowe ip i dodaj swoje

4.W Content ID musi być : 22

5. W version , zmień na wersje swojego serwera , początkowa wersja to 1.188

Były mod, GM & GA Lyssy Online


 


Może czas wrócić do silka :D ?


 

Opublikowano

Witam.

Czy posiadanie routera nie przeszkadza w utworzeniu serwera?

Chodzi mi tutaj tylko o problem sprzętowy, nie mówię o ustawieniu routera.

Pozdrawiam..

Opublikowano

Ok, dzięki. Bo przy starym poradniku wyskakiwał mi błąd podadzą uruchamiania plików, że nie może się połączyć (na pierwszej stronie ktoś dał tego scena), niezależnie czy pisałem ip hama czy sieci wewnętrznej.

 

EDIT: Wyskakuje mi ten błąd przy logowaniu do SMC. Jak to naprawić?

 

http://img854.imageshack.us/img854/3784/smcu.png

Opublikowano

Jest identyczna ;p ja mam xp i mi działa :)

 

Narzędzia administracyjne\Internetowe usługi informacyjne

Pomogłem? Kliknij : 83ab61d98042655cm.jpg

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem po co potrzebujesz skoro one działają ;D , ale ok znajdę i dodam zaraz.

Były mod, GM & GA Lyssy Online


 


Może czas wrócić do silka :D ?


 

Opublikowano

http://www.microsoft...ls.aspx?id=3387

http://www.microsoft...ails.aspx?id=29

http://www.microsoft...ls.aspx?id=5555

http://www.dobreprog...dows,17635.html

Zainstaluj to wszystko

 

pod ustawieniami SP3 nie odpalają sie 4 ostatnie PKT ja mam je ustawione odpal z zgodnością Windows NT SP5

 

 

ściągnij TeamViewer 7 i napisz na moje gg passy

 

Complete 120 Cap + 13D Database Running in Mssql 2005 (v188)

Here is u dream! complete 120 cap database + a simply d13 (Weapons + Stones)

Update v5.5

120_Complete+D13@[email protected]

Update v6

Complete_120Cap+D13_v6@[email protected]

Fixed erro when creat a new char and Dc when buy a item of item mall

Update v6.3

Complete_120Cap+D13_v6.3@[email protected]

Import this to media side magicoption.txt (server_dep\silkroad\textdata\)

--for run this database u need 2x game severs (use a virtual machine) or disable roc and other region of u preffer!

Fixed Stones D13 + Spawn Mobs + Pets (Work here)

 

Media@[email protected]

Media@[email protected]

 

KSro date.pk : https://sizablesend....2--Statiic-.rar :)

 

 

"ServerFolder/data download ksro and extract the data.pk2 to ServerFolder/data.

Work in this update:

Database

 

Jupiter 100% (Dungeons Too)

Jupiter Spawns 100% (Chapions and Giants too)

Skills Normal and of the mobs 100%

Drops lvl 111+ Normal and Sox 100%

Somes avatars add...

 

Media.pk2

 

Fixed Glows Normal and Sox (D13)

Somes Avatars Add to item mall

Icons D13

.txt are of the servers WingSRO and FenixSRO.

 

sro2012012719175552.jpg

 

robił ktoś to kiedyś ?

 

Statiic db ma wch** bugow :)

I oczywiscie, tak.

 

Lepiej glory, zaraz bede probowal.

2jg1dfb.png

Sygna by me.

3502qs5.png

"There is nothing like elo hell, it's just about how hard you can carry."

Opublikowano

To ja mam pytanie i prośbę do autora. Jako że OS na dedyku to dla mnie tylko UNIX, więc próbuje postawić serwerek na Debianie. Aktualnie mam wgrany Xik i łączę się z VNC. Chciałbym się dowiedzieć odnośnie odpalenia i skonfigurowania tego pod linuxem + wine. Jakieś pomysły ? ;d

 

@Update

 

Dodam, że jak instalowałem mnóstwo serwerów do gier i nie tylko, tak z serwerem sro mam styczność pierwszy raz ;)

Opublikowano

Pliki serverowe silka działają tylko i wyłącznie na OS Windows

Były mod, GM & GA Lyssy Online


 


Może czas wrócić do silka :D ?


 

Opublikowano

Nie znaczy to, że nie odpale ich na linuxie ;) W tym momencie działają pliki wykonywalne .exe, mam problem jedynie z bazą danych ;)

Opublikowano

Dlaczego nie mogę włączyć silka na 2 kompie ? pisze że serwer jest wyłączony kiedy na 1 kompie jestem zalogowany i wszystko chodzi. serwer stoi na moim IP ale na hamachi jest to samo.

Opublikowano

A zmieniłeś ip w media , oraz czy dołączyłeś do grupy na hamaku ?

Były mod, GM & GA Lyssy Online


 


Może czas wrócić do silka :D ?


 

Opublikowano

udało się :) najpierw zalogowałem się na lapku a potem na pc z serwerem :)

 

PS Dodajcie tutka z modyfikacją na 120lvl i innymi rzeczami

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...