Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT] Stawianie serwera na plikach vSRO + Konfiguracja


PRYCIN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Retroxxx jest PRO ;p PEDO Zedytuj tego TUTa bo na pewno na nim nikt nie postawi serwa dużo rzeczy nie opisanych i dodanych :(

Pomogłem? Kliknij : 83ab61d98042655cm.jpg

 

 

 

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@up

 

zgadzam się z panem u góry.

 

Poza tym , napisałem ,że można do mnie napisać prywatną wiadomość na forum / dołączyć do grupy na hamaku.

NIe zawsze też mam czas , mam szkołe , dojazdy pociągami -.- , nauke i życie towarzyskie.

 

@edit

 

ale jeżeli znajdziecie jakiś poważny błąd , który popełniłem , to napiszcie.

Były mod, GM & GA Lyssy Online


 


Może czas wrócić do silka :D ?


 

Opublikowano

http://www.mediafire.com/?k1jj7flqs1rzcqe

 

14142za.jpg

 

Ustawiasz tak jak na obrazku tylko IP dajesz swoje oczywiście.

Opublikowano

Jak działa konsola GM ? i skąd można pobrać ?

 

Ciekawe jak jest tak to nie dziala :

Sec_primary: wpisujemy 1

Sec_content: wpisujemy 1

A jak jest tak to dziala konto :

Sec_primary: wpisujemy 3

Sec_content: wpisujemy 3

Pomogłem? Kliknij : 83ab61d98042655cm.jpg

 

 

 

Opublikowano

Co do konsoli , zaraz bedzie wrzucony tut co i jak :P.

Były mod, GM & GA Lyssy Online


 


Może czas wrócić do silka :D ?


 

Opublikowano

Jak działa konsola GM ? i skąd można pobrać ?

 

Ciekawe jak jest tak to nie dziala :

Sec_primary: wpisujemy 1

Sec_content: wpisujemy 1

A jak jest tak to dziala konto :

Sec_primary: wpisujemy 3

Sec_content: wpisujemy 3

 

Zapomniałeś o privileged ip :).

1334497071-U17330.png

Opublikowano

Shift+~ tym uaktywnisz GM console jak masz klawiature ENG u minie np. uaktywnia się Shift+~+!.

Jak włączysz GM console to wciskasz F1 i masz ogólne komendy GM'a jak, TP do dowolnego miejsca, zmiana pogody, przyśpieszenie biegania. etc.

jak chcesz spawnąc moba to wpisujesz /LOADMONSTER wciskasz F2 i wyboierasz z Listy, po czym na koncu komendy po spacji dopisujesz 0-3 np./LOADMONSTER MOB_RM_TAHOMET 0

jak chcesz zrobić item to wpisujesz /MAKEITEM i wciskasz F3 i wybierasz z listy np. /MAKEITEM ITEM_CH_SWORD_11_A_RARE 8 czyli sword Seal of Nova +8. Przez GM console możesz zrobić max +8 ale potem możesz w SMC ręcznie edytować do +12 w zakładce CharEdit --> EditItem.

Opublikowano

Wczoraj serwer się odpałił wszystko cacy a dzisaj nie chce zalogować mi się na SQLManager jest napisane ze "Wystąpił błąd podczas ustanawiania połączenia z serwerem programu SQL Serwer" I chyba przez to Machine Manager tez sie nie odpala.. Any ideas?

Opublikowano

ACE tak wiem :) u mnie działa Shift+(~)+1 PEDO Coś dodasz jeszcze ?

 

Piszcie , co mam zrobić , co wytłumaczyć itp itd

Były mod, GM & GA Lyssy Online


 


Może czas wrócić do silka :D ?


 

Opublikowano

Wczoraj serwer się odpałił wszystko cacy a dzisaj nie chce zalogować mi się na SQLManager jest napisane ze "Wystąpił błąd podczas ustanawiania połączenia z serwerem programu SQL Serwer" I chyba przez to Machine Manager tez sie nie odpala.. Any ideas?

Znajdz SQL Server w usługach Windows i uruchom go, prawdopodobnie czegoś nie zaznaczyłeś przy instalacji i SQL server nie uruchamia ci się wraz ze startem Systemu.

Opublikowano

Jak dodac Vigory do sklepu bo nie znam kodu itemy 10D już dałem :D Itemy na start też ;P

Jak odpalić tą Witrynę na własnym kompie http://www.box.com/s...nlhcsytrm7l510f ? :)

 

 

OK do zrobienia strony potrzebne nam jest :)

Tu mamy ładny TuT :D

http://www.box.com/s...p2rg3yz701r6h6p

 

Wamp 2.0i 32bit: http://sourceforge.net/projects/wampserver/files/WampServer%202/WampServer%202.0/WampServer2.0i.exe/download Takim ja wale :)

32bit: http://www.box.com/s...u4vz2fysranair6

64bit: http://www.box.com/s...bpv7vi59r51drrh

Wamp PHP: http://en.sourceforg...er2-PHP531.exe/

 

ntwdblib.dll: http://www.dlldll.co...l_download.html

 

Niech ktoś to ze skanuje bo ja nie mam czasu za bardzo :) Dowiem się czegoś ciekawego napisze ;p

 

Jaki jest ten kod vigorow ???

Pomogłem? Kliknij : 83ab61d98042655cm.jpg

 

 

 

Opublikowano

@Topic

 

Lista itemów i nowe komendy podczepione .

 

Może teraz jakiś tutek z SMC ? ;)

czy z tymi vigorami ? :)

Były mod, GM & GA Lyssy Online


 


Może czas wrócić do silka :D ?


 

Opublikowano

Mam problem, odpalilem Global Menager i odrazu wywala komunikaty na czerwono, mało tego bo gry odpalam Machine Menager wywala okno z jak globala ale napisane jest tylko request server certification

 

a oto logi z global menagera

501_certificat.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...