Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz]Królestwo Se-Pong[WL][SLOTY 250][Non-Premium]


TheWomen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiek:16

Nick:God

Staż w minecraft: Prawie 2 lata

Zareklamujesz serwer?:Tak

Dlaczego akurat ten?:mało jest serwerów tego typu i ponieważ ładnie się prezentuję,

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?: Tak

  • Odpowiedzi 165
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek:14lat

 

Nick:ppawell33

 

Staż w minecraft:

 

Zareklamujesz serwer?:1 rok

 

Dlaczego akurat ten?:bo sie wyróżnia

 

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.): jak trzeba

:D

Opublikowano

wiek: nie całe 13

nick : igorder

staż w minecraft : wersja 1.2_02

Zareklamujesz serwer?: nie jestem zarejestrowany na innych forach

Dlaczego akurat ten?: ponieważ ten server wygląda na bardzo rozudowany , a poza tym byłem jako gość w let's play

Opublikowano

Wiek: 14 lat

 

 

 

Nick: websterRDST

 

 

Staż w minecraft: od wersji 1.5

 

 

Zareklamujesz serwer?: Pewnie

:D

 

 

Dlaczego akurat ten?: Szukałem takiego serwera. Było kilka ale zawsze coś było nie tak. Myślę że serwer jest dobry.

 

Posiadam konto premium :D

secondary_nav_bg.png
Opublikowano

kiedy start ??

PS: Mógłbyś zamiast OLLoPL dodać FrostMenPL bo on zmienił nick

                                                          6JuGEp.png

                                                     Posty: 50+,100+,150+,200+,250+,500-,1000-,....

Opublikowano

Dodaj Adix55

 

Lat: 14

 

Staż w minecrafcie: 1,5 lat.

 

Server zareklamuje oczywiście bo dobrze się zapowiada.

 

Jak gra będzie fajna to się dorzuce :D

mca.pngLiczę na plusika :) Dziękuje.
Opublikowano
No coś surowo nas traktujesz nie spodziewałem się poświęciłem się na budowę mapki opuściłem się w Nauce a ty masz pretensje.

Serwer zrobiony mapka wszystko jest zrobione.

Ale robiliśmy miesiąc mapkę i serwer padł musimy się dołozyć.

Złożyliśmy się ale brak paru złotych.

Piszcie na Pw czy możecie dać 50 gr - lub więcj

 

Mam pretensje bo to już długo trwa a my nadal nic nie wiemy.

Jeśli tyle czasu budujecie wasz świat i nadal nic dla nas nie macie to albo brak wam czasu albo was to przerasta.(bez obrazy)

Wiele osób pyta o start serwera a Ty ich odsyłasz do niedbałego opisu gdzie i tak nie znajdą tego czego szukają ,mogłeś przez ten miesiąc poprawić opis bo jeśli tak samo dbacie o serwer to nie wróże mu nic dobrego.

Teraz potrzebujecie pieniędzy na opłaty a nikt nie zapłaci w ciemno za coś czego nie widział i nie wie w jakim jest stanie ,dlatego mógłbyś zamieścić jakieś screeny żeby ludzie wiedzieli co osiągnęliście przez ten miesiąc.

sig2@500580494-TityBoyPL@eu@29@0@11100000000100@1111001000101@01110@pl@10.png

Opublikowano

Zapowiada Się Pięknie! Jednak Nie Będe Grał,Kończe Przygode Z Minecraft ; )

                                                    2011-2015,tylko MPC!

Opublikowano

Wiek:14

Nick:Astirek

 

Staż w minecraft:chyba od 1.3

 

Zareklamujesz serwer?:Zależy czy będzie godny uwagi

 

Dlaczego akurat ten?:Wygląda ciekawie

 

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.) 50 gr czy 1 zl to nie duzo a grosz do grosza i się nazbiera.

Opublikowano

Wiek: 15

 

Nick:dzida121

 

Staż:od 1.5

 

Zareklamujesz serwer: Tak dam ten serwer kilku znajomym:)

 

Dlaczego ten a nie inny?: Zainspirował mnie system rang oraz ilość slotów

 

Czy dołożę na serwer?: Symboliczna kwota;p Bez problemu

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Wiek: 14lat

Nick: SzpaQ

Staż w minecraft: Od 1.3.5(?) cos koło tego

Zareklamujesz serwer?: Jeżeli mnie przekona do gry to tak ;]

Dlaczego akurat ten?: Opis wygląda nieźle;]

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.): Tak

Opublikowano

Wiek:15

 

 

 

Nick:Wizzxful

 

 

 

Staż w minecraft: Od Beta

 

 

 

Zareklamujesz serwer?: Oczywiście

 

 

 

Dlaczego akurat ten?: Zajebista fabuła lubie takie servy

 

 

 

Dołożysz sie? : Tak

Opublikowano

Wiek:14

 

Nick:MoHeR

 

Staż w minecraft: Hmm może byc 1rok

Zareklamujesz serwer?:Jak mi się spodoba to na pewno

 

Dlaczego akurat ten?:Ponieważ ładnie się prezentuję, i mało jest serwerów tego typu.

 

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?: No zobaczymy możę ale chyba raczej nie ale sie zobaczy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...