Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz]Królestwo Se-Pong[WL][SLOTY 250][Non-Premium]


TheWomen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 165
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek: XXX

Nick: XXX

Staż w minecraft: XXX

Zareklamujesz serwer ?: XXX

Dlaczego akurat ten ?: XXX

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się ? XXX

elbaku.png

Opublikowano

Wiek:15

Nick:lower912 (posiadam premium )

Staż w minecraft: od 1.4

Zareklamujesz serwer?:Jak mi się spodoba

Dlaczego akurat ten?:no bo jest RPG i ładnie opisany :)

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.? Jak będzie można SMS to czemu, nie...

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Wiek: 12

Nick : Deo

Staż w minecraft : ok.1 rok

Zareklamujesz serwer?: Jak będzie mi się podobał to Tak

Dlaczego akurat ten?: Bo się fajnie prezentuje i jest ładnie opisany

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?: jak będzie przez sms'a to czemu nie

;)

 

 

PS: Czy mogę prosić o szybkie przyjęcie na WL?

                                                          6JuGEp.png

                                                     Posty: 50+,100+,150+,200+,250+,500-,1000-,....

Opublikowano

Wiek:15/16

 

Nick:Nudle

 

Staż w minecraft: Gram od 1.2

 

Zareklamujesz serwer?:oczywiscie

 

Dlaczego akurat ten?:Bo widze ładną prezke a niewielu to potrafi

 

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.) - Tak dam nawet 1,50zl

 

Jak moge prosic o szybkie dodanie do Whiste-list

 

I jak mozna jakie IP serva??

Opublikowano

kiedy będzie start?

                                                          6JuGEp.png

                                                     Posty: 50+,100+,150+,200+,250+,500-,1000-,....

Opublikowano

podanie:

 

wiek: 12

 

nick:ozzyIiggy

 

staż w minecraft: od 1.7

 

zareklamujesz serwer?:tak

 

Dlaczego akurat ten?:fajnie sie zapowiada i pierwszy fajny rpg

 

czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?:tak pomogę

 

ps.jak napisalem 2 raz z góry przepraszam

Opublikowano

Wiek:13

 

Nick: Bed_Boy

 

Staż w minecraft:1 rok / 12 miesięcy

:D

 

Zareklamujesz serwer?: Mogę

;)

 

Dlaczego akurat ten?: Zapowiada się fajnie

;) Ładna fabuła ;)

 

PS:Bed_Boy z napisałem prez e nie a ponieważ konto na minecraft.net było zajęte ;) (Premium)

9pnux1.png

Chętnie Ci pomogę pisz PW lub GG

Opublikowano

Wiek:19

Nick:Mufeq

Staż w minecraft: rok

Zareklamujesz serwer?:asdze ze tak

Dlaczego akurat ten?:zapowiada sie ciekawie

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.? jak mi sie spodoba i bd mial hajs

Opublikowano

Wiek: 13 ( może i małolata, ale jestem przeciwniczką analfabetów, neosów i dzieciaków, które zachowują się jakby nigdy nie grały w Mc.

 

Nick: RainbowDirty

 

Staż w minecraft: 1 rok 2 miesiące.

 

Zareklamujesz serwer?: Tak, zajmuję się grafiką komputerową więc jakiś bannerek się wykona ;D

 

Dlaczego akurat ten?: Ponieważ jest white list (♥), ale również dlatego, bo zaciekawiła mnie odmienność tego servera. Po jakimś czasie zwykły survival się nudzi, a to jest czymś innym.

 

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.) Oczywiście.

Opublikowano

Wiek:14

 

 

Nick:Camo

 

 

Staż w minecraft:Od 1.3

 

 

Zareklamujesz serwer?:Moze :)

 

 

Dlaczego akurat ten?:Swietnie sie zapowiada

 

 

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.) : Nawet 5-15 zloty ;)

6887.png
Opublikowano

Wiek: 15

 

Nick: Lisek071

 

Staż w minecraft: od 1.3

 

Zareklamujesz serwer?: Jak mi się spodoba

 

Dlaczego akurat ten?: Spodobała mi się reklama i chciałbym zacząć moją przygodę na tym serwerze

 

Czy jak

serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.) Jak sprosta moim oczekiwaniom

//reklama

Opublikowano

wh? B)

na wh a nie na wl

                                                          6JuGEp.png

                                                     Posty: 50+,100+,150+,200+,250+,500-,1000-,....

Pomocnik
Opublikowano

Wiek: 15

 

Nick: Conrado

 

Staż w minecraft: Ponad rok

 

Zareklamujesz serwer?: nie wiem jak bedzie trzeba to tak

 

Dlaczego akurat ten?: Ciekawie sie zapowiada podoba mi sie opis ludnosci

 

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.) jasne

Za pomoc liczę na "Lubię to"

Opublikowano

Wiek: 12

 

Nick: wiiktor

 

Staż w minecraft: Ponad rok

 

Zareklamujesz serwer?: Jeśli mi się spodoba (a tak się zapowiada :D) to tak

 

Dlaczego akurat ten?: Bardzo dobrze się zapowiada

 

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.): Tak.

Opublikowano

UP DODANI ALL.

 

Siemka.

Serwer wystartuje już wkrótce .

Jak już zapowiadałem Budujemy ogromne wsi . Królestwa /Gildie itp.

Proszę o cierpliwośc.

@REF

Ps krzysiekfr2 nie przyjęty.

wypełnij podanie na W-L.

Opublikowano

Wiek: 16

 

Nick: BoGDaN

 

Staż w minecraft: 1,5 roku

 

Zareklamujesz serwer?: Oczywiście, mogę nawet film nagrać.

 

Dlaczego akurat ten?: Ponieważ się spoko zapowiada; Są rangi i ciekawe moby ;)

 

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.) Oczywiście; I tak zawsze mi zostaje na telefonie kasy ^^

Opublikowano

Quetex dziek za obrone a wgl wypełnilem podanei xD moge 3 raz jakby co:P

 

Podanie WL

 

 

Wiek:12 lat

 

Nick:ozzyIiggy

 

Staż w minecraft:od 1.7

 

Zareklamujesz serwer?:tak

 

Dlaczego akurat ten?:lubie takie serwery rpg/srednowieczne

 

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.):tak

 

 

PS.to mój drugi raz a i 1 podanie jest na 3 stronie:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...