Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz]Królestwo Se-Pong[WL][SLOTY 250][Non-Premium]


TheWomen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiek: 13

 

Nick:wixus

 

Staż w minecraft: 1.3

 

Zareklamujesz server?: Jeśli będzie trzeba

:)

 

Dlaczego akurat ten?:Bardzo zachęcający opis

 

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?:Jeśli się spodoba to i więcej

:)

  • Odpowiedzi 165
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek:13

 

Nick:hanusik

 

Staż w minecraft: 3miesiące

 

Zareklamujesz serwer?:Tak

 

Dlaczego akurat ten?: Bardzo fajna fabua . Ciekawa rozgrywka !

To jest serwer!

 

Czy jak

serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.) Oczywiście mogę na start 2 zł by szybciej wystartował .

1348939498-U482456.png

 

Lubisz Barcelone ? Daj Lajk!!

Opublikowano

Przepraszam ze pisze drugi raz ale niestety bylem zmuszony do zrobienia sobie nowego konta.

 

Wiek: 12

 

Nick: Wiktor10PL

 

Staż w minecraf: Ponad rok.

 

Dlaczego akurat ten?: Bardzo dobrze się zapowiada.

 

Zareklamujesz serwer?: Tak.

 

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.): Oczywiście.

Opublikowano

Co do Creeperów i TNT, to TNT tak - kiedy będą wojny między królestwami będzie się robić armaty... a creeperom mówimy 3x NIE!

dalailama986.png

 

 

7987.gif

9209.jpg7650.gif

7490.pngsabaton_userbar_01.png8983.jpg

Opublikowano

Wiek:16lat

Nick:pablo1241

Staż:gdzies okolo poczatku severa

Zareklamuje ? jezeli nadazy sie do tego stosowna okazja to z pewnoscia

Dlaczego wasz? moze dlatego ze ladnie go zareklamowaliscie jest duzo slotow oraz pluginow mysle ze wlasie dlatego widze rowniez ze Administracja tez jest ogarnieta

Mysle ze dam te symboliczna zlotowke jezeli na karcie zostana pieniazki :)

sygnanampc.jpgStachuV.png

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Zbieram +

:D

Opublikowano

Jak byś mógł to przyjmij mojego kumpla :

 

Wiek:12

Nick:OLLoPL

staż w minecraft : ok.1 rok

zareklamujesz sewer : Czemu nie ;)

Dlaczego akurat ten : Bo jest RPG

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.):jak będzie przez sms'a to czemu nie

;)

PS. Prosze o szybkie dodanie do WL

                                                          6JuGEp.png

                                                     Posty: 50+,100+,150+,200+,250+,500-,1000-,....

Opublikowano

Wiek: 12

Nick : Slawodoreek

Staż w minecraft : ok. 3 lat

Zareklamujesz serwer?: Jak będzie mi się podobał to Tak

Dlaczego akurat ten?: Bo się fajnie prezentuje i jest ładnie opisany

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?: Jak będzie za sms'a to napewno Dam pare zl :);)

 

 

PS: Mam Nadzieje ze szybko dodasz mnie do WL :)

Opublikowano

Wiek: 16

 

 

Nick: Noexis0809

 

 

Staż w minecraft: od 1.3

 

 

zareklamujesz serwer?: Myślę, że tak.

 

 

Dlaczego akurat ten?: Zapowiada się ciekawie .

 

 

Czy jakserwerbędzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.) Nie będzie z tym najmniejszego problemu.

Opublikowano

Wiek:15

Nick:KrycholPL

Staż w minecraft: Od wersji 1.5

Zareklamujesz serwer?:Jak mi się spodoba

Dlaczego akurat ten?:Ponieważ RPG :D

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.? Sie zobaczy;)

Opublikowano

Wiek: 17

 

Nick: Pearl0

 

Staż w minecraft: od poczatku

 

Zareklamujesz serwer?: oczywiscie

 

Dlaczego akurat ten?: Poniewaz pragne zaczac przygode na serwerze, ktory zapowiada sie wysmienicie. Poznac milych graczy, oraz pomagac.

 

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.? jezeli bedzie taka potrzeba to tak

Opublikowano

Wiek: 14

 

 

Nick: TheBodziak

 

 

Staż w minecraft: od 1.0.0

 

 

Zareklamujesz serwer?: oczywiscie że tak

 

 

Dlaczego akurat ten?: Poniewarz wydaje się ciekawy i mi się podoba :]

 

 

Czy jak serwer będzie miiał kryzys dołożysz się.? Oczywiście kasom nie szatam ale 1zł to nie jest majatek

 

 

Opublikowano

Wiek: 13

 

Nick: sonkuba4pro

 

Staż w minecraft: Od wersji Alpha

 

Zareklamujesz serwer?:Tak

 

Dlaczego akurat ten?:Poniewaz wydaje mi sie ciekawy ten serwer

 

Czy jak

serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.) Tak

Opublikowano

Wiek: Prawie 17 ;)

 

Nick: shizeR

 

Staż w minecraft: hymm... ponad półtora roku

 

Zareklamujesz serwer?: Chętnie .

 

Dlaczego akurat ten?: Zapowiada się wspaniale , oraz lubię budować itp. itd.

 

Czy jak server będzie miał kryzys dołożysz się.? Tak.

Opublikowano

wiek: 11 (ogarnięty w 100%)

nick: BORSAFRAN

staż w minecraft: od alpha 1.1.2

zareklamujesz serwer? tak

dlaczego akurat ten? ponieważ uwielbiam serwery RPG, wczuwam się w klimat no i oczywiście świetnie się zapowiada!

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.): no chyba

Sprzedam chleb z masłem, tanio!

Opublikowano

Wiek: 14

 

Nick: Junkzdie

 

Staż w minecraft: 1 rok

 

Zareklamujesz serwer?: Taak

 

Dlaczego akurat ten?: Bo mam ochotę na coś nowego i milo się zapowiada

 

Czy jak

serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.) Oczywiscie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...