Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz]Królestwo Se-Pong[WL][SLOTY 250][Non-Premium]


TheWomen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 165
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

dodaj

DJMuciej

Gordek

 

i ps jak bys chcial to podaj ip na pw

 

 

Wiek: 15 niedlugo 16

 

Nick: Gordek / DJMuciej

 

Staż w minecraft: rok

 

Zareklamujesz serwer?: tak

 

Dlaczego akurat ten?: swietnie sie zapowiada

 

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.? mozliwe jak bedzie mi sie dobrze gralo

Opublikowano

Wiek:15

Nick:Puma

Staż w minecraft: Prawie 2 lata

Zareklamujesz serwer?:Jak mi się spodoba to na pewno

Dlaczego akurat ten?:Ponieważ ładnie się prezentuję, i mało jest serwerów tego typu.

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?: No zobaczymy ale mam nadzieje że nie padnie.

COMBAT ARMS


NewZ


CS:GO

Opublikowano

Wiek:15

Nick:Tommcioo

Staż w minecraft: około pół roku

Zareklamujesz serwer?:Jak mi się spodoba

Dlaczego akurat ten?:Ponieważ RPG ;D

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.? Jak będzie można SMS to czemu, nie...

Opublikowano

Wiek: 16

 

 

Nick: Aviro

 

 

Staż w minecraft: od września, ale to chyba nie znaczy, że nie umiem grać to zależy tylko od tego jak szybko się kto uczy czy się mylę? ;P

 

 

Zareklamujesz serwer?: Zależy co pod tym rozumiesz, reklamowanie w sensie napisanie " dobry serwer" pod tematem na MPCForum to spoczko, ale żeby chodzić po forach innych i opisywać serwer na 2 strony A4 to raczej zadanie zarządu ;)

 

 

Dlaczego akurat ten?: Bo się fajnie zapowiada... ale zobaczy się z czasem

 

 

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się?: To się zoabaczy jak serwer będzie warty uwagi to pomyśle, ale nie licz na to, że zasponsoruje cały miesiąc bo to chyba leciutenka przesada ;P Wysłać smsa za 3 zł albo przelew za 5 zł to symbolika ;)

Opublikowano

Wiek:16 lat

 

Nick:Funny

 

Staż w minecraft:od 1.7

 

Zareklamujesz serwer?:Tak

 

Dlaczego akurat ten?:Bo fajnie się zapowiada lubię taką fabułę

 

Czy jak

serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.)No jasne ^^

Opublikowano

Wiek:13

 

 

Nick:Najemnikos

 

 

Staż w minecraft:od 1.3

 

 

Zareklamujesz serwer?:Jak ktos bedzie

 

 

Dlaczego akurat ten?:Bo lubie taka fabułe

Wychwalaj wszechmogącego Hatapona!

 

Pozdro.

Opublikowano

Wiek: 11 Ogarniam !

 

 

Nick: Rondelek

 

 

Staż w minecraft: Od wersji 1.5 Beta

 

 

Zareklamujesz serwer?: Tak

 

 

Dlaczego akurat ten?: Napewno będzie fajna zabawa !

 

 

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.) : Złotówlke dam

:D

Nie mogę się doczekać startu !

Opublikowano

Wiek: 12, w majcu 13.

 

Nick: Lon333ly

 

Staż w minecraft: Od wersji 1.3_01

 

Zareklamujesz serwer?: Mogę tam coś skromnie napisać, nie lubię się bawić w długie reklamy.

 

Dlaczego akurat ten?: Fajnie się zapowiada.

 

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.) : Zależy, czy gra będzie mi sprawiała dużą przyjemność i czy bd miał finanse na fonie w danej chwili. :F

1389638202-U295319.png


Opublikowano

Wiek: 13 w tym roku 14

 

Nick: vBeniii

 

Staż w minecraft: od 1.7.3

 

Zareklamujesz serwer?: Tak

 

Dlaczego akurat ten?: Lubie serwery RPG a ten zapowiada się spoko

 

Czy jak

serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.) : Nawet 2 zł

Opublikowano

Wiek:16

 

 

Nick: Pawel

 

 

Staż w minecraft: od 1.7.3

 

 

Zareklamujesz serwer?: jeśli spodoba mi się to tak.

 

 

Dlaczego akurat ten?: opisany jest bardzo dobrze admini prawdopodobnie nie oleją sprawy. Ciekała fabuła.

 

 

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.) tak.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...