Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz]Królestwo Se-Pong[WL][SLOTY 250][Non-Premium]


TheWomen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiek: 13

 

Nick: CamperPL

 

Staż minecraft: 3 lata

 

Zareklamujesz serwer: Napewno

 

Dlaczego akurat ten: Bo jest taki jak szukałem.

 

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz sie: Napewno

  • Odpowiedzi 165
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek:14

 

Nick:P3P3 lub Pepe

 

Staż w minecraft:1,5 roku

 

Zareklamujesz serwer?:Jak mi się spodoba to tak ;D

 

Dlaczego akurat ten?:Zapowiada się fajnie ;]

 

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się: Jak będzie taka potrzeba to pewnie

Opublikowano

Wiek: 14

Nick: pacio67

Staż w minecrafcie: rok

Zareklamujesz sewer??: pewnie mogę zrobić filmik :)

Dlaczego akurat ten:fajnie się zapowiada i ciekawi mnie wasz system

Czy jak serwer bedzie mial kryzys dołożysz się: Pewnie :D

Arcymistrz
Opublikowano

Podanie WL

 

 

 

Wiek:15

 

 

Nick:Sopelino

 

 

Staż w minecraft:6 miesięcy

 

 

Zareklamujesz serwer?:Tak

 

 

Dlaczego akurat ten?:Po zapowiedzi widzę że będzie to dopracowany (miejmy nadzieje) serwer na którym będzie można spokojnie pograc przy czym awansowac na lepszą rangę mam nadzieje ze nie padnie od tak i ze administracja bedzie jak i nie zasurowa ale takze i sprawiedliwa

 

 

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?Jak serwer zasłuży i zadowoli mnie to dam nawet 10 zł

:D

 

 

 

Pytanie. Czy można po wpłaceniu odrazu 3zł(nawet więcej) z wieśniaka awansowac na Doradce

I kiedy jest przewidywany start?

Opublikowano

Podanie WL

 

 

Wiek:17/18

 

Nick:Ementan1

 

Staż w minecraft: Będzie ponad rok ,)

 

Zareklamujesz serwer?:Najpierw musze sprawdzic, czy wart jest tego.

 

Dlaczego akurat ten?:Po opisie wygląda na obiecujący server.

 

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.) Jak napisałem, musze sprawdzic czy jest tego wart.

 

edit:

Chciałbym zgłosić jeszcze jedną osobe, jeżeli jest to mozliwe.

 

Podanie WL

 

 

Wiek:18

 

Nick:Layor123

 

Staż w minecraft: Z pewnością pół roku.

 

Zareklamujesz serwer?Zobaczymy, jeśli mi się spodoba to tak.

 

Dlaczego akurat ten?:Po opisie wygląda na obiecujący server.

 

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.) Jak napisałem, musze go sprawdzić

Opublikowano

Wiek:12/13

 

Nick: masito

 

Staż w minecraft: od alpha

 

Zareklamujesz serwer?:tak moge zareklamować .

 

Dlaczego akurat ten?:lubie serwery jak sie cos dzieje

 

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.) oczywiscie.

Moje tut'y

 

 

 

Was też wkurza ten dźwięk przy dawaniu LIKE?

:P

Opublikowano

Wiek: 14 2 lutego 15

 

Nick: TnesT

 

Staż w minecraft: od Alpha

 

Zareklamujesz serwer?: Nom

 

Dlaczego akurat ten?: Ponieważ lubię rpg. I dobrze się zapowiada.

 

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.) Jak fajnie będzie się grało to tak :)

Nie reklamujemy kanałów YT w sygnach

Opublikowano

Wiek:15

Nick:Grabula

Staż w minecraft: około roku

Zareklamujesz serwer?:Jak mi się spodoba

Dlaczego akurat ten?:Ponieważ RPG ;D

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.? Jak będzie można SMS to czemu, nie...

Opublikowano

Wiek: 13 za niedługo 14

:)

 

Nick: Magiczna_PL

 

Staż w minecraft: Od wersji 1.3

 

Zareklamujesz serwer?: Oczywiście

:)

 

Dlaczego akurat ten?: Bardzo lubię RPG, a serwer zapowiada się super

:)

 

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.) Tak

:D

Opublikowano

Wiek:11 (wiem,wiem ale nic na to nie poradzę...)

 

Nick:EIGHTY86SIX

 

Staż w minecraft:około 8 mies.

 

Zareklamujesz serwer?:Jak będziesz chciał/ła to owszem.

 

Dlaczego akurat ten?: Bo wszystkie serwy są nieogarnięte i padają po 3 dniach gry...

 

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.): no nie za bardzo nie chce mi się wydać nawet na prem. w minecrafcie...

"Ogień topi lód, ale woda gasi płomień"

Opublikowano

Wiek: 12 (Ale jestem ogarnięty).

 

Nick: VanQuez.

 

Staż w minecraft: Od początku 1.7.3.

 

Dlaczego akurat ten?: Fajnie się zapowiada

 

Zareklamujesz serwer?: Jak się uda to raczej TAK.

 

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.)

: Możliwe.

 

Jakbyś mógł dodaj też mojego kolege

 

Wiek: 13

Nick: Dragon

Staż: Jak wychodziła versja 1.8

Dlaczego akurat ten?: Mówił że fajnie się zapowiada

Zareklamujesz serwer?: Raczej tak

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.): Raczej nie (chyba że było by można sms)

Opublikowano

Wiek: 17 i 14

 

Nick:OsiN, ShiShin

 

Staż w minecraft: ok roku gramy razem z bratem ; d

 

Zareklamujesz serwer?: Zareklamujemy podwójnie gdyż mamy 2 komputery ; )

 

Dlaczego akurat ten?:Naprawdę ciekawy opis . Lubimy z bratem klimaty średniowiecza i jest to naprawdę fajna zabawa ; )

 

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.) Jeżeli będziecie mieli kryzys to dołożymy się nawet 20 zł ; )

81212893811388857825.png
Opublikowano

Wiek: 13 lat i 14 lat , 49 lat

 

Nick: arabkostek ,jerzy,Mateusz

 

Staż w minecraft: od Lipca 2011

 

Zareklamujesz serwer?: tak mam konto na YT

 

Dlaczego akurat ten?: Zapowiada się świetnie. Liczę na brak dzieci z X.rarem

 

Czy jak

serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.) Z kolegami damy nawet po kilka zł

Opublikowano

Wiek:

 

Nick:Meee

 

Staż w minecraft:Gram ok 1 roku

 

Zareklamujesz serwer?:tak jak będzie trzeba

 

Dlaczego akurat ten?: Tak jakoś :)

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.) dlaczego nie ;)

Opublikowano

Wiek: 15 lat

 

Nick:Kamele0n

 

Staż w minecraft: 1 rok

 

Zareklamujesz serwer?: tak,jeśli mi się spodoba

 

Dlaczego akurat ten?: ciekawie się zapowiada

 

Czy jak

serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.) oczywiście

Opublikowano

No chcialbym zebys mnei dodal moje dane \/

 

 

Wiek:13 ale mutacja jest

 

 

Nick:Nex

 

 

Staż w minecraft:ponad rok

 

 

Zareklamujesz serwer?:jak bedzie spoko to tak :D

 

 

Dlaczego akurat ten?:bo ciekawią mnie takie fabularne serwery bo ich jest bardzo mało ale sa epickie :D kocham takie np ze wiesniak sredniowiecze :D A i zapomniałem jak by serwerowi potrzebna pomoc pomoge funduszem nawet do 10zl :D wiec spoko

Opublikowano

wiek: 14

 

nick: damakos11

 

staż w minecraft: rok

 

zareklamujesz serwer: jak będzie fajny to tak

 

dlaczego akurat ten: bo bardzo dobrze się zapowiada

 

Czy jak serwer

będzie miał kryzys dołożysz się: jak będzie fajny serwer to tak

Opublikowano

Wiek: 18

Nick: Marcin

Staż w minecraft: Od wersji 1.2.6 bodajże.

Zareklamujesz serwer ? : Tak

Dlaczego akurat ten ? : Po przeczytaniu opisu wydał mi się interesujący.

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.? : Jeśli serwer będzie wart inwestycji to z wielką chęciom . ;)

sig2@500580494-TityBoyPL@eu@29@0@11100000000100@1111001000101@01110@pl@10.png

Opublikowano

Wiek: 16

 

Nick: Wrzaskuniasty

 

Staż w minecraft: Tak długo, że już nawet nie liczę :P

 

Zareklamujesz serwer?: Czemu nie?

 

Dlaczego akurat ten?: Ponieważ lubię serwery rpg i jest takich mało, fajnie się zapowiada.

 

Czy jak serwer

będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.) Pewnie

sygnaturka22.jpg
Opublikowano

Wiek:14

 

Nick: SokZiemniaczany

 

Staż w minecraft: około rok

 

Zareklamujesz serwer?: Jeśli mi się uda

 

Dlaczego akurat ten?: ponieważ dobrze się zapowiada i lubię takie serwery

 

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.) jeśli mi się spodoba

:)

Opublikowano

Wiek: 14

 

Nick: DaMo

 

Staż w minecraft: Pół roku

 

Zareklamujesz serwer?: jak bd mial czas to tak

 

Dlaczego akurat ten?: Szukam serwera RPG i mysle ze ten akurat bedzie tym o ktory mi chodzi

 

Czy jak

serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.) Tak

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...