Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz]Królestwo Se-Pong[WL][SLOTY 250][Non-Premium]


TheWomen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiek: 16 lat

Nick:Ferror

Staż w Minecraft: od Hallowen Update

Zareklamujesz serwer?:Już to zrobiłem powiedziałem wszystkim kolegom:D

Dlaczego akurat ten?: Szukalem serwera RPG ,a jak narazie wszystkie inne upadły i tylko te sie ostał

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?: W miarę możliwości

  • Odpowiedzi 165
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek: 17

 

Nick: DJoke1

 

Staż w minecraft: Od 1.6.6

 

Zareklamujesz serwer?: Jak mi się spodoba to tak.

 

Dlaczego akurat ten?: Zapowiada sie ciekawa zabawa, mam nadzieje że będę w niej uczestniczyć

 

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.) Jasne że tak

Opublikowano

Wiek: 13

 

Nick: Holl

 

Straż w minecraft : gram od listopada ubiegłego roku

 

Zareklamujesz serwer: Być Może

 

Dlaczego akurat ten: zapowiada sie ciekawie ;)

 

Czy jak serwer bedzie miał kryzys dołożysz się? : Nie wiem, jeżeli płatność będzie SMS to wątpie ;( ,ponieważ mieszkam za granicą i nie mam na polskiej karcie telefonicznej ani grosza ;(

Opublikowano

Nick:leepster

Wiek:13

Staż w Minecraft: Rok

Zareklamujesz Serwer?:może

Dlaczego Akurat Ten:Może byc dobry

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.): jeżeli mi sie spodoba do tak

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Wiek:14/rocznikowo 15

 

Nick: Brak

 

Staż w minecraft: od 1.3

 

Zareklamujesz serwer?: Jak widze serwer zareklamowany jest na MPC forum, także reklamacji na innym forum nie bedzie potrzebne, lecz jeżeli ludzi będzie mało, mogę na inne forum wstawić ( jeżeli wbije to prawdopodobnie z kilkoma kolegami )

 

Dlaczego akurat ten?: Dużo grałem na singlu i troche mi się znudził, chcę pograc z kimś, pochwalić się, że zdobyłem np diaxy itp :D

 

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.) : Pewnie, jeżeli na serwerze będzie dużo ludzi i serwer będzie na dłuższą mete to wykupię może VIP'a ( Jeżeli będzie taka możliwość i będzie płatność sms )

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Wiek: 15

 

Nick: Duszekpl

 

Staż w minecraft: Długi

 

Zareklamujesz serwer?: TAK

 

Dlaczego akurat ten?: Lubię serwery z dążeniem do różnych celów

 

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.) TAK

dJ.jpg

Opublikowano

Wiek: 16

 

Nick: FreeLife

 

Staż w minecraft: rok

 

Zareklamujesz serwer?: tak

 

Dlaczego akurat ten?: swietnie sie zapowiada

 

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?

Oczywiście te 5 zl zawsze można wysłać w sms w razie takowej potrzeby

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Wiek: 14 lat (miesiąc i będzie 15)

 

Nick: MachoNG

 

Staż w minecraft: Od beta 1.2_02

 

Zareklamujesz serwer?: Tak , formy reklamy uzgodnię z administracją

:D --- Żeby nie było 2 reklam w tym samym miejscu

 

Dlaczego akurat ten?: Podoba mi się prezentacja i lubię tego typu serwery

 

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.): Tak pod warunkiem , że będzie opcja SMS

xD

Opublikowano

Wiek: 16

 

Nick: Logit3ch

 

Staż w minecraft:Rok

 

Zareklamujesz serwer?:Jasne

:)

 

Dlaczego akurat ten?: Może być fajnie

;)

 

Czy jak

serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.) Spoko !

Opublikowano

Wiek: 14 niedługo 15

Nick: RodzynekPL

Staż w Minecraft : od Alpha 1.2.6

Zareklamujesz Serwer : Chętnie zrobie także intro Do serwera i całą serie o tym serwie

Dlaczego Akurat Ten ? : Lubie serwery RPG a ten to juz poprostu wymiata jak czytałem

Czy dołożę się Jak serwer będzie miał Kryzys? : A czemu nie SmSem moge się dołożyć

Opublikowano

Wiek:13

 

 

Nick:Frehleys

 

 

Staż w minecraft:Od wersji testowej 1.4.1

 

 

Zareklamujesz serwer?:Owszem

:)

 

 

Dlaczego akurat ten?:Boż gdyż akurat ponieważ szukałem serwera takiego jak wasz. Świetnie się zapowiada.

:)

 

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.):Tak

;)

Opublikowano

Wiek: 13 (OGAR!)

 

Nick: Kolorek

 

Staż w minecraft: 1.7.3

 

Zareklamujesz serwer?: Tak tylko do uzgodnienia z administracją żeby nie było 2 reklam na 1 forum

 

Dlaczego akurat ten?: Ładna prezentacja,myślę, że będzie ciekawie i sympatycznie

:D

 

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.) Tak

Opublikowano

Długo każecie nam czekać na start serwera ,mógłbyś podać chodź w przybliżeniu datę startu serwera. <_<

Opis serwera powinien być bardziej przejrzysty (bez kilkukrotnych spacji ,jeśli piszesz już ze znakami diakrytycznymi to wypadało by ich używać wszędzie ,mogłeś darować sobie kolory które oślepiają nasz wzrok ,pisze się Mieszczanin a nie Mieszczan i mam nadzieje ,że ta ranga będzie poprawna. )

Mógłbyś to poprawić bo wiadomo jak ważne jest pierwsze wrażenie. ;)

sig2@500580494-TityBoyPL@eu@29@0@11100000000100@1111001000101@01110@pl@10.png

Opublikowano

No coś surowo nas traktujesz nie spodziewałem się poświęciłem się na budowę mapki opuściłem się w Nauce a ty masz pretensje.

Serwer zrobiony mapka wszystko jest zrobione.

Ale robiliśmy miesiąc mapkę i serwer padł musimy się dołozyć.

Złożyliśmy się ale brak paru złotych.

Piszcie na Pw czy możecie dać 50 gr - lub więcj

Opublikowano

wiek : 23

nick : misiek1

staż w mc : od wersjii 1.6

dlaczego ten : Serwer zapowiada się ładnie , widzę jakąś fabułę , przyszłość servera , administracja pewnie też miła i pomocna sądze, że uda mi się wkroczyć w wasze progi.

reklamy ? Nie jestem od reklam, jestem od grania .

zł/50gr : Sądze, że nie . Dlaczego ? Nie wiem nic o serverze, nie będę Ci pisał w zapowiedzi czy będę płacił na server zapowiedziany, to tak jakbym zapłacił za porwaną kartkę , i ktoś powie, że to skleji, a danych i tak nie odczytam.

Pozdrawiam .

1z3uffc.png

Sygnatura by around i av.

Uczę Się Programować !

Opublikowano

Wiek: 13

 

Nick Koksiu

 

Staż w minecraft: ponad pól roku

 

Zareklamujesz serwer?: Jeżeli będzie się dobrze grało to tak

 

Dlaczego akurat ten?: Bo macie ciekawą zapowiedź

 

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.) no jasne

Opublikowano

Grupy społeczne są wręcz śmieszne. Zapowiedź jest mało estetyczna, zawalona kolorami i nic więcej. Jeden wielki chaos - nie zachęcacie. :mellow:


DBY2M.png

exMPC Media Team exGold MemberexModerator

 

Opublikowano

Wiek: 15

Nick: NinShi

Staż w minecraft: rok

Zareklamujesz serwer?: tak

Dlaczego akurat ten?:Ciekawie sie zapowiada

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.): Oczywiście

Opublikowano

Wiek: 15

 

Nick: MrScythe - AxorPL

 

Staż w minecraft: Od Alphy gramy

 

Zareklamujesz serwer?: Tak, dla jednego kolegi, który bedzie ze mną grał.

 

Dlaczego akurat ten?: Bo wydaje sie byc ogarmiety, mila administracja oraz moze byc fajna zabawa...

 

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.): Byc moze.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...