Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz]Królestwo Se-Pong[WL][SLOTY 250][Non-Premium]


TheWomen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podanie WL

 

 

Wiek:19

 

Nick:street

 

Staż w minecraft:rok

 

Zareklamujesz serwer?:mozliwe

 

Dlaczego akurat ten?:ciekawie sie zapowiada

 

Czy jak

serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.): jesli zagrzeje miejsce na dluzej to oczywiscie

  • Odpowiedzi 165
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Podanie WL

 

 

 

Wiek:17

 

 

Nick:EdiMax

 

 

Staż w minecraft:rok

 

 

Zareklamujesz serwer?:moze

 

 

Dlaczego akurat ten?:ciekawie sie zapowiada

 

 

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.): Jak spodoba mi sie atmosfera to jasne .!

 

 

PS. Kiedy start ?

Opublikowano

Wiek: 14

 

Nick: Breric

 

Staż w minecraft: Alpha 1.0.4

 

Zareklamujesz serwer?: Jeśli mi sie uda!

 

Dlaczego akurat ten?: Fajnie się zapowiada

 

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.): Moge dołożyć

Opublikowano

Wiek:17

 

Nick:MoonBort

 

Staż w minecraft:Rok

 

Zareklamujesz serwer?:Czemu nie :D?

 

Dlaczego akurat ten?:Lubie grać w gry typowo rpg z wbijaniem się powoli na szczyt. I mam nadzieje ,że dobrze się bedzie nam grało.

 

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.): Ależ oczywiście ,że tak :)

Opublikowano

Wiek:12

 

Nick:Zielonek

 

Staż w minecraft:Od wersji 1,4

 

Zareklamujesz serwer?:Moge nakręcic filmik na YT

 

Dlaczego akurat ten?:Wydaje się fajny :]

 

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.)Jak będzie można przez sms to jasne

Sygnatura by MrRikiPL, robię sygnatury GG:9956817


BNk.png

Opublikowano

Wiek: 13

Nick: Scoobany98

Staż w minecraft: Ponad 1,5 roku

Zareklamujesz serwer?: Postaram się

Dlaczego akurat ten?: Fajnie się zapowiada

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.): Oczywiście

Nicki w różnych grach : Scoobany98, ` ~Malinoovy <3

 

Jeżeli pomogłem możesz dać plusa .

Opublikowano

Wiek: 14

Nick: MeroxliN

Staż: Rok

Reklamacja: Yo, a czemu nie ;p

Dlaczego: Kolega poleca, poza tym, szukam tak samo w miare ogarniętego i przyzwoitego serwera :)

PS: kasą nie sram ale dać zeta zawsze moge ;p

Opublikowano

nick: Megagacek

 

lat: 15

 

staż: od 1.2 alpha

 

czemu ten: Zafunkcjonowała mnie reklama tego serwera jako iż jest na nim dobry stystem i serwer może długo istnieć dlatego tuż ten serwer

zareklamujesz serwer: tak

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.): Jeśli będziecie potrzebować dam i 20 zł:)

Opublikowano

Wiek: 16

 

Nick: natsu

 

Staż w minecraft: Jakiś tydzień

 

Zareklamujesz serwer?: Jeżeli mi się spodoba to tak

 

Dlaczego akurat ten?: Spodobał mi się opis i zachęcił mnie on do gry

 

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.) tak

Opublikowano

Wiek:15

 

 

Nick:Melon

 

 

Staż w minecraft: od wersji beta 1.4

 

 

Zareklamujesz serwer?: Tak, pewnie

 

 

Dlaczego akurat ten?: Bardzo lubię grać na serwerach RPG i uważam że na tym serwie na pewno nie będzie nudy tylko super zabawa. 250 slotów aż mnie zatkało z pozytywnej strony.

:)

 

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.) Tak pewnie , nie mam nic do stracenia.

Opublikowano

Wiek: 17

Nick: szalony

Staż w minecraft: od pierwszej wersji czyli DŁUGO!

Zareklamujesz serwer?: Jak będzie trzeba ;]

Dlaczego akurat ten?: Bo chce sprawdzić czy fajny i jak mi się spodoba bede grał dłuzej

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.) : czemu nie mały sms nie zaszkodzi ;]

ps macie ts3 ? albo forum jakieś ? :O

i kiedy ip wgl bedzie

Opublikowano

Wiek: 17

 

Nick: Gienek

 

Staż w minecraft: 2 lata

 

Zareklamujesz serwer?: oczywiście

 

Dlaczego akurat ten?:Ponieważ zapowiada się bardzo ciekawie a ja akurat szukam jakiś nowości :)

 

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.) tak

Opublikowano

Wiek: 14

Nick : YooDa

Staż gry w Minecraft : od 1.3

Zareklamujesz server?: Moge zareklamować na innych forum ale filmu nie nakręce

Dlaczego akurat ten?: Mam ochote zagrac na porządnym i ogarniętym serverze na którym panowala by też miła atmosfera :)

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.) : Moglbym nawet 3 :D

Nowicjusz
Opublikowano

Wiek: 25

 

Nick: Bkg

 

Staż w Minecraft: Ponad rok.

 

Zareklamujesz serwer?: Oczywiście.

 

Dlaczego akurat ten?: Bo podoba mi sie styl w jaki jest on opisany i myślę ze grac będzie mi się bardzo dobrze. Oczywiście symboliczna 10 przeleje jak będzie trzeba .

 

Pozdrawiam

Bkg.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Wiek:13

 

Nick:franke777

 

Staż w minecraft:od wersji alpha

 

Zareklamujesz serwer?:Tak

 

Dlaczego akurat ten?:Wspaniale się zapowiada.

Opublikowano

Wiek: 14 lat

 

Nick: Emixel

 

Staż w minecraft: od 1.6

 

Zareklamujesz serwer?: Jeśli będzie mi się dobrze grało to oczywiście.

 

Dlaczego akurat ten?: Poniewaz super się zapowiada oraz lubie serwery z fabułą.

 

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.) Tak

Opublikowano

Wiek:13

 

Nick:CamperPL

 

Staż w minecraft:3 lata

 

Zareklamujesz serwer?:Napewno.

 

Dlaczego akurat ten?:Bo jest taki jak szukałem.

 

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?(50 gr lub Symboliczną złotówkę.)Tak nawet więcej.

Opublikowano

Wiek: 13lat

 

Nick: Soul2305

 

Staż w minecraft: Od alphy

 

Zareklamujesz serwer?: Jeśli mi sie uda

 

Dlaczego akurat ten?: Poniewaz szukam pozadnego serwera ;]

Zbieram +

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...