Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zagrać na publicznej becie LoL'a?


Farex

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 850
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jestescie pajacami ze tam gracie, granie tam to bezsens. Cieszcie sie darmowymi postaciami na jakims gownianym """prywatnym servie lola""", a bądzcie zerami na zwykłym lolu. Sad but true,

ZA MATECZKĘ ROSJE!

Opublikowano

Można było też testować na wescie gdy były darmowe riotki.

Ale super że takie coś powstaje jak privy.

Myślałem że więcej będzie sie pobierać.

Opublikowano

A jak z PBE zmienić na US?

Nie wiem czy można. Ale ty powinieneś mieć dwa osobne klienty. Jeden od PBE i drugi np. od US.

Opublikowano

Tak, patchowanie się wznowi nawet wtedy, gdy wyłączysz launcher a następnie go ponownie uruchomisz.

Opublikowano

@up ale nawet w polowie 1 pliku? bo ide do kosciola a kompa nie bd zostawial.

 

czy musi sie 1 sciagnac i dopiero sie zapisze?

Pojebna ta gra, kupujesz sobie osiołka i ci nosi kurwa itemy.

 

Krótko o DoTa

Arcymistrz
Opublikowano

MAsz 1/2 jak w połowie 1/2 wyłączysz to idzie od nowa ale jak 1/2 zniknie i będzie 2/2 i wyłączysz i włączysz to będzie od 2/2 nie od 1/2 ale jak wylączysz w polowie 2/2 to znowu bedzie od poczatu 2/2

 

Mam nadzieje ze pomoglem xD

Opublikowano

Jestescie pajacami ze tam gracie, granie tam to bezsens. Cieszcie sie darmowymi postaciami na jakims gownianym """prywatnym servie lola""", a bądzcie zerami na zwykłym lolu. Sad but true,

 

john prawie każdy gra żeby przetestować postać czy sie na globie grac opłaca

i304475_erzua-.jpg

350x19.png

Opublikowano

PIngi są jak US'e no ale kto gra na US to mu nie przeszkadza =) Dobry sposób by wytestować sobie postać pod rożne zestawy run : )

Opublikowano

Mógłby mi ktoś wrzucić zpatchowanego tego lola na speedyshere ? Bo mi się to już patchuje okolo 15/16 godz i nic...

Proszę o link na PW z góry dzięki polecą lajki.

Opublikowano

jak to zainstalować pomoże ktoś ?? w lol'a ogarniam ale nie wiem jak to zainstalować xD:) Pomocy :)

Postępuj zgodnie z instrukcją a ci się uda.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...