Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zagrać na publicznej becie LoL'a?


Farex

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 850
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Poradnik dobry, jednak chyba ludzie zamknęli rejestracje na jakiś czas. I to jest dziwne bo przed jakąś godziną rozmawiałem z kolegą, któremu udało się zarejestrować w 2 dniu marca.

Proszę kogoś z administracji o obniżeniu mi tych kilka % ^.^


Tak bardzo się staram : >


454a5886f91016240dd3363a9e601117.jpg


Opublikowano

Macie moze jakies konto na Pbe nie potrzebne na ktorym nie gracie prosze o wyspalnie na priv bo rejestrowanie na tej stronie https://pbe.leagueoflegends.com/en/signup/index zostalo wylaczone nie wiadomo dal czego.

Będę bardo wdzieczy jak dacie konto :)

Opublikowano

Witam mam kilenta pobranego pbe i tak sobie paczuje i krok 1 99% postęp aktułalizacji 33% i nie idze dalej a potem od nowa w tym samym miejscu zaczyna mam może te pbe wypakowac do normalnego lola ?

Opublikowano

Wy tez macie pingi po 200?

Czy wiecie jak mozna to zmniejszyc?

Nie da rady tego zmniejszyć, bo serwery są w ameryce.

Opublikowano

Jest ktoś teraz online i chciałby zagrać? :) Dodajcie Sniadkos

Czy tylko ja się nie moge zalogować , wgl. wejść do gry ?

Opublikowano

@up sądzisz ze ktoś jest głupi i ci będzie nabijał rp na zwykłym lolu?

Da się usunąć ten komentarz?



Jest ktoś teraz online i chciałby zagrać? :) Dodajcie Sniadkos

Czy tylko ja się nie moge zalogować , wgl. wejść do gry ?

Czy chodzi ci o kolejkę że pisze ponad 4000 w kolejce?

Jeżeli tak to musisz albo kiedy indziej spróbować bo za dużo osób próbuje się wbić na serwer albo nie wejdziesz już w ten dzień :/

Opublikowano

Dlaczego mi wywala na forum od razu? Nie da sie zarejestrować bo nie moge ustawić regionu na pbe ;/ za szybko sie zmienia.

Rejestracja jest wyłączona...

Wczoraj była włączona.

Możesz poczekać do 1 maja albo i dłużej :).

Jak ktoś chciałby konto na pbe, mogę się dogadać jakoś ;)

Opublikowano

Można pograć dla testowania postaci. Testujesz na becie , a potem kupujesz na "normalnym" lolu...

Sashinn_eune_5_5_logo.png

Opublikowano

Upy , rejestracja zawsze jest włączona 1 dnia każdego miesiąca .

Btw. to nie jest temat do proszenia o konta.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...