Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zagrać na publicznej becie LoL'a?


Farex

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 850
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

więc tak jak już piszesz tutorial napisz może ze rejestracja jest w pierwszych trzech dniach mieśiąca dlatego że było za dużo ludzi ( pisząc ten post nie patrzyłem na inne posty tylko na temat ) :D

Opublikowano

Ludzie gdybyście byli mądrzejsi to wystarczy dać coś od siebie. Ja popisałem na różnych FanPage coś w stylu

 

"Dam konto steam 2k8 z grami : Dota 2,Cs 1.6, Dead Island za konto PBE" i po 20 minutach miałem konto. Trochę pomyśleć ludzie...

csyt2-signa.png

Opublikowano

Napewno wbiję zagrać , a poradnik ładny , łap +.

Nie wbijesz bo ostatnio reje było otwarte w styczniu .

 

http://community.pbe.leagueoflegends.com/f/2EAF660193FA3B668D7234B3AEBB530C5AB7F651/d/A6C28D2F095DB73F105D1B3CD30386864E6D77FF

 

Oto całe info . Nie wiadomo kiedy można będzie ponownie robić konta.

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Moim zdanie Riot powinien usunąć wszystkie konta bo dużo jest nie używanych i zrobić znów rejestracje dla użytkowników którzy chcą pograć a nie trolować jak inne debile .

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

Mam pytanie czy jak teraz mi zostalo 3500rp to za dyzen bede mial 7500rp i 20k pz?

Nie RP i IP jest uzupełniane zawsze do 4000RP i 10000IP nawet jak Ci zostaną punkty.

1377531174-U173186.png


  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wie ktoś kiedy będzie otwarta rejestracja? xxx Dzięki:)

Rejestracja będzie zamknięta i może znów będzie otwarta gdzieś jak zacznie się 4 sezon bo RiotGames usunie konta które nie były używane ( przynajmniej tak słyszałem )

A i jeszcze jedno nie prosimy o konta

Ex Lider Counter-Strike

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dla Wszystkich zainteresowanych grą na serwerze testowym League of Legends.

Nastąpiło parę zmian w systemie rejestracji. Nie będzie
ona prowadzona w takiej formie jak wcześniej, bowiem dostęp do PBE uzyskają jedynie wybrane osoby i tylko na określony czas.

Jak to działa?

Co jakiś czas będziemy wybierać niedużą grupę kandydatów (wybranych
na podstawie różnych kryteriów) do testowania nowych elementów w danym
cyklu serwera PBE. Zaproszeni będą mogli stworzyć konto na serwerze PBE,
pobrać klienta i zagrać. Po uzyskaniu dostępu mogą grać i przysłać
uwagi dotyczące nowych bohaterów, elementów gry i innej zawartości, by
pomóc nam w przygotowaniu jej do wydania.


Po skończeniu każdego cyklu na serwerze PBE, testerzy wrócą na listę
kandydatów, z której wybrani zostaną uczestnicy następnego cyklu. Proces
ten ma na celu dobranie odpowiednich testerów do właściwych elementów
gry, oraz zwiększyć liczbę osób, które wpływają na rozwój League of
Legends.

 

Linki do rejestracji:


EUNE


EUW


NA

Kiedyś DarkOrbit, aktualnie League of Legends


andhg1.jpg


Opublikowano

HEJ !!!

 

Weź linki uaktualnij !

 

Wchodzę na te które podałeś i nie działają !!!

 

:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Wszystkie linki podał kolega nad tobą.

 

Pozdrawiam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...