Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne zajrzyj!


Diablo!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam zostanę H@ sieci lub forum

 

Co oferuje :

 

-Mam wiedzę o bycie H@

 

-Kontakt w razie pytań (GG STEAM SKYPE NR.TELEFONU)

 

-4 godziny dziennie

 

-Kultura

 

-Pomoc przy reklamowaniu Serwerów

 

-Pomoc przy forum

 

 

Co oczekuje :

 

-Ranga H@ na forum

 

-Miłych H@

 

 

 

Kontakt :

 

-Steam : Laosik

 

-GG : 41402513

 

-Tu PW

 

 

 

 

 

 

 

Szukam adminów na serwer Cod Mod 5001 lvl (od jutra 40 001 lvl )

 

-Na serwerze będą organizowane konkursy

 

-Mili gracze

 

-Pomoc od innych graczy

 

 

 

Kontakt :

 

-Steam : Laosik

 

-GG : 41402513

 

-Tu PW

Opublikowano

Admin


Zostanę admin-em serwera najchetniej Cod Ale tez na innych mogę


Mam 15 lat


Amx 7/10


Prosze pisac na gg 40205930 lub pw o reszte info


Opublikowano

Chętnie pomogę przy tworzeniu serwerowni !!



Oferuję


-Aktywność


-Doświadczenie


- AMXX 8/10




KONTAKT :


gg: 6012417


skype: adrian.olczak2


Opublikowano

Witam szukam opiekuna serwera BF2

 

Wymagania:

1.Bardzo dobra znajomowac amxx

2.Czas

3.Jak cos robi to zawsze kontakt ze mna

4.Steam

5.+16

6.GG

7.Szacunek

8.Ogar

9.kultura

 

GG: 37003702

Użytkownik od 18 gru 2011

Opublikowano
Witajcie.Dziś mam do zlecenia dość łatwe zadanie do zrobienia jak ktoś ma dobrego kompa.



Mianowicie podaje passy do serwera logujecie się przez totalcommandera i wgrywacie pluginy, które ja będę chciał.



Ja jestem w tym bardzo dobry ale mam teraz pewne problemy z komputerem i niestety zajęło by mi to dużo czasu.



Chcę,żeby wgrać paczkę JailBreak.



Ma ona posiadać:



-Pisze na sayu Witaj w więzieniu dziś jest Niedziela siedzisz za "coś tam".



-Pod pszyciskiem v u więźniów pokazuje się menu więźnia gdzie pisze:regulamin TT-pozostawić puste sam napisze.



regulamin CT-pozostawić puste sam napisze.



regulamin zabaw-pozostawić puste sam napisze.



ban za co,i na ile?-pozostawić puste sam napisze.



sklep-ma tam być zawarty deagl z 1nabojem,+30lub50hp,kamizelka,3granaty.




-/ruletka po wcisnięciu automatycznie grasz w ruletke.




-/cele po wcisnięciu automatycznie pisze ci na sayu /cele jak się buntujesz.



Ma być wgrana /ruletka gdzie można wygrać:co kto da czyli nwm ciastka

czy placki czy kto co da max 3,smierć,+hp,lub nic nie wygrać.



-czapki-po naciśnięciu wyświetla się menu czapek.



-U ct pod przyciskiem v jest prowadzący w prawym górnym rogu pisze "gracz" jest prowadzącym czy coś takiego



-Otworz cele dziala tylko jak da prowadzącego.



-Menu zabaw:po naciśnięciu wyskakują zabawy do

wybrania:chowany,killday-kazdy dostaje ak albo m4,jak ktoś da rade to

taka zabawa, że tt dostaje granaty i bije się na nie,kaczki,zombie day,i

jak ktoś ma jakiś pomysł to dodakowo jakies jeszcze.



-Włącz walke.


-odliczanie (mozna wybrac odliczanie 5 albo 10sec.




-muzyka ct moze wlączyc muzyke (wymagam jakis fajnych nowych)



-jak ktoś ma pomysł to coś jeszcze



-wyłącz menu.



-Nowe mapy mają być tylko te, które ja powiem i dam link do nich.



-W Niedziele automatycznie włącza się freday-jak się da tak zrobić.



-Gdy ktoś włączy box,włączy się freday jest gong.



-Mają być wgrane jakieś fajne czapki.-dużo.



No i nie wiem co jeszcze może byc. Jak ktoś się na tym zna i ma dostęp

do takich pluginów i szybkiego kompa to jest zaledwie godzina roboty


+.




Chce też wgranego vipa pod komendą /vip co jest w nim /vips kto online z vipow


Vip ma miec po2skok granaty mazak itp



Wszystkie opłaty za serwer ponosze ja.Każde opłacenie slotów,serwa.Po zrobieniu serwa podnosze sloty.



Zapewniam dobrą zabawę, ponieważ już dużo ludzi z innego jaila chce na mój iść.



UWAGA WYNAGRODZENIE:Wynagrodzenie to JuniorAdmin, który będzie miał

dostęp do dużej ilości rzeczy na każdym serwie, który zrobe będzie miał

darmowe adminy,JuniorAdmin też na forum.



Myślę, że jest to bardzo dobre wynagrodzenie, ponieważ pluginy to raz dwa z dobrym komputerem,a

z tego co wiem junior admin płaci połowe składek na serwer a tu na

ZAWSZE za DARMO.Lub jak ktoś ma jakiś inny pomysł nagrody pisać też.



ZAINTERESOWANYCH Zapraszam pod GG: 45320717 lub dla niemających GG pisać

na PW dogadamy się napewno.-codziennie sprawdzam.Nie odpisuje na

pytania siema odrazu pisać co i jak odpisze jak będę
Opublikowano

Witam

Zostanę H@ sieci counter strike 1.6




* Coś o sobie:

Nazywam się Łukasz wiek 18 pochodzę ze Śląska w csa gram w sumie od klasy gimnazjalnej a dokładnie jakoś 4-5 lat ;D

Serwerami pluginami sieciami zajmuję się od jakiś 10-12 miesięcy byłem 2 razy H@ sieci jedna z nich miała ponad 2k userow serwery



w ranku miedzy 2500-3000. Próbowałem stworzyć własną sieć lecz się nie



udało. Chciałbym dołączyć do sieci rozwiniętej lub mnie rozwiniętej od



siebie mogę bardzo dużo zaoferować.



* Oferuję:

~ Min 5h dziennie na komputerze

~ Nr tel w jakim kolwiek problemie

~ Duża znajomość pluginowania

~ Kultura

~ 50-100zł na mieś na cele opłacenia serwera.

~ Pracowitość i dążenie do celu.

~ Doświadczenie

* Wymagam:

- Dostępu FTP do wszystkich serwerów w sieci.

- Zaufania i dobrej współpracy od początku.

- Min 16 lat 2giego H@

- Dostępność u niego mikrofonu ;]

- Posady H@ na serwerze

- Dużo humoru i poświęcenia ;].

* Kontak:

Steam: jacplac664

GG: 45381218

Jak już Ci pomogłem to weź nacisnij tego like to mnie motywuje ;] 

Opublikowano

Szukam Serwerowni Do której mógł bym dołączyć z Serwerem Paintball

 

-Mój serwer z Dnia na Dzień się Rozwija coraz Szybciej

-Administracja ogarnięta,

 

 

Chętni Pisać na GG: 22509814

Opublikowano

Daje admina za darmo na Jail break oraz CodMod. Serwery mają graczy lecz niewiele. Posiadam je w swojej własnej sieci z domeną pl.

Kontakt GG:11162269

Opublikowano

UWAGA DAM SERWER BF2 + PACZKA 32 ODZNAKI GOTOWA ZROBIONA PRO NA DEDYKI.NET + 23ZŁ ZA KASE NA TSERWERY (ok. 15zł) LUB SMS 25ZL !!!!

(wydałem na serwer ok. 80 zł więc wiecie ;) )

 

 

GG 37003702

STEAM atroven

SKYPE [PRIV]

Użytkownik od 18 gru 2011

Opublikowano

Poszukuję Sponsora . Mogę zrobić każdy typ serwera .

W zamian oferuję admina dostęp do ftp . Jestem Profesjonalistą . Zainteresowani pisać GG : 39278556

 

Coś o sobie . Pseudo Limitowany . Mam 17 lat . Chodzę do 1 technikum na profilu technik organizacji reklamy :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Daje admina za darmo na Jail break oraz CodMod. Serwery mają graczy lecz niewiele. Posiadam je w swojej własnej sieci z domeną pl.


Kontakt GG:11162269

Opublikowano

Witajcie.Dziś mam do zlecenia dość łatwe zadanie do zrobienia jak ktoś ma dobrego kompa.



Mianowicie podaje passy do serwera logujecie się przez totalcommandera i wgrywacie pluginy, które ja będę chciał.



Ja jestem w tym bardzo dobry ale mam teraz pewne problemy z komputerem i niestety zajęło by mi to dużo czasu.



Chcę,żeby wgrać paczkę JailBreak.



Ma ona posiadać:



-Pisze na sayu Witaj w więzieniu dziś jest Niedziela siedzisz za "coś tam".



-Pod pszyciskiem v u więźniów pokazuje się menu więźnia gdzie pisze:regulamin TT-pozostawić puste sam napisze.



regulamin CT-pozostawić puste sam napisze.



regulamin zabaw-pozostawić puste sam napisze.



ban za co,i na ile?-pozostawić puste sam napisze.



sklep-ma tam być zawarty deagl z 1nabojem,+30lub50hp,kamizelka,3granaty.



 



-/ruletka po wcisnięciu automatycznie grasz w ruletke.



 



-/cele po wcisnięciu automatycznie pisze ci na sayu /cele jak się buntujesz.



Ma być wgrana /ruletka gdzie można wygrać:co kto da czyli nwm ciastka

czy placki czy kto co da max 3,smierć,+hp,lub nic nie wygrać.



-czapki-po naciśnięciu wyświetla się menu czapek.



-U ct pod przyciskiem v jest prowadzący w prawym górnym rogu pisze "gracz" jest prowadzącym czy coś takiego



-Otworz cele dziala tylko jak da prowadzącego.



-Menu zabaw:po naciśnięciu wyskakują zabawy do

wybrania:chowany,killday-kazdy dostaje ak albo m4,jak ktoś da rade to

taka zabawa, że tt dostaje granaty i bije się na nie,kaczki,zombie day,i

jak ktoś ma jakiś pomysł to dodakowo jakies jeszcze.



-Włącz walke.



-odliczanie (mozna wybrac odliczanie 5 albo 10sec.



 



-muzyka ct moze wlączyc muzyke (wymagam jakis fajnych nowych)



-jak ktoś ma pomysł to coś jeszcze



-wyłącz menu.



-Nowe mapy mają być tylko te, które ja powiem i dam link do nich.



-W Niedziele automatycznie włącza się freday-jak się da tak zrobić.



-Gdy ktoś włączy box,włączy się freday jest gong.



-Mają być wgrane jakieś fajne czapki.-dużo.



No i nie wiem co jeszcze może byc. Jak ktoś się na tym zna i ma dostęp

do takich pluginów i szybkiego kompa to jest zaledwie godzina roboty



+.



 



Chce też wgranego vipa pod komendą /vip co jest w nim /vips kto online z vipow



Vip ma miec po2skok granaty mazak itp ;)

 

i oczywiście podstawowe rzeczy ma mieć serwer...



Wszystkie opłaty za serwer ponosze ja.Każde opłacenie slotów,serwa.Po zrobieniu serwa podnosze sloty.



Zapewniam dobrą zabawę, ponieważ już dużo ludzi z innego jaila chce na mój iść.



UWAGA WYNAGRODZENIE:Wynagrodzenie to JuniorAdmin, który będzie miał

dostęp do dużej ilości rzeczy na każdym serwie, który zrobe będzie miał

darmowe adminy,JuniorAdmin też na forum.



Myślę, że jest to bardzo dobre wynagrodzenie, ponieważ pluginy to raz dwa z dobrym komputerem,a

z tego co wiem junior admin płaci połowe składek na serwer a tu na

ZAWSZE za DARMO.Lub jak ktoś ma jakiś inny pomysł nagrody pisać też.



ZAINTERESOWANYCH Zapraszam pod GG: 45320717 lub dla niemających GG pisać

na PW dogadamy się napewno.-codziennie sprawdzam.Nie odpisuje na

pytania siema odrazu pisać co i jak odpisze jak będę.

Opublikowano

Poszukuje serwery do rozwijającej się sieci (nazwa sieci w sygnaturze)


Zainteresowane osoby prosze o kontakt GG - 4583859


Więcej informacji pod gg lub na forum w dziale: WSPÓLPRACA


ZAPRASZAM

Zapraszam do wypróbowania najnowszej wersji Counter-Strike 1.6

i3mb.png

Opublikowano

Szukam programisty , który pomoże mi zrobić kilka pluginów na cod mod (unikalnych) oczywiście admin na serwerze + premki

 

P.S znam sie na robieniu takiego czegos , ale nie tak bardzo : P

gg;44011374

Opublikowano

Witam

Zostanę H@ sieci counter strike 1.6




* Coś o sobie:

Nazywam się Łukasz wiek 18 pochodzę ze Śląska w csa gram w sumie od klasy gimnazjalnej a dokładnie jakoś 4-5 lat ;D

Serwerami pluginami sieciami zajmuję się od jakiś 10-12 miesięcy byłem 2 razy H@ sieci jedna z nich miała ponad 2k userow serwery



w ranku miedzy 2500-3000. Próbowałem stworzyć własną sieć lecz się nie



udało. Chciałbym dołączyć do sieci rozwiniętej lub mnie rozwiniętej od



siebie mogę bardzo dużo zaoferować.



* Oferuję:

~ Min 5h dziennie na komputerze

~ Nr tel w jakim kolwiek problemie

~ Duża znajomość pluginowania

~ Kultura

~ 50-100zł na mieś na cele opłacenia serwera.

~ Pracowitość i dążenie do celu.

~ Doświadczenie

* Wymagam:

- Dostępu FTP do wszystkich serwerów w sieci.

- Zaufania i dobrej współpracy od początku.

- Min 16 lat 2giego H@

- Dostępność u niego mikrofonu ;]

- Posady H@ na serwerze

- Dużo humoru i poświęcenia ;].

* Kontak:

Steam: jacplac664

GG: 45381218

Jak już Ci pomogłem to weź nacisnij tego like to mnie motywuje ;] 

Opublikowano

Witam !
Poszukuje jednego Head Admina Sieci
Wymagania:
- Minimum 16 lat
- Pomocy przy pluginach
- Małego dofinansowanie sieci, w razie potrzeby :)
- Stałego kontakt GG, Steam, Skype/TS
- Poczucie humoru i zaangażowania
Jesteś chętny? Napisz na gg: 9143605, lub na pw.

Poszukujemy również administratorów/głównych opiekunów na serwery:
FFA, BF2 oraz CoD.

Opublikowano

Szukam osoby potrafiącej zrobić serwer cs non steam na MASZYNIE DEDYKOWANEJ !!!!! linux debian !

 

PILNE ZA POMOC ADMIN +PREMKI !

47852931806752427550.png

Opublikowano

daje admina + premki za sprowadzenie graczy na serwer cod mod 201- Konkurs na steama + unikat, sieć : e-Counter.pl - gg:44011374

 

Pozdrawiam : )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...