Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz przyjaciół do gry? Szukasz osób do gildii? - Napisz tutaj!


Antix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gra: Simcity 2013

Kontakt: Skype: sniw123 , Origin : Snorgal

Zapraszam do mojego regionu w SimCity ! Jeżeli ktoś chce dołączyć proszę mnie dodać na originie a ja zaproszę do gry :)

  • Odpowiedzi 349
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam. Szukam osoby do grania na regionie ;3
Gra : Simcity 5
Wymagany Wiek : Minimum 11
Mutacja : Niewymagana
Skype : Wymagany (Moj: cyckizaciastko)

Origin ID : SurowyZiemniaq

 

ZAPRASZAĆ NA SKYPE I ORIGIN! ;3

Opublikowano

Nazwa Gry: Realm of the Mad God - ROTMG

Kontakt: Skype - Krevon

Szukam jakiegoś w miarę ogarniętego gracza najlepiej gildii

Pozdrawiam kondziOv3

W grze nazwa : SolidGuard



Nazwa Gry: Realm of the Mad God - ROTMG

Kontakt: Skype - Krevon

Szukam jakiegoś w miarę ogarniętego gracza najlepiej gildii

Pozdrawiam kondziOv3

W grze nazwa : SolidGuard

Opublikowano

Nazwa Gry:
Warframe
Kontakt:
Skype viperss22
Steam Pigi :3

Coś od siebie:
Poszukuje ludzi do klanu o nazwie Jebaki Leśne.
Jeśli jakaś osoba będzie chętna to proszę o napisanie
mi nicka w grze na privie.


Opublikowano

Szukam: ludzi do Neverwinter Online

Kontakt: pw na forum

aktualnie 13 lvl control wizard na 1szym serwerze

/gif

Opublikowano

Nazwa Gry : World of Battles (WoB)


Kontakt: 8823309


Coś od Siebie:



Witam I zapraszam do Gry w World of Battles (WoB) .



Niestety jest tam strasznie mała ilość Polaków , a gra jest na prawdę warta uwagi .


Jest tam spora ilość profesji , zaczynając od ludzi po umarlaków kończąc .


Ale przechodzę do Sedna sprawy .


Założyłem ten temat , ponieważ poszukuję Graczy do Klanu , chcemy podbić jak najwięcej ziem nieprzyjaciela, które na mapie leżą bardzo blisko nas . Klan stworzony z myślą tylko i wyłącznie o graczach z Polski .



Jeśli jest ktoś chętny Zapraszam Serdecznie !



Klan: Polskie Ziemie


Skrót: PEZE


Założyciel Klanu: Polish Dark Fist


Oficer Klanu: Polish Fist od Gods



Dodam tylko , że rozmowy prowadzimy tylko i wyłącznie na TS .

Opublikowano

Nazwa gry : DOTA 1
Kontakt : Skype : godlikevrs
Coś od siebie : gram w dotu 5 lat...szukam osób którzy zainteresują mnie swoją wspaniałą grą...
jestem Ukraińcem, uczę się języka polskiego.Najlepiej żeby ta osoba była wesoła a interesująca.

Opublikowano

Nazwa gry: Dofus 2

Kontakt: PW
Coś od siebie: Szukam paru ludzi to gry w Dofusa 2 od zera bądź ze starymi postaciami.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nazwa gry:Dead Island

Kontakt: GG: 25740441, steam: NesQuiik3

Coś od siebie:Mam se 15 lat, po mutacji. Szukam kogoś w miare ogarniętego kogo nie wystraszy zombiak wyskakujący z kibla -.-

Opublikowano

STATUS: AKTUALNE

 

Nazwa gry:Borderlands [1/2]

skype:pawelxxxxx12

Coś od siebie:Mam 16 lat. Szukam dwóch osób do nagrywania. Wolne postacie to Gunzerker oraz Sirena. Wystarczy mieć minimalnie 15 lat, komunikator głosowy skype, mikrofon oraz wolny czas. Nie potrzeba mnieć oryginalnej wersji gry. Wersja 1.0.0

Opublikowano

Nazwa gry: Cube World! (Właśnie wyszło!)

Skype: saharef8

Coś od siebie: Mam 16lat, Blue yeti (mikrofon), mam bardzo dużo wolnego czasu.

 

(Szukam kogoś z kim mógłbym gadać na skypie nawet jeżeli w nic nie gramy, kogoś kto ma dużo czasu.

Zbieramy ekipę do tej gry!)

Opublikowano

nazwa gry: cube world
Kontakt: Prywatna wiadomość na forum
Coś od siebie: Szukam kogoś do pogrania przez hamachi jestem ja i kuzyn potrzeba nam 1 osoby która dopiero zaczyna grać. Będziemy ogarniać grę sami od pierwszych lvli.

Wymagany TS3 i sporo czasu :) Naprawde fajnie jak byś miał sporo czasu :)

Opublikowano

Nazwa gry: cube world

Kontakt:PW lub skype:a.g.swobodni

Coś od siebie:Szukam kogoś do pogrania na serwerze przez Tunngle, ważne by on postawił serwer bo mój komp/net nie pociągnie.Możemy grać od początku nowymi postaciami lub starymi ja mam 6lvl.

Najlepiej żeby miał skype lub ts3. Mam dużo czasu do gry


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nazwa gry: Eve Online
Kontakt: All jest w profilu
Coś od siebie: Szukam paru chętnych do gry od nowa (czyli możliwe że założymy korporacje itp).

mirajane_tag_by_raaims-d4f56kb.png


Komp:


Procesor: i5-4670k , Karta: Asus GTX 780 Ti , Płyta: ASRock H97 Perf. Cooler CPU: Raijintek NEMESIS

Opublikowano

Nazwa gry: Torchlight 2

Kontakt: steam: szamani1000/CiAsTkO / skype: AwePolska

Coś od siebie: Michał lat13. Szukam kogoś do gry od nowa. Mogę rozmawiać przez ts3 ale, wolę przez skype, dlatego tylko skype podałem.

grubyevciu_gameplay.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...