Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz przyjaciół do gry? Szukasz osób do gildii? - Napisz tutaj!


Antix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa gry: Tales of Pirates II
Kontakt: skype: wiktorsagan
Coś od siebie: wartałoby abyście mieli skypa i microfon:), ale jeżeli microfonu to trudno, obejdzie się:)

  • Odpowiedzi 349
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nazwa gry: Borderlands (LAN przez hamachi)

Kontakt: Skype: necroman1994

Coś od siebie: Od pewnego czasu gram w tą grę. Trochę nudno jest samemu. Dobrze by było, gdyby ta osoba miała skype, wszystkie dodatki do gry ;) Dość często jestem niewidoczny na Skype, więc pisać gdy nawet mnie nie ma :P

Opublikowano

Nazwa gry: Path of Exile


Kontakt: Skype: shockeran


Coś od siebie : Niedawno zacząłem grać w tą gre , ale samemu nuży się , jak wszystko .


Zaczął bym grę nową postacią z więlką chęcią gdybym miał kogoś do grania , a ponieważ moi znajomi zbytnio za nią nie przepadają więc szukam tutaj .



Wymagania :


- skype


- co nieco ogaru ( bo czasem każdy lubi się powygłupiać xD i mi to nie przeszkadza )


- no i te +12 lat , żeby nie było potem jakiś dzieci -10 , chodź czasami i takie ogarnięte się zdarzają :p

Wszystkich, którzy wystawiają prezentację serwera mc " RPG " proszę najpierw o przeczytanie tego http://pl.wikipedia.org/wiki/RPG ponieważ większość w was nawet dokładnie nie wie co to jest ! ...Okłamywać ludzi łatwo , wasze tematy powinny być zamykane .

Opublikowano

Nazwa gry: C9

kontakt : GG 38790064

coś od siebie: berserk/ reaper /hun szuka kogos do duo newber'a zaawansowanego gracza. na m3 lub rozpoczecie nowych char'ow

Wymagania: minimum zapoznanie sie z tut'em:)

Oferuje-pomoc w expie/ odpowiedzi na kazde pytanie/ pomoc finansowa :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nazwa gry: Eden Eternal

Kontakt: GG 46979931

Coś od siebie: Poszukuję osoby, która byłaby zainteresowana wspólną grą, może dopiero zaczynać lub grać już jakiś czas, nie mam co do tego specjalnych wymagań. Jeżeli będzie trzeba, w miarę własnych doświadczeń i wiedzy, służę pomocą. ;)

Wymagania:

- Interesują mnie "ogarnięte" osoby, wiek posiadany nie gra roli, a jedynie charakter,

- Możliwość korzystania ze Skype, TS'a lub innych tego typu programów.

Opublikowano

Sieema szukam osób do gry w najnowsze SimCity!!

Nazwa gry:SimCity

Kontakt:PW na MPC Skype: Fishcio

Coś od siebie: Szukam osób które będą AKTYWNE!! :)

Opublikowano

Nazwa gry: Age Of Wushu
Kontakt: GG: 390276 lub forum
Coś od siebie: Witam kto gra w Age of Wushu

chętnie z nim pogram

mój nick w grze to rafal130

królestwo tales coś na T T T S :

szkoła wudang

gram na servie Blue-Dragon

slawek130.png
1390144171-U592769.png

Opublikowano

Nazwa Gry: Dead Island
Kontakt: GG 46074308 , skype bumheadshot36
Coś od siebie: Szukam ogarnietej osoby ze sprawnym mikrem do tej gry ;)

Opublikowano

Szukam kolegi do gry w portal 2 coop przez steam. Nick steam: mati072000

Nazwa gry: Portal 2

Kontakt:skype:agent007240

Cos od siebie: Mam 12 lat i jestem ogarnięty.

Opublikowano

Nazwa gry: Dead Island Riptide (pirat) Team Fortress 2 (steam) i inne
Kontakt:GG: 12762365 potem podam skype
Cos od siebie: Mam 18 lat. Poszukuje kogoś do wspólnej gry lub kręcenia let's play'i.

Oczekuje: Głos po mutacji i nic więcej.

Opublikowano

Nazwa gry: D&D Neverwinter Online :)

Kontakt: To forum, gmail: [email protected]

Coś od siebie: 18 Lat, lekko stuknięty :D Możliwość stworzenia/dołączenia do którejś z Polskich gildii (wolałbym tą drugą opcję, bo nie widzi mi się niańczenie nowych graczy ;P)

Oczekuję: Podstawowa wiedza o grach mmo (chodzi oczywiście o to, żeby ktoś mi się nie pytał co znaczy "kill 5 mob"). Najlepiej 15+, może być skype/ts (chociaż przy tym sprzęcie tylko podczas instancji/ pvp, bo w mieście gra mi się strasznie tnie).

Opublikowano

Nazwa gry : Raiderz (EU)
Kontakt : PW FORUM
Coś od siebie : Szukam jakiś osób / gildii w RaiderZ, mam TS3. Aktualnie mam 16 lvl, jestem początkujący mało wiem o grze ale szybko si ę uczę ;P Więcej PW ;)

Opublikowano

Nazwa gry: Garrys Mod (Steam) Dead Island Riptide [7 rozdział] (pirat)
Kontakt: Skype: kubusiexxx_popek
Coś od siebie: Siemka, mam 13 lalt... No jestem dość młody, lecz ogarniam w 100%.

Opublikowano

Poszkuje koleżanki do wspólnej i

spedzania miło czasu gry na

serwerze anuhart od 55 lvl i zeby

posiała ts3 ja gram templar 60 lvl elyosi pisać pw tu lub na gg 11637491

Opublikowano
Nazwa gry: Continent of The Ninth Seal "C9"
Kontakt: PW na forum

 

​Chętnie z kim wgłębię się w zakamarki gry. Poszukuje kogoś kto zagra ze mną.

Mam mikrofon, więc możemy rozmawiać np. przez skype, ts.

Coś tam umiem z angielskiego. ;)

 

Mam już 10lvl. :)

Opublikowano

Szukam ludzi do wspólnej gry Drakensang! Np: na wyprawy na bossy!

Mój nick: Marcepanowa

Lvl:19

Serwer: Grimmag

 

Pisać pod postem lub na PW forum!

Poszukuję Polaków do wspólnej gry w Dragon Pals na serwerze s106 Europe. Chętnie udzielę pomocy w grze i udzielę kilka porad.

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...