Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz przyjaciół do gry? Szukasz osób do gildii? - Napisz tutaj!


Antix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa gry: Rust

Kontakt: Skype : qwerty1112011 (nick taki jak tu, "Mavis")

Coś od siebie: Szukam ekipy do klanu Rust, chcę uformować mocną ekipę by móc konkurować z aktualnymi dominatorami na serwerze. Będziemy używali najprawdopodobniej Ts'a lub Skypa.

  • Odpowiedzi 349
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nazwa gry : Arma 2

Kontakt : Skype szymek2277

Coś od siebie : szukam kogos do gry w Island life na serwerze ffg Island life jest jak takistan life tylko lepszy

Opublikowano

Nazwa gry: Space Engineers
Kontakt: steam - Szotu
Coś od siebie:

Zakładamy serwer survival x3 i walczymy do wyniszczenia jcheesy.gif

 

Zasady omawiane są już w briefingu przed grą.

 

Mój steam to Szotu - dodajcie mnie do znajomych.

 

Wraz ze mną jest już 3 osobowy team gotowy do walki jsmiley.gif Jeszcze trzy kolejne osoby i będzie git.

u2q6.jpg

Opublikowano

Nazwa gry: Magic: The Gathering (przez program Cockatrice)
Kontakt: skype: matthewmateusz
Coś od siebie: Jeżeli nie potrafisz grać w M:TG, to nie ma sprawy (sam nie za bardzo potrafię grać). 

Opublikowano

Nazwa gry: Portal 2
Kontakt: skype: djtygryseg i steam: tygrysek162
Coś od siebie: Chciałbym z kimś skończyć Co-opa i ewentualnie polamić trochę. Jak ktoś dopiero kupił grę to jeszcze lepiej, mogę go nauczyć co nieco :D

Opublikowano

Nazwa gry: Drift City

Kontakt: Skype: fabian820112, PW, Gra (fabian820)
 

Coś od siebie:Szukam ludzi którzy mają tą grę , pamiętają ją lub sprawdzą co to za fajna gra :D

baner.png

Opublikowano

Nazwa gry: Nether
Kontakt:PW na forum, steam, jezeli okey to skype/ts3
Coś od siebie: Nie wymagam wielkich umiejętności władania nożem do masła, jedyne wymagania to komunikacja głosowa, i troche ogarnięcia.
Aha, na steam - JesteJakub

Opublikowano

Nazwa gry: Dead Island
Kontakt: Piszcie na pw po skype, ts3 na pewno się dogadamy :)
Coś od siebie: Do gry wracam po pół roku ( Grałem wcześniej solo ale znudziło mi się po 2 rozdziale) Oczywiście gramy na steam. ( Nie chce grać z piratami za dużo roboty przy tworzeniu sieci) Mam nadzieje że znajdę 3 osoby i stworzymy ekipę z miła atmosferą :D

 

Cały czas aktualne :)

Opublikowano

Nazwa gry:space engineers

skype:hanulak_tv
Lol_eune:HanulakPL

 

Coś o sobie:

Szukam osób chętnych w stworzenia gigantycznego imperium, i uzyskania dominacji nad kosmosem

Opublikowano

Nazwa gry :Counter Strike Global Offensive

Kontakt : steam mój 'baczek1993' nie sugeruj się nazwą mam o 2 lata więcej :)

 

Coś od siebie : zgranych, bez spin ludzi, ogarniętych co nie płaczą (nie bijesz nic wez po co grasz) i ogólny skowyt dziecka.

wiek: 17 do nielimitowanego.

Opublikowano

[ArcheAge EU] gildia Gondor
 

Jesteśmy gildią z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w grach MMORPG. Grywamy lub grywaliśmy w takie gry jak World of Warcraft, World of Tanks i Guidl Wars 2. Odkąd pojawił się ArcheAge z uwagą śledzimy rozwój gry i postanowiliśmy spróbować swoich sił w tej innowacyjnej grze. W tej chwili nabieramy doświadczenia na serwerze RU, jednak naszym docelowym serwerem będzie EU. Chcemy zbudować silną i szybko rozwijającą się gildię PvP.
 
Kogo szukamy?
- graczy pełnoletnich
- graczy nastawionych na "Mass PvP" (dostosowanie "skilli" do tego typu bitew)
- graczy, którzy potrafią i lubią grać zespołowo
- graczy szlachetnych i honorowych, którzy cenią kodeks rycerski
 
Co oferujemy?
- własną stronę i forum http://gildiagondor.pl
- własny komunikator mumble
- docelowo weryfikację graczy na podstawie umiejętności, poprzez "duel"
- miłą atmosferę
 
Zapraszam do składania podań -> http://gildiagondor.pl/forums/forum/gondor-archeage/rekrutacja/ <-

logo.png

Opublikowano

Nazwa gry: War of the Immortal  :Serwer Middgard :)
Kontakt: PW MPC forum :)  Skype : zjadamzelki
Coś od siebie: Zapraszam do wpolnej gry :) Jest nas 3 czekamy na nowych ludzi oraz stworzenie klanu serdecznie zapraszamy :)

Opublikowano

Nazwa gry: Nether
Kontak: (skype) victorek4
coś od siebie: status mojej gry to weteran. wiem o niej wszystko i gram dosyć długo

Opublikowano

Nazwa gry: Strife
Kontakt: skype: adrian.cylkowsi
Coś od siebie: Szukam osób do nowej moby Strife która ma duży potencjał 

osoby chętne do zagrania proszę o kontakt na skype 

proszę tylko wiek 13+ sam mam 16 

 

 

gra jest w ClosedBetaTestach więc jak ktoś nie ma klucza a chciał by zagać no to na skype

xih3gEBG.png

Opublikowano

Nazwa gry: RoyalQuest serwer Rosyjski

Kontakt: PW steam: jemwode

Cos od siebie: jezeli gracie na Ru lub nie pasuje wam PL bo gra malo ludzi zapraszam na pewno uda nam sie zebrac ekipke i milo tam grac, co do jezyka itp myślę że dam rade przetłumaczyć wiekszość a gdy wejdzie cos nowego od czego jest translator ^^

Opublikowano

Nazwa gry: Warframe
Kontakt PW : GG 43111866, steam :  Scamox , skype : marcinrudzki65

Coś od siebie: Poszukuje kogoś do wspólnej gry (najlepiej z mikro) , kto pomoże mi ogarnąć Warframe .Oferuję 

-dobrą zabawę 

-humor 

-mikro

 

Wymagam: 

-mikro

-humor ;D

Opublikowano

Nazwa gry: PayDay 2

Kontakt: gg: 22747093 skype: thexprologi

Coś od siebie : Szukam kogoś ogarniętego do gry (lvl nie ma znaczenia, chodzi mi o kulturę i poczucie humoru) :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...