Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz przyjaciół do gry? Szukasz osób do gildii? - Napisz tutaj!


Antix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

­Nazwa gry: Swordsman
Kontakt: PW
Coś od siebie:
Samemu mi się nie chce grać, a pograłbym dłużej w tą gierkę :D

  • Odpowiedzi 349
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nazwa gry : Payday 2
Kontakt : Steam - Dzik_Mariusz (avatar virtus pro)
Coś od siebie : A wiec jest to gra w ktorej ekipa jest wazna, takze dlatego szukam 3 ludzi do gry ze mna. Gre mam od dzis takze jeszcze jej nie ogarniam, dlatego mysle, ze ktos mi pomoze :*

Opublikowano

Nazwa gry: Savage Lands
Kontakt: Skype: Zielaamd albo steam: kacperz123 albo ☜♡☞★Ziela aka Ziela★☜♡☞
Coś od siebie: Mam 14 lat, posiadam mikrofon. W miarę ogarnięty.. 

Opublikowano

Nazwa gry: Space Engineers
Kontakt: Email: [email protected] , Skype i Steam: majker2000
Coś od siebie:

Witajcie! Szukam ekipy do gry Space Engineers. Ekipa ma składać się z 4 osób (łącznie ze mną).

Grę kontynuujemy na moim, lekko rozbudowanym świecie lub od nowa (zależnie od decyzji reszty)

Wymagania:
- Minimum 13 lat
- Skype lub TeamSpeak 3

- Członek ekipy musi mieć mnie w znajomych na Steam
- W miarę dobry mikrofon
- Czas

- Musisz posiadać ORYGINALNĄ grę na Steam.

Nie wymagam codziennej gry, aczkolwiek spotkania całej ekipy kilka razy w tygodniu na np. godzinę lub dwie.

Komputer musi pociągnąć następujące ustawienia świata:
- Widoczność 10 km
- Świat nieskończony
- Gęstość asteroid normalna, nieskończona
- maks 99 elementów dryfujących w kosmosie.
 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nazwa gry: Blade soul http://playbns.com/
Kontakt: skype - promatipl
Coś od siebie: Szukam osoby do zagrania w blade soul na prywatnym serwerze od początku.

kjdjjNf.png


 


Jeśli spodobał ci się mój post, nie zapomnij o Like ;p

Opublikowano

Gra: Naval Action

Kontakt : TS 85.236.100.124:11407

               www: http://www.navalaction.com/#ageofsail

               gildia: http://www.polskaflotakaperska.pl/

Od siebie: Gra jest w fazie alpha testow a w najblizszym czasie ma byc na steamie jako early access. W skrocie to mmo o tematyce walk na morzu okretami zaglowymi w okresie XVI-XVIII wiekow. 

 

post-1361730-0-89548900-1427212616_thumb.jpg

post-1361730-0-03758100-1427212627_thumb.png

post-1361730-0-60844200-1427212649_thumb.jpg

post-1361730-0-37077900-1427212660_thumb.jpg

post-1361730-0-27417700-1427212675_thumb.jpg

post-1361730-0-38751600-1427212704_thumb.jpg

Opublikowano

Siemka!

Niedawno, bo kilka dni temu wyszła bardzo kozacka, warta wejrzenia gierka : Kliknij -->  Dungeon Fighter Online!  <-- Kliknij

Może coś o gierce: Jest to Side-Scroll w 2D oczywiście. z Ponad 20 różnymi klasami postaci do gry. W Polsce, jak i w europie gra jest mało znana, ponieważ wydana była na amerykańskiej proxy która blokowała europę.

Z tego miejsca, chciałbym zaprosić wszystkich graczy do wspólnej gry! Jest nas już ponad 40osób!

Server: Cain [East]

Gildia : BlindDanjun

Graczy: 46 ( na chwilę obecną )

Po więcej informacji zapraszam na Teamspeak3 : 178.217.187.112:8474 pokój: Dungeon Fighter Online

Lub w grze, aby aplikować do Gildii należy:

Jak%2Bdoj%C5%9B%C4%87%2Bdo%2Bgildii..png

1. Naciśnij klawisz L

2. Wybierz zakładkę Guild

3. Wpisz nazwę Gildii, nasza gildia : BlindDanjun ( bez komentarza... smiling.gif )

4. Naciśnij opcję Request

5. Pojawi się okienko "Request to Join" - posiada dane o Gildii do której aplikujesz. W opcji "Message to Guild Master for Invitation request" - wpisz coś miłego! happy.gif

 

Lub napisać do: xViolet , BElluuszek , Slido , Luminerian , Smoothjazzy , ProvoG , Psyho, Rafal

 

Na wszelkie pytania chętnie odpowiem. Zapraszam!

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Nazwa gry: Wakfu
Skype: Krzyzaq1
Coś od siebie: Szukam ludzi do gry od początku lub od około 17 lvl bo mam na nim Enutrofa

Uważaj na snajperów.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nazwa gry: ESO - Elder Scrolls Online

Kontakt: PW albo skype: zielaamd

Coś od siebie: Jestem nowym graczem i szukam kogoś z kim mógłbym sobie pograć mam 6 lvl i gram nightbladem. Szukam osoby, która nie ogarnia tak samo jak ja albo doświadczonej osoby, która pomogłaby mi ogarnąć wszystko. Po za tym mam 14 lat.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Nazwa gry: ARK: Survival Evolved.
Kontakt: skype: axon2-seba lub pw na forum
Coś od siebie: Szukam kogoś do wspólnej gry. mam 16 lat. :) Więcej info na pw.

2e102b5f9b77b.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nazwa gry: Aura Kingdom
Kontakt: skype: mikekoxs  / PW
Coś od siebie: Szukam kogoś do wspólnej gry, może do założenia gildii. Osobiście gram Scythe/Soccer 60lv, serwer Hydra i samemu strasznie nudno, nie ważne jaki lvl masz poprostu pisz ;) Mam 20 lat i szukam poprostu kilku os do wspólnej gry co by było ciekawiej.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nazwa gry: MU ONLINE 

Siemaneczko wszystkim ! 
Poszukuje chętnych i mających już wcześniej do czynienia z grą w Mu. Miałem teraz roczną przerwę lecz staż mam ogromny (było granne od pemiętnej wersji 97j)

Ile osób potrzebuje ? Myślę że minimalnie 10 i wybierzemy serwer na którym będziemy zdobywać co tydzień zamek  :) Chętni pisać w prywatnej wiadomości lub gg 8266572


 

Opublikowano

Witam Poszukuje chętnych do gry na serwerach Allods.Me lub AllodsPVP?

Aktualnie pobieram klienta do Allods.ME bo na AllodsPVP grałem chwile i mi jakoś do gustu nie przypadł ^^

Także zapraszam na Allods.ME będe grał pod nickiem : Almadril,Aiden lub Dispell klasa wojownik,rycerz lub mag po stronie Alliance.

Rate serwera jest mi nieznany niby pisze że x100 a na vote x20 :D
Zapraszam serdecznie każdego rodaka stwórzmy potęge na tym/tych serwerach ^^

 

 

Brak Sygnaturki YEAH

Opublikowano

Nazwa gry: Rocket League
Kontakt: PW tutaj
Info: Szukam kogoś w wieku 20+ do gry w Rocket League. Od kilku dni ogarniam gierkę, aktualnie mają jakieś problemy z serwerami. Na razie gram na wersji pirackiej, ale to nie koliduje, wystarczy dodać do znajomych na steam i można grać, zapraszam.

Opublikowano

Nazwa gry: 9Dragons lub Aion EU Elyos

 

Kontakt: gg- 18530012 lub tutaj priv na forum

 

Coś od siebie: Miły kulturalny z dystansem do siebie : )

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nazwa gry: FORSAKEN WORLD


Kontakt: PW / w grze nick: vShanti


Coś od siebie: Gram na serwerze Illyflue (EU), w sumie dopiero zaczęłam i chętnie dołączę do gildii / jakiejś paczki :D  Oczywiście mam TS3, mikro sprawne - nie wyobrażam sobie gry bez tsa  ^_^ 


Opublikowano

Siemka. Szukam kogoś do gry w jakieś MMORPG. Mam 15 lat, jestem chłopakiem. Niestety nie posiadam mikrofonu. Kontakt tylko na MPC (prywatna wiadomość). Pozdro! :D

27y1vzr.png

Opublikowano

Witam.

Zbieram ludzi do wspólnej gry w gierke survivalową rust.

potrzebuje około 20 osób.

 

Planujemy wspólne rozgrywki i dobrą zabawę :)

 

Wymagania: +16 lat. Dobry mikrofon, wymagany team speak 3.

Nie spinać.

Być kulturalnym i posiadac humor :)

Mieć czas do wspólnej gry :)

 

To wszystko!

Opublikowano

Jeżeli nie ten dział to bardzo przepraszam, nigdzie nie widziałem tematu o tym ^^
Nazwa gry: Rocket League
Kontakt: skype: axon2-seba
Coś od siebie: Mam 16 lat i szukam kogoś w podobnym wieku. Nie musi być na równi ze mną, możesz mieć 13 lat obyś się nie darł i nie miał piskliwego głosu. Szukam od 1 do 3 osób aby stworzyć team. Na początku chcę z tym teamem pograć "normalnych" gierek aby poznać się, jakoś się zgrać. Potem pomyślimy o rankingowych.

WCIĄŻ AKTUALNE!

2e102b5f9b77b.jpg

Opublikowano

Nazwa gry: Final Fantasy XIV : ARR
Kontakt: Tutaj na forum
Coś od siebie: Szukam chętnego/chętnej/chętnych do gry w FF XIV. Gram pierwszy raz, ale coś już tam wiem więc totalnego nubczenia nie będzie.  ;) 

d3witchdoctor.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...