Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Metin Of Champions


MetinOfChampion

Ankieta M . O . C  

890 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Mo?liwo?? robienia kolejnych broni z 75 ?

    • Tak
      541
    • Nie
      349
  2. 2. Wi?cej questów na wy?sze poziomy ?

    • Tak
      747
    • Nie
      143
  3. 3. Max LVL ?

    • 99
      177
    • 130
      321
    • 250
      392

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 727
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

cisza, narazie brak info o cliencie, o starcie o niczym, start się kurwa podaje jak jest wszystko zrobione, a nie , jeden mówi że kurwa o 5 rano bd client a o 10 start. drugi że miał być start w czwartek, a 3 kurwa, że on o niczym nie wie i moze bedzie w srode start - tak bylo w zeszlym tygodniu, a teraz kurwa ? mial byc czwartek, byla jakas ankieta o starcie serwera, teraz jest sobota, i bede przeciagać w nieskonczonosc ten start, jak wszystko bedzie gotowe, to napiszcie pewny termin a nie kurwa w kulki lecicie z tym startem od 3tygodni ma juz startowac a dzien w dzien kurwa przekładacie...

Opublikowano

cisza, narazie brak info o cliencie, o starcie o niczym, start się kurwa podaje jak jest wszystko zrobione, a nie , jeden mówi że kurwa o 5 rano bd client a o 10 start. drugi że miał być start w czwartek, a 3 kurwa, że on o niczym nie wie i moze bedzie w srode start - tak bylo w zeszlym tygodniu, a teraz kurwa ? mial byc czwartek, byla jakas ankieta o starcie serwera, teraz jest sobota, i bede przeciagać w nieskonczonosc ten start, jak wszystko bedzie gotowe, to napiszcie pewny termin a nie kurwa w kulki lecicie z tym startem od 3tygodni ma juz startowac a dzien w dzien kurwa przekładacie...

tak jest. I po tym poście zamknąłbym ten temat.pozdrawiam

Opublikowano

cisza, narazie brak info o cliencie, o starcie o niczym, start się kurwa podaje jak jest wszystko zrobione, a nie , jeden mówi że kurwa o 5 rano bd client a o 10 start. drugi że miał być start w czwartek, a 3 kurwa, że on o niczym nie wie i moze bedzie w srode start - tak bylo w zeszlym tygodniu, a teraz kurwa ? mial byc czwartek, byla jakas ankieta o starcie serwera, teraz jest sobota, i bede przeciagać w nieskonczonosc ten start, jak wszystko bedzie gotowe, to napiszcie pewny termin a nie kurwa w kulki lecicie z tym startem od 3tygodni ma juz startowac a dzien w dzien kurwa przekładacie...

Opublikowano

Nie ruszył i nie ruszy dzis napewno NIE!

Clienta nie ma a tutaj już prawie 14 pozdro oby tak dalej.

Człowieku piszesz to już z 5raz i z 3 razy pisałeś że już tu nie grasz tak więc po co jeszcze piszesz w tym temacie dno,
Opublikowano

Jak by ktoś miał konkretne info mógł by napisać post w kolorze żółtym dużymi literami , ponieważ

nie chce mi się czytać tych bez sensownych postów nie na temat

Opublikowano

Dokładnie kolega Up ma racje, znaleźli jakieś błędy w plikach...

06864794035668154593.png

Serwer AvalonV2 powraca na nowo w starym i niezapomnianym stylu!

Przeżyj to co dwa lata temu już 14 lipca! Czekamy tylko na Ciebie.

Opublikowano

Up wypierdalaj !!!!!

raporcik poszedł koleżko, naucz się kultury i wróć, choć mam nadzieję, że admini mpc nie dadzą Ci takiej szansy...

Opublikowano

Dobra nie czekam już na tego serwa bo szkoda czekać ide szukać innego nq !

www.altairmt2.pl tutaj masz z tym sądem co piszą to kpina jest i nie warto w to wierzyć.... a serwer doskonały zobacz na yt nowe dt itp:)
Opublikowano

Na serwie bedzie 120 graczy jak na każdym typu hard/medium czyli ni w oko ni w dupe...mowa o altairmt2

Widzę,że dużo dzieci na tym forum w zastępstwie słowa "żal" wcina słowo "hejtować" ale mało kto zna ogólne znaczenie oto tego słowa tak więc na dole małe tłumaczenie nowego hasełka 2012 roku<>-<>

-hejter

(ang. "hater") Zazdrosny koleś który nie potrafi cieszyć sie sukcesem kogoś innego, dlatego próbuje wytknąć w nim wszystkie możliwe wady

Opublikowano

Ten serwer nie ma prawa bytu dzieki temu teamowi..Team patrzy na te posty i was olewa...Tak jak wyzej zagram na altairmt2.pl.

th_24948_sygnatura_dupa_122_1097lo.jpg

Opublikowano

.trollus smiech na sali to jestes ty i inni ktorzy czekaja na ten serwer..Zanim zaczniecie grac[o ile serwer wgl ruszy] to my juz tam sobie full eq porobimy i bedziemy sie swietnie bawic:) Czekajcie natrety;p

th_24948_sygnatura_dupa_122_1097lo.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...