Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz]Najlepszy Call Of Duty Mod w Polsce~Zapraszamy!


Cally

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

img1_call-of-duty-modern-warfare-2_0.jpg

Myślę że każdy wie na czym polega ten mod.

 

Poprostu wchodząc do gry wybieramy sobie swoją klasę,zdobywamy poziomy,rozwijamy pkt statusu.

 

Nasz serwer stawia na dobrą grę nie na zarobek.Pragniemy tego by gracze czuli sie równi

 

a nie przez kase lepsi i wyzsi.

 

Na naszym serwerze będzie dość dużo klas od zwykłych po elitarne aż po klasy specjalne.

 

Zagrać klasą elitarna i specjalna nie będzie tak łatwo.

 

Na serwie jest wprowadzony system awansu klas.

 

Na czym to polega?

 

~Aby zagrać klasą elitarną musisz wbić daną klasą lvl.50 po czym awansuje ona na klase elitarną

 

~Klasa specjalna działa na podobnej zasadzie z tym że będzie trzeba wbić lvl 100, oraz wykonać

 

wszystkie questy które są do zdobycia na serwie.

 

Tak dobrze widzicie QUESTY.

 

U nas są także wprowadzone questy.Na dzień dzisiejszy nie są one jakieś skomplikowane,

 

lecz z biegiem czasu będzie ich coraz więcej i będą coraz bardziej urozmaicane.

Konkursy:

 

Już przy samym starcie planujemy parę konkursów, które mam nadzieję przyciągną graczy

 

oraz sprawią kolejną frajdę na serwie.

 

m.in. Wojna klanów.Zaczynając grę u nas szukaj już znajomych i twórz z nimi klany.

 

Zwycięski klan otrzyma przykładowo powiększone zdobywanie doświadczenia o 50%

 

na dany okres czasu.

 

Serwer jest zdecydowanie na dłuższy okres czasu dlatego exp nie jest zbyt duzy.

Dlatego kazdy gracz bedzie mial mniej wiecej równe szanse, a zarazem gra będzie

przyjemna i długa.

 

 

Przykładowy SS z naszymi zabawnymi graczami na naszej wczesniejszej edycji:

 

ffsf.png

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

To i wiele,wiele,wiele więcej czeka Was na naszym serwie.

 

 

 

START~ustalony na 1-7 Lipca

 

Mamy nadzieje że zagościsz u nas na starcie.

Oczywiście przed startem będzie tutaj informacja

 

W razie pytań GG:37778231

th_24948_sygnatura_dupa_122_1097lo.jpg

Opublikowano

Pierwszy raz spotykam się z modem COD'a, w którym są questy bardzo nowy i innowacyjny pomysł.

Zobaczymy jak to będzie w praktyce, na pewno się skusze :)

 

Pozdrawiam!

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Opublikowano

Tak jak pisałam questy sa na poczatek robione hmm...na szybko,aczkolwiek bedzie poprawa i mam nadzieje ze zacheci to pare osob.

Zapraszamy takze druzyny na start ktore otrzymaja bonusy.

 

 

~Sorki za bledy aczkolwiek juz koniec szkoly i bylam na ognisku;p Wiadomo jak sie to skonczylo:D

 

Pozdrawiam!!!

th_24948_sygnatura_dupa_122_1097lo.jpg

Opublikowano

Jeśli dobrze zareklamujecie serwer i będzie duużo ludzi to chętnie wpadne.

Macie stronke, forum ? Napisz mi na PW link. :)

Opublikowano

Wszystko zostanie podane przy oficialnym otwarciu.Chcemy zapiac wszystko na ostatni guzik.

Jesli chodzi o ludzi hmm..Wbij i ty a moze wbije wiecej osob i sie rozkrecimy,

Stworzy sie serwer na wakacje;)

 

@Oczywiscie serwer bedzie oplacony z gory na pół lub caly rok.

th_24948_sygnatura_dupa_122_1097lo.jpg

Opublikowano

Dokladnie , ciekawe sa te questy i również spotykam sie 1 raz z tym Cod-em :P

...::: Active DatinG Team :::..

Opublikowano

Wsp. Ogniowe 50 lvl ---> Eli. Wsp. Ogniowe 0 lvl, expimy do 100 lvl ---> Spec. Wsp. Ogniowe 0 lvl i expimy ile wejdzie nim.

 

O to chodzi ?

 

Bo kiedyś grałem na podobnym cod i fajnie się grało.

Wbiłeś 70 lvl wsp. ogniowym i zamieniła się klasa w wyszkolone wsparcie na którym dostało się 4 rakiety i p90. itd.

 

A questy też były: np:

 

-- quest na 1 lvl: Zdobądź 10 fragów.

-- quest na 5 lvl: Zdobądź 10 headshotów.

-- quest na 10 lvl: Zdobądź 15 fragów z noża

-- quest na 15 lvl: Zdobądź 20 fragów z pistoletu.

-- quest na 20 lvl: Zdobądż 20 hs z noża.

 

To są przykładowe questy ale chyba o to mnie

"Ten, który pokona samego siebie jest najpotężniejszym z wojowników."

Opublikowano

Prawie;p Tutaj będzie tak iż wbijesz jakaś klasa powiedzmy 50lvl awansujesz i nie tracisz lvl lecz grasz klasa elitarna z tym samym lvl.

th_24948_sygnatura_dupa_122_1097lo.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wsp. Ogniowe 50 lvl ---> Eli. Wsp. Ogniowe 0 lvl, expimy do 100 lvl ---> Spec. Wsp. Ogniowe 0 lvl i expimy ile wejdzie nim.

 

O to chodzi ?

 

Bo kiedyś grałem na podobnym cod i fajnie się grało.

Wbiłeś 70 lvl wsp. ogniowym i zamieniła się klasa w wyszkolone wsparcie na którym dostało się 4 rakiety i p90. itd.

 

 

Na jakim serwerze ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...