Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Metin Of Champions


MetinOfChampion

Ankieta M . O . C  

890 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Mo?liwo?? robienia kolejnych broni z 75 ?

    • Tak
      541
    • Nie
      349
  2. 2. Wi?cej questów na wy?sze poziomy ?

    • Tak
      747
    • Nie
      143
  3. 3. Max LVL ?

    • 99
      177
    • 130
      321
    • 250
      392

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 727
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Podziękował. Jak serwer ma startować pod koniec stycznia, to ja na PL już 40 lvl wbiję ^^

Wolę grać już na PL czy na jakimś innym, niż czekać bezgranicznie na ten serwer, który miał startować jakieś 2 tygodnie temu.

I radzę wam, którzy czekacie na ten serwer też się przenieść, bo się nie doczekacie, a na serwerze i tak będzie max 200 osób .

2rp9q8l.jpg

Opublikowano

Altairmt2.pl jutro o 14/15 z beta na oficjalny wbijajcie komu się nudzi i nie chce się czekać już na ten zjebany syf...

Opublikowano

Altairmt2.pl jutro o 14/15 z beta na oficjalny wbijajcie komu się nudzi i nie chce się czekać już na ten zjebany syf...

Jutro to już raczej ruszy bo Clienta mają dać przed 10 (okaże się...) a pozatym ten Altairmt2 to coś podejrzany bo coś dużo osób piszę coś o sądzi itp.Jutro powinie metinofchampions ruszyć jeśli nie ruszy poddaje się już tutaj.

Opublikowano

Jutro to już raczej ruszy bo Clienta mają dać przed 10 (okaże się...) a pozatym ten Altairmt2 to coś podejrzany bo coś dużo osób piszę coś o sądzi itp.Jutro powinie metinofchampions ruszyć jeśli nie ruszy poddaje się już tutaj.

Nie wystartuje ten serwer obiecają wam cały czas a nic nie robią pozdro i tak serwer pewnie tylko pod zarobek jak co będzie bo admini znani są z innych serwerów ...
Opublikowano

8h w pracy,z dojazdem 9h, wracam i co widzę???

spam

jeden wielki pier*olony spam i ze 2 posty z jakimś niepotwierdzonym info, tutaj powinno polecieć kilkanaście banów na mpc...żenua!!!!!!!!!

serwer jak wystartuje, to na bank nie jutro o 12 i Ci z Was którzy piszą, ze w tedy odejdą, na 100% tego nie zrobią, bo nie maja jaj ani rozumu...informacja, że ten serwer to fake podobnie jak i ten team wciąz u wielu szuka mózgu,,,niestety nadaremnie...

miłej nocy, ja w tym temacie już na 100%nie zabiorę głosu, chyba że ruszy i na nim zagram, to może coś skomentuje

pozdro

Opublikowano

Serwer startuje z tego co mówił Admin o 12 client o 10 do pobrania.

Members | ProUser | Gold Member

Opublikowano

Do 10:00 ma być client, a start servera między 10:00-12:00. =)

egrq.png

Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostaje. ~ Antoine de Saint-Exupéry

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...