Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Metin Of Champions


MetinOfChampion

Ankieta M . O . C  

890 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Mo?liwo?? robienia kolejnych broni z 75 ?

    • Tak
      541
    • Nie
      349
  2. 2. Wi?cej questów na wy?sze poziomy ?

    • Tak
      747
    • Nie
      143
  3. 3. Max LVL ?

    • 99
      177
    • 130
      321
    • 250
      392

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 727
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

0 info na temat serwera. Zajebisty team

 

 

Co 0 infa, jak by wiedzieli coś to by napisali...

Wbijasz na Ts i się pytasz, a że jesteś nudny i Ci się nic nie chce to twój problem..

Client miał być o 10, Ktoś za późno go zaczoł wrzucać , a teraz nie mają z nim kontaktu,

jak wstanie wszystko się wyjaśni

Siema !

Jeżeli ktoś ma naprawdę Ciekawy serwer taki " Medium " i chce zacząć od nowa. Jest gotowy do ostrej gry

Niech się odezwie. Bardzo chętnie pogram, tylko nie moge znaleźć odpowiedniego serwa.

Gracz musi mieć Ts 3 oczywiście :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Co 0 infa, jak by wiedzieli coś to by napisali...

Wbijasz na Ts i się pytasz, a że jesteś nudny i Ci się nic nie chce to twój problem..

Client miał być o 10, Ktoś za późno go zaczoł wrzucać , a teraz nie mają z nim kontaktu,

jak wstanie wszystko się wyjaśni

\

 

To są tylko bajki które wszyscy już maglowali.Na pewno serwer dzisiaj nie ruszy,jest to oczywiste.

Opublikowano

Uhuh, widać, że fajny serwer się zapowiada. ; D.

Wbiję na pewno ;d.

57329394000470589500.jpg

Mrrrrrrrrrrrr. ;3

 

 

 

 

Nick na PL' u - misiulka

Lvl -37

Serwer - Twierdza.

Opublikowano

Co 0 infa, jak by wiedzieli coś to by napisali...

Wbijasz na Ts i się pytasz, a że jesteś nudny i Ci się nic nie chce to twój problem..

Client miał być o 10, Ktoś za późno go zaczoł wrzucać , a teraz nie mają z nim kontaktu,

jak wstanie wszystko się wyjaśni

 

@

 

Nie każdy ma ts , a od tego jest zapowiedz serwera żeby dać info co i jak !!

Opublikowano

Podziękował. Jak serwer ma startować pod koniec stycznia, to ja na PL już 40 lvl wbiję ^^

Wolę grać już na PL czy na jakimś innym, niż czekać bezgranicznie na ten serwer, który miał startować jakieś 2 tygodnie temu.

I radzę wam, którzy czekacie na ten serwer też się przenieść, bo się nie doczekacie, a na serwerze i tak będzie max 200 osób .

Przepraszam Ciebie ale serwer miał wystartować w 2011 w kwietniu : )

Fountain_booty_cooldown.gif
Opublikowano

Co 0 infa, jak by wiedzieli coś to by napisali...

Wbijasz na Ts i się pytasz, a że jesteś nudny i Ci się nic nie chce to twój problem..

Client miał być o 10, Ktoś za późno go zaczoł wrzucać , a teraz nie mają z nim kontaktu,

jak wstanie wszystko się wyjaśni

 

Nie każdy ma ts , a od tego jest zapowiedz serwera żeby dać info co i jak !!

Opublikowano

To wypierdalaj na to gówno i nie spam...tutaj

racja

panowie jak dla mnie, i to sądzę po wypowiedziach to "gówno" to jakby zmieszać Was dwoje z Waszymi postami....

 

 

@topic

nie chce mi się już szukać posta do zacytowania, ale jakiś tam stanek napisał, że najwięcej info jest na tsie, więc KURWA skoro masz tyle tego info, to nie możesz się nim podzielić, skoro nic nie robisz tylko na tym żałosnym tsie siedzisz??

 

Miałem już nic tutaj nie pisać, ale userzy Blend i qbuś mnie rozwalili swoim debilizmem, przepraszam za wulgi:(

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...