Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowy Kalendarz [1.0.0] [Server pod Let's Play]. [24/7]


nodi7171

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dodaj GaLaForever

Wiek: 13 (20- dni wiek: 14)

Czemu wasz serwer ?: Szukam serwera na którym poprostu da się normalnie grać.

 

Jeśli nie potrzebny mikrofon

Jeśli potrzebny nie dodawaj ; /

 

Daj nazwe na Youtube. xD

League Of Legends !

Opublikowano

Wiek : 14 lat i ogarniam ale jak mam z kom cisnąć faze to mam lekkie odpały ;p

Nick : 3moMojzesz

Czemu nasz serwer : bo nie wiem nudzi mi się i zagrał bym gdzieś a że wasz serw był 1 to go wybrałem i zobaczył bym co tam macie ;p

Pomocnik
Opublikowano

Wiek :15

Nick : Conrado, Conrados, F3AR<- mojego kuzyna

Czemu nasz serwer : bo mozna nagrywac let's play

Za pomoc liczę na "Lubię to"

Opublikowano

Wiek :13(Gram w minecrafta przez 1 rok)

Nick :marcintrela (mam mikro i premium :D)

Czemu nasz serwer :Dlatego że nie lubię grac sam.I nie lubię też grać z dziećmi NEO które nie wiedzą co to ortografia. I pytają się czym się czym postawić klocek. :P

Opublikowano

Wiek : 15 lat

Nick : Nasuban

Czemu nasz serwer : Wydaje się byc fajny :) Warto sprawdzic, mam nadzieję, ze żadnych 7-latków nie będzie :)

Opublikowano

Wiek :14 lat w styczniu 15 :P

Nick :Trydan

Czemu nasz serwer :Let's Play'e itd po prostu fajnie się będzie grało :P

Po co mi to? Zawsze ktoś to usuwa! -.-

Opublikowano
2389748.png

White List

Wiek :14(Ogarnięty)

Nick :GrubSon

Czemu nasz serwer :Ponieważ chciałbym zobaczyć czy serwer jest fajny i można na nim normalnie zabawnie grac

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

Wiek: 14 (ogarnięty, nie dziecko internetu, częsty on-line, ogar grafika/video, html , co jest nie istotne, ale może potwierdzić że nie jestem plebsem ;)

 

Nick: StormRage8

 

Czemu wasz serwer: Bo myślę że będzie fajnie. ;)

Opublikowano

Wiek : 13

Nick : BlackPatryk

Czemu nasz serwer: Ponieważ szukam serwera gdzie nie ma małolatów w przedziale wiekowym 5-7 lat, a co do ortografii to nie jestem zły ; D

Opublikowano

Wiek : 13

Nick : Kuhciik

Czemu nasz serwer : Ponieważ bardzo mi się spodobał i bardzo chciałbym zagrać.

i2e.png

by Valky

 

Opublikowano

Wiek :22

Nick :Taki jak na forum(KredkaMan)

Czemu nasz serwer :

1. Miałem kiedyś własne serie, let's pley lecz moje konto na YT zostało usunięte :/

2. Jestem ogarnięty gdyż gram w MC już ok. 1 rok :)

3. Lubię grać na serwerach nie hamachi

*5. Zepsuty mam mikrofon a na nowego muszę zbierać :/ (żyć też trzeba z czegoś :))

Gość Andzio110
Opublikowano

Wiek : 12

Nick : Andzio110

Czemu nasz serwer : Bo opis serwera jest interesujący i chciałbym tam zagrać.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...