Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowy Kalendarz [1.0.0] [Server pod Let's Play]. [24/7]


nodi7171

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek :11 (jestem ogarnięty głos fajny pod role dziecka

xD)

Nick : kuba200033

Czemu nasz serwer : Pierwszy raz mam szansę wystąpić w Let'sPlay .

 

Nie posiadam konta Premium - Nie popieram piractwa .

rondelek.pngSygnatura by GeRu
Opublikowano

Wiek : 13

 

Nick: Baltazar

 

Czemu ? : Bo lubię Survival uwielbiam budować z innymi zbierać , walczyć z moobami ! Szukam takiego servera :)

Opublikowano

Wiek : 15 i 14 lat

Nicki : Gekon14 i Majki21

Dlaczego ten serwer? Otóż nagrywam let's playe i jestem ciekaw jak to wyjdzie na serwerze gdzie gra dużo więcej wiary. Może nakręcimy jakiś wspólny, duży filmik :)

Opublikowano

Wiek :19

Nick :ProFoxer

Czemu nasz serwer :Dlatego,ze widzę jak admin jest ogarnięty

 

 

POZDRO DLA ADMINA

Opublikowano

Wiek : 18

nick: Agnieszka

czemu? : Bo gram w maincrafta krotko i mozliwe na waszym serwerze znajde kogos do pomocy, bo mozliwe nie bedzie tu dzieci ktore wszystko rozwalaja i zabijaja;x

-Buu ; )

-I'm princess ; *
Opublikowano

Wiek : 13

Nick : TheKrIsU07

Dlaczego wasz server ? : Chciałbym pograć w miłym towarzystwie . Mam ts skype ventrilo itp. Chciałbym też uczestniczyć w let's play , a przy okazji nagrać kontynuacje mojego dzieła .

Opublikowano

Wiek :14

Nick :BiczuPL

Czemu nasz serwer :Chciałbym zagrać z miłymi, a także kreatywnymi ludźmi. Lubię oglądać let's play'e, a także chciałbym w nich uczestniczyć. Lubię także pracować z innymi graczami nad epickimi budowlami. ; D

 

carv2.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...