Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowy Kalendarz [1.0.0] [Server pod Let's Play]. [24/7]


nodi7171

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek: 13 ... Jestem ogarnięty i umiem pogadać .

Nick: Zir0PL

Czemu wasz serwer? To proste chce uczestniczyć w Let's Play i pograć z ogarniętymi ludźmi w Minecraft'a :D

 

Skype: (mogę podać na PW)

GG: (mogę podać na PW)

Opublikowano

Nick: BisakPL

 

Wiek:13 lat

 

Czemu nasz serwer??: Poniewaz wasza administracja ma wedlug mnie ogarniety wiek (a nie po 10,11 lat) i chcialbym byc w waszym lets playu ;)

mca.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Wiek : 14 (mam trochę dziecinny głos ale można wytrzymać)

Nick : Hphop

Czemu nasz serwer : Chciałbym pograć na ogarniętym serwie bez noobów typu "daj itema" i ogarniętą administracją. A poza tym szukam fajnego survivalu.

Opublikowano

Wiek : 13

Nick : CrayPL

Czemu nasz serwer : Bardzo lubię serwery surwiwal. Skoro ten jest pod Let's Play to mam nadzieję, że będzie on na 100% surwiwalem

:)

Opublikowano

Wiek :12lat

Nick :CzarnoCzarny

Czemu nasz serwer : Lubie Let's Play a ten serwer wydaje śię fajny i myśle, że taki jest...

Może dołoże coś od siebie:

Moje Zalety: Piszę poprawnie po Polsku, Umiem budować różne rzeczy w minecrafcie, Nie jestem uparty, Gram w minecrafta od 8 miesięcy.

Moje Wady: No niestety mam poważną wadę :( Nie mam mikrofonu

Niestety myślę że moje podanie zostanie odrzucone z powodu braku mikrofonu, lecz pożyjemy zobaczymy ;)

Opublikowano

Wiek :15

Nick :kopacz69

Czemu nasz serwer :ostatnio dlugo szukalem dobrego servera, z opisu przypadl mi do gustu to czemu nie ?

Posty :

[v]10 Postow

[v]20 Postow

[v]30 Postow

[v]40 Postow

[v]50 Postow

[x]100 Postow

 

Obecnie Gram W Minecraft

 

 

Proszę O " - "

Opublikowano

Wiek :15

Nick :NoPlayNoFun

Czemu nasz serwer: Posiadam swój włąsny kanał Let's Play i mógłbym z wami coś nakręcić. Aktualnie piszę scenariusze do mojego serialu, więc wasz serwer by się przydał:P

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

N:runage97

W:14 jak widać

C.n.S.: Lubie serwery ogarnięte a zarazem sam jestem ogarnięty(Po Mutanci) i jak idzie to będę się starał o moda na waszym serwerze.To tyle o mnie

Skype:runage4 kto chce niech zaprasza

xxx

Opublikowano

Wiek : 16

Nick : RoboT55

Czemu nasz serwer? : Nie jestem debilem. Chciałbym uczestniczyć w seri lets play, ale dopiero 23 marca będe miał mikrofon, na urodziny ;>.

nie reklamujemy kanałów yt.

Opublikowano

Wiek: 12 jestem ogarnięta :D

Nick: izajla

Czemu na nasz serwer: chce pograć i uczestniczyć w let's playu :D

 

Wiek : 12 lat :) jestem ogar, znam język polski oraz lubię kręcić let's playe!

Nick : izajla

Czemu nasz serwer :Myślę ,że byłoby miło :D, mam mikro

 

sory za podwójny post ;p

Opublikowano

Wiek : 15 i 15

 

Nick : cedrik_steam i EndrjuBOSS

 

Czemu nasz serwer : jesteśmy ogarami i są fajne plugi na serwie

87025591.png

Opublikowano

Wiek : 14 ;D

Nick : Dafcio

Czemu nasz serwer : Lubię uczestniczyc w nagraniach ;P Sam czasami nagrywam :P I wgl ogladajac wasze filmy , macie poczucie humoru ;D

m7sxhh.gif
Opublikowano

Wiek :12 ,ogarniety

Nick :Urban

Czemu nasz serwer : Chcialbym byc na serwerze gdzie kreci sie let's play :) , szukam fajnego serwera

31588_504168146284703_1440492924_n.jpg
Opublikowano

Wiek : Prawie 14 :P

Nick : D3struktor (mam premium)

Czemu nasz serwer :Ponieważ z tego co widzę jest aktywny (a ja lubię być aktywny) chciałbym poznać normalnych ludzi i pogadać z nimi a nie z "annoing" kolegami :P Nie popełniam byków językowych lubię MC i większość FPS.

 

pozdrawiam

D3

86074106.png

Sygna by EaGGe

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...