Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.2.4][BUKKIT] EPICPWN - HARDCORE | 40 SLOTÓW | FRAKCJE | HARD | - Zapraszamy! [1.2.4]


EduardSkarpeta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 474
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ma być dziś, ale Edka nie ma :/

Jeśli ma się przy­jaciół, a mi­mo to wszys­tko się tra­ci, jest oczy­wis­te, że przy­jaciele po­noszą winę. Za to, co uczy­nili, względnie za to, cze­go nie uczy­nili. Za to, że nie wie­dzieli, co na­leży uczynić.

Opublikowano

Mógł by mi ktoś podac stronke serwera?

I czy wiadomo kiedy bedzie serwer ON? tak około ktorej godziny

 

Dziex z góry

 

 

Powie ktos gdzie sie zarejstrowac na tej stronce bo nigdzie nie widze :(

Opublikowano

od kiedy jest to forum ??od dawna ?

Jeśli ma się przy­jaciół, a mi­mo to wszys­tko się tra­ci, jest oczy­wis­te, że przy­jaciele po­noszą winę. Za to, co uczy­nili, względnie za to, cze­go nie uczy­nili. Za to, że nie wie­dzieli, co na­leży uczynić.

Opublikowano

Serwer bedzie jak edek przyjdzie bo on z serwera 30 slotwo przezuca wszystko na 60 slotow o 15 mial juz pluginy wiec chyba do tej pory wszystko sie przeslalo :)

Opublikowano

Grande

Zajebisty server tak jak wszystkie edka to wszystko zapraszam i chce wiecej kurwa diaxow a jak oni nie chca to moge za nich oj tam oj tam

graphic.png

Opublikowano

Osoby podające linki w tym temacie zostaną zbanowane na serwerze, za wysyłanie waszych linków temat zostanie zamknięty i tyle z publikacji ... Wysyłanie mapy trochę potrwa ;]

 

Zostanie podane tutaj nowe IP ;) Będzie domyślny port ;) Datacenter w polsce, 64mb/slot zatem mam nadzieję że lagów nie będzie ;>

"Wiesz skąd pochodzę? (skąd?) Ze stada czarnych owiec..."

65108088483915194916.png

Opublikowano

Wiadomo co się dzieje bo coś mi się wydaje, że serwera dziś nie będzie ...

 

 

 

Aha ok już wiem :)

Jeśli ma się przy­jaciół, a mi­mo to wszys­tko się tra­ci, jest oczy­wis­te, że przy­jaciele po­noszą winę. Za to, co uczy­nili, względnie za to, cze­go nie uczy­nili. Za to, że nie wie­dzieli, co na­leży uczynić.

Opublikowano

Edzio a jak podobno bedzie zmiana mapy to stracimy nasz rzeczy z ekwipunku?

przepraszam za spam :(

 

 

PLS NIE ZAMYKAJ :D

 

edek a za reklame mojej gildii ktora ma powstac, dostane bana na serwerze? D:

Opublikowano

Grande, jak masz zamiar w temacie tylko bezsensownie obrażać użytkowników, to proszę cię nie wypowiadaj się więcej :)

Takim zachowaniem pokazujesz swoją inteligencję.

Opublikowano

Wiadomo czy serwer dziś na 100% wystartuje ??

 

 

Aha ok mam nadzieję, że będzie dziś :)

Jeśli ma się przy­jaciół, a mi­mo to wszys­tko się tra­ci, jest oczy­wis­te, że przy­jaciele po­noszą winę. Za to, co uczy­nili, względnie za to, cze­go nie uczy­nili. Za to, że nie wie­dzieli, co na­leży uczynić.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...