Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.2.4][BUKKIT] EPICPWN - HARDCORE | 40 SLOTÓW | FRAKCJE | HARD | - Zapraszamy! [1.2.4]


EduardSkarpeta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick:

Dawidmce

Premium:

Tak

Dlaczego ja?

 

Myślę że przydam się tam wam ale chcę też się trochę pobawić na jakimś fajnym serwerku.

Widzę w nim też duży potencjał .

Wiek:

18

VT: Mam ale nie używam

  • Odpowiedzi 474
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Trafka

Premium: nie posiadam (moze w przyszlosci)

Dlaczego ja?: poniewaz szukam dobrego serwera z ogarnietymi ludzmi ;]

Wiek: 18

VT: nie używam

 

 

 

 

 

Nick: mattgrim

Premium: posiada

Dlaczego ja?: poniewaz szuka serwa na ktorym nie graja dzieci i bedzie spokojny o swoje budowle.

Wiek: 25

VT: nie używa

Opublikowano

Nick:

XFuriousX

 

Premium:

Tak

 

Dlaczego ja?

 

 

Chce zobaczyć co zrobiliście z serwerem i czy nie jest to nawalanie się w mieście koksów z diamond itemkami vs drewniaki:)

 

Wiek:

15

 

Ventrillo:

Nie

Opublikowano

Nick: Galaretkowy

Premium: T

Dlaczego ja?: ponieważ lubie serwery survival z fajnymi graczami (myślę ze tacy są na tym serwerze)

Wiek: 16

VT: N

Opublikowano

Nick : MachoNG

Premium : Nie , gdyż nie mam dostępu do zakupu.

Dlaczego ja ? : Nie jestem agresywny , nie kradnę innym przedmiotów ze skrzyń , nie zabijam bez sensu.

Wiek : Myślę , że możecie zrobić wyjątek ;D Dokładnie 27 lutego 2012 roku skończę 15 lat , a więc za miesiąc i 14 dni.

VT : Nie , mam gdyż różne takie programy spowolniają mi pracę komputera.

Opublikowano

-------->Nick: Wulkanus

Premium: Tak

Dlaczego ja ?: Grałem już wcześniej, rozgrywka była dobra. Zatem chce dalej grać na waszym serwerze i być dzielnym Assassynem.

Wiek: 19

VT: TAK

----->Nick: PoPisowy

Premium: Tak

Dlaczego ja ? : Grałem wcześniej, miło mi się grało i razem z kumplami, chcę grać nadal.

Wiek: 18

VT: Tak

Opublikowano

No dobra zobaczymy jak to wypadnie. Mam nadzieję, że wszystko wyjdzie dobrze.

 

Nick: Esserin

 

Premium: Tak

 

Dlaczego ja ?: Grałem u was, bardzo mi się spodobało i szczerze powiem, chciałbym pograć jeszcze dłużej. Jestem ogarniętą osobom i można ze mną na spokojnie porozmawiać. Nie wkurzam się o byle co, a na minecrafcie jak i na jego systemowych sprawach też się dosyć znam. Pierwszy kontakt z MC miałem bodajrze przy wersji 1.1_02 czyli ponad dobry rok temu.

 

Wiek: Rocznikowo 18

 

VT: Posiadam jednak nie używam zbyt często. Częściej TeamSpeak3

Opublikowano

Nick: Mystic44

 

Premium: Tak

 

Wiek: 15

 

Dlaczego Ja?: Grałem tu wcześniej i bardzo mi się podobało. Chcę zobaczyć jak będzie po zmianach :-)

 

VT: Raczej nie

Opublikowano

Nick: Splaree

Premium: Tak

Dlaczego ja?: Szukam serwera bez dzieci, gdzie mógł bym się fajnie bawić, bez obawy o swoje twory, skrzynki, piece itd...

Wiek: Rocznikowo 18. :)

VT: Wole TS, ale może pobiorę.

 

PS: Jak ktoś by mógł mi napisać jakia to jest wersja VT.

Opublikowano

Autorzy postów które lubie zostaly przyjęte, dodatkowo przyjęty został Splaree (Jedyny).

"Wiesz skąd pochodzę? (skąd?) Ze stada czarnych owiec..."

65108088483915194916.png

Opublikowano

Nick: Kubolakuba

Premium: Od poniedziałku będę miał

Dlaczego ja? W minecrafta gram od zeszłych świąt i troch go ogarniam, a dobrego serwera szukam od dawna

wiek 14 w czerwcu urodziny

VT: nie mam ale mogę ściągnąć

Opublikowano

Nick: Kubolakuba

Premium: Od poniedziałku będę miał

Dlaczego ja? W minecrafta gram od zeszłych świąt i troch go ogarniam, a dobrego serwera szukam od dawna

wiek 14 w czerwcu urodziny

VT: nie mam ale mogę ściągnąć

Dodany

"Wiesz skąd pochodzę? (skąd?) Ze stada czarnych owiec..."

65108088483915194916.png

Opublikowano

Nick:Minter001

Premium:nie ale kupie

Dlaczego Ja:Szukałem długo Serwea Survival i chciałbym spróbować na tym .

Wiek:15

Vt:nie ale moge ściągnąć

Opublikowano

Nick: cytrynus

Premium: Mam

Dlaczego ja? Gram od 1,5 roku, ogarniam minecrafta i ogólnie szukam dobrego serwera, a ten mi wygląda na bardzo dobry

:)

wiek: 16

VT: chyba mam, ale jak nie to ściągnę

Opublikowano

jak mam sie dostac na white-list ? Gram na tym serverze juz kilka ładnych dni (; moj nick : marrian

 

jak mam sie dostac na white-listę ? moj nic marrian :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...