Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Opis: Oferuję pomoc dotyczącą stawiania serwera Metin2, a konkretniej:

-Założenie forum i strony WWW

-Stworzenie IS`a

-Oferuję swoje umiejętności graficzne

-Pomogę nawet przy stawianiu serwera dedykowanego.

-Wystawię fakturę z gwarancją na cały rok.

Oczekuję: Właściwie niczego. Ważne, żeby zostało mi zapłacone tyle ile uzgadnialiśmy i żebyś był uczciwy!.

Kontakt:

- GG: 10942439

- Prywatna wiadomość na forum.

Cennik:

- Czarna robota (Wszystko mam zrobić za Ciebie) - Od 900 do 1500zł

- Złoty Pakiet (Forum na licencjonowanym silniku WBB 3.1.6, Strona, Grafika, Dedyk, Item-Shop + Gratis dodanie nowych itemów/map oraz zabezpieczenia) - Do 1000zł

- Srebrny Pakiet (Forum na darmowym silniku WBB Lite 2.1.1, Strona, Grafika, Item-Shop, Zabezpieczenia) - Do 550zł

- Brązowy Pakiet (Forum na darmowym silniku WBB Lite 2.1.1, Strona, Grafika, Zabezpieczenia) - Do 300zł

- Do wyboru, do koloru (czyli po prostu powiedz czego potrzebujesz, a ja przygotuję dla Ciebie cenę)

 

 

Uwaga!!! Powyższe ceny, są cenami do negocjacji!!!

Napisz na GG (zawsze jestem na niewidoku), swoje wymagania, powiedz o ile chcesz zbić z ceny, a ja się z Tobą dogadam :)

  • Odpowiedzi 917
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Poszukuje Sponsora

 

 

84753584.png

1. 100% dopracowany server

2. Nowe bronie , eq , npc , mapy

3.(New) Ulepszony system petów

4.Zgrany i miły team

5.Własną profesjonalną strone

 

czou.png

1.Stabilnej maszyny ( dedyka )

2.Kontaktu z sponsorem (gg , ts , skype )

3. Uczciwości

15798768.png

GG : 22883070

lub wiadomość pw

Opublikowano

Witam

Poszukuje Osoby ktora zrobi fajna zapowiedz do serwera

 

Oferuje:

-GM Na serverze jezeli zapowiedz bedzie naprawde bardzo przejzysta i ladna zaplace

 

GG: 12525336

Opublikowano

Witam !

 

Na wstępie powiem, iż chcę zostać GM'em na jakimś serverze.

Dedykowanym

 

coś ode mnie:

 

-Mam 17 Lat

-Posiadam ogromną kulturę osobistą(staram się jej używać w różnych miejscach)

-Posiadam ogromną wiedzę o ortografii

-Na Metin2 znam się bardzo dobrze, iż posiadałem 2 własne serwery hamachi , które padły przez hackerów.

-Znam Prawie Wszystkie Komendy GM'a...Najważniejsze znam.

-Codziennie jestem +6h na Metinie.

-Gram w Metin2 od 2008 Roku.

-Posiadam ogromną wiedzę o Metin2 :)

 

 

Co mogę zaoferować jako GM?

 

-Przyjemną grę/zabawę na Serwerze.

-Obserwowanie graczy

-Pomagać [GA],[HA] i tym podobne.

-Ogarnąć/Pilnować porządku na serwerze.

-Pomoc w serwerze typu moge udoskonalać pliki Serwera dodawał różne rzeczy nowe na serwer itp

 

KONTAKT:PW NA MPC FORUM lub GG:20287592

 

POZDRAWIAM.

Opublikowano

Poszukuję Technika Na Serwer Hamachi!

_______________________

 

Witam Mam Na Imię Wiktoria Mam 17 Lat W Lipcu 18 Posiadam Jeszcze Nie Gotowy Serwer Hamachi By W Pełni Go Zrobić Potrzebny Jest Nam Technik.

_______________________

Poszukuję na niego Technika Który Będzie Się Zajmował Sprawami Takimi Jak:

 

- Pomoc W Robieniu Clienta.

- Pomoc W Robieniu Zapytań Do Clienta Oraz Navicatu.

- Tworzenie Nowych Zbroi,Metinów,Broni,Potworów,KD,Fryzur I Wszystkiego Związanego Z Zapytaniami.

- Tworzenie Zapytań Do Clienta I Dodawanie Je Do Niego.

- Robienie Questów

Poszukuję Takiego Porządnego Technika Iż Serwer Będzie 1 Z Lepszych

Im Szybciej Znajdę Technika Na Serwer To Tym Szybciej Serwer Wystartuje!

 

Jeśli Jesteś Chętny I Spełniasz Wszystkie Powyższe Wymogi Nadajesz Się Na Technika Przyszłego Serwera IsariaMT2

Jeśli Spełniasz Wszystkie Wymogi Skontaktuj Się Ze Mną Na PW Tutaj Na Forum!

 

Dziękuje I Pozdrawiam

:)

11cbdc1.png

Opublikowano

Obecnie Poszukuję

 

Sponsora na Dedyk ( daje 90 % zysku ) lub Osoby która postawi Serwer No-Hamachi i będzie technikiem .( 65 % zysków)

Web master również mile widziany .

 

Obecnie w team jest

Administrator

Modelator / założyciel forum

Grafik (średnio zaawansowany )

Questera

Proszę Pisać na PW lub na GG :

39108325

 

Wiek Minimum 16 lat

Opublikowano

Witam.Mam na imię Damian i mam 16lat.Odrazu mówię ,że nie będe się bawił w kolorystykę i inne pierdoły.Mówie otwarcie.Oferuje swoje usługi na prywatnym serwerze jako gm metin2 (no hamachi) : najlepiej dedyk.

 

GG : 11783254

email : Nie podaje ,gdyż rzadko na niego zaglądam

PW na forum

 

Zalety:

- mam mnóstwo wolnego czasu

- jestem posłuszny i bardzo pracowity

- władam bardzo dobrze rozwiniętą mową języka polskiego

- mam dużo pomysłów na eventy i w pisaniu questów

- znam się nieco na privku ,gdyż miałem własny priv hamachi(nie no hamachi ,gdyz niemam routera tylko modem)

 

Z niecierpliwością czekam na wasze odpowiedzi

ie068n.jpg
Opublikowano

Witam !

Poszukuję sponsora na serwer dedykowany.

Kwota nie będzie wielka.

Pliki prawie gotowe potrzebujemy przedłużyć dedyka.

więcej info pod nr GG

GG:36917114

RPK RAZEM PONAD KILO

Rekrut
Opublikowano

Witam

 

Chętnie zostanę GM'em na dedyku. Oczywiście wiąże się to z jakimiś oczekiwaniami oraz zaoferowaniem "czegoś" z mojej strony.

Postaram się rozpisać jak najkrócej abyście się nie zanudzili czytając to, oraz postaram się wszystko poukładać, by podanie było ładne i czytelne

:)

 

Kilka informacji o mnie :

 

Imię : Rafał

Wiek : 17 lat

Miejscowość : Okolice Gdańska

Zainteresowania :

- Sport

- Muzyka

- Tworzenie stron www oraz moderowanie innych STRON/FOR

Coś o sobie : Jestem osobą z poczuciem humoru. Jeżeli zabieram się do czegoś, to robię to porządnie. Trudno jest mnie zdenerwować ale mam swoje granice. Jestem osobą cierpliwą i godną zaufania. Bardzo lubię odkrywać nowe rzeczy, co sprawia mi to przyjemność.

 

Ja, w świecie Metin

:)

 

A więc na początek nie będę zaczynał jak inni, na których serwerach byłem GM a na których nie byłem. W Metin2 gram około 3-4 lata. Grałem na serwerze globalnym Metin2 jak i na serwerach prywatnych. Nie będę wymienial jakie miałem lvl-e bo to przecież nie zależy od tego, kto ma większy level, ten ma więcej umiejętności. Od razu dodam że na Metinie się znam, i to bardzo dobrze.

 

 

Co mogę zaoferować jako członek Teamu :

 

- Oczywiście miłą współpracę ze mną

- Miesięczne opłaty na rzecz serwera, by rozwijał się jak najlepiej ( opłata ustalana z właścicielem serwera )

- Posiadam Team Speak 3, oraz bardzo wyraźny mikrofon

- Bardzo dużo czasu wolnego w tygodniu, jak i w weekend ( również w różnego rodzaju święta )

- Dużo wkładu i wysiłku w serwer ( ponieważ to podstawa )

- Umiejętność używania komend jako GM

- Zostanę GRAFIKIEM

- Potrafię tworzyć VIDEO na zapowiedzi serwerów. !

i dużo więcej ... !

 

 

Czego oczekuję jako członek Teamu :

 

- Oczywiście miłej współpracy z reszą teamu

- Wyrozumiałości oraz szczerości ( wiąże się to z brakiem różnego rodzaju kłamst ; oszustw )

- Mile widziany GameMaster na serwerze

:)

 

 

Kontakt :

GG : 31648886 ( jestem przeważnie 24/7, ponieważ mam gg w telefonie )

 

Na GG pisać nawet jak jestem NIEDOSTĘPNY, ponieważ przeważnie przebywam na niewidocznym. !

 

 

Myślę że na chwilę taki kontakt wystraczy.

:)

Jeżeli ktoś chce chętnie porozmawiam na TS, wystraczy mi podać na GG info ( kanał, server adress )

 

 

PS :

 

Szukasz GM godnego zaufania ? Takich ludzi jak ja jest naprawdę mało. Nie czekaj napisz już TERAZ !

 

 

Pozdrawiam !

Opublikowano

logoubtb.png

pracam.png

 

A więc czas zacząć ogłaszam nabór do Teamu Qilin

Po kolei napiszę wam, kogo szukam do Teamu jednak mówię od razu przyjmuję tylko poważne oferty od poważnych ludzi, którzy coś potrafią a więc wiedz, że nie masz szans Jak nic nie potrafisz oraz nie masz swojego Portfolio!

technik.png

 

Posadę TechnikMastera może objąć człowiek, który spełnia następujące wymagania i coś więcej od siebie:

-Potrafi Zabezpieczyć Pliki serwerowe oraz bazę przed wszelkimi włamani na serwer!

-W Znakomity sposób ma opanowane dodawanie nowych rzeczy na serwer!

-Robienie nowych bonów do Broni, Zbroi, KD, Biżuterii i innych!

-Dodawanie Questów, Skryptów, Diffów!

-Całkowite Edytowanie Plików Serwerowych!

Co otrzymuje w Zamian!?

W zamian za pracę u mnie, jako TechnikMastera otrzymuję!

-Co miesięczną płacę w Postaci uzgodnionej Kwoty pieniężnej zależącej od zysków z ItemShoop oraz Vipów na serwerze lub swojego nowego dedyka, z którego będzie otrzymywał 50% zysków a potem kolejnego, z którego będzie zyskiwał coraz więcej Zysków!

Czego Oczekuję w Zamian?!

-Szczerości przyznania się do wszystkiego, co się zrobiło!

-Informowanie mnie o wszystkich Błędach Bugach i innych rzeczach, które dzieją się na serwerze!

-Wykonywanie moich Rozkazów, które będę mówił dla dobra serwera

-Stałego Kontaktu GG, Numer Telefony TS3

 

technikfreebsd.png

 

Posadę TechniaFreeBSD może objąć człowiek, który spełnia następujące wymagania i coś więcej od siebie:

-Potrafi Zabezpieczyć Dedyka przed wszelkimi włamani na serwer oraz Atakami na Maszynę!

-Dodawanie Skryptów do FreeBSD

Co otrzymuje w Zamian!?

W zamian za pracę u mnie, jako TechnikFreeBSD otrzymuję!

-Co miesięczną płacę w Postaci uzgodnionej Kwoty pieniężnej zależącej od zysków z ItemShoop oraz Vipów na serwerze lub swojego nowego dedyka, z którego będzie otrzymywał 50% zysków a potem kolejnego, z którego będzie zyskiwał coraz więcej Zysków!

Czego Oczekuję w Zamian?!

-Szczerości przyznania się do wszystkiego, co się zrobiło!

-Informowanie mnie o wszystkich Błędach w Systemie FreeBSD

-Wykonywanie moich Rozkazów, które będę mówił dla dobra serwera

-Stałego Kontaktu GG, Numer Telefony TS3

 

clientmaster.png

 

Posadę ClientMastera może objąć człowiek, który spełnia następujące wymagania i coś więcej od siebie:

-Potrafi Dodać wszystko, co znajduję się w bazie oraz w Plikach do klienta serwerowego!

-Potrafi zrobić znakomitego Klienta z wszelkimi dodatkami oraz Upodobaniami Teamu!

-Potrafi Dodać Nowości Do Klienta

-Potrafi Zrobić Patchera bądź Lauchera Serwera!

Co otrzymuje w Zamian!?

W zamian za pracę u mnie, jako ClientMaster otrzymuję!

-Co miesięczną Wynegocjowaną kwotę za pracę!

Czego Oczekuję w Zamian?!

-Szczerości przyznania się do wszystkiego, co się zrobiło!

-Informowanie mnie o wszystkich Błędach w Systemie Kliencie, Patrzerze

-Wykonywanie moich Rozkazów, które będę mówił dla dobra serwera

-Stałego Kontaktu GG, Numer Telefony TS3

 

webmasterw.png

 

Posadę Webmastera może objąć człowiek, który spełnia następujące wymagania i coś więcej od siebie:

-Potrafi Kodować w Językach(PHP, HTML, Java, Flash)

-Potrafi zakodować, Lay który zostanie mu podesłany!

-Będzie dbał o stronę i jej wygląd!

-Potrafi Zabezpieczyć przed wszelkimi włamaniami na serwer ze strony!

Co otrzymuje w Zamian!?

W zamian za pracę u mnie, jako Webmaster otrzymuję!

-Co miesięczną Wynegocjowaną kwotę za pracę!

Czego Oczekuję w Zamian?!

-Szczerości przyznania się do wszystkiego, co się zrobiło!

-Informowanie mnie o wszystkich Błędach w na Stronie WWW

-Wykonywanie moich Rozkazów, które będę mówił dla dobra serwera

-Stałego Kontaktu GG, Numer Telefony TS3

 

grafikmaster.png

 

Posadę GrafikMastera może objąć człowiek, który spełnia następujące wymagania i coś więcej od siebie:

-Robi Grafikę Swoją niekopiowaną z Innych Stron

-Potrafi Robić Lay, loga, tła graficzne, Banery, Herby

Co otrzymuje w Zamian!?

W zamian za pracę u mnie, jako GrafikMastera otrzymuję!

-Co miesięczną Wynegocjowaną kwotę za pracę!

Czego Oczekuję w Zamian?!

-Szczerości przyznania się do wszystkiego, co się zrobiło!

-Wykonywanie moich Rozkazów, które będę mówił dla dobra serwera

-Stałego Kontaktu GG, Numer Telefony TS3

 

ts3master.png

 

Posadę TS3Mastera może objąć człowiek, który spełnia następujące wymagania i coś więcej od siebie:

-Potrafi zrobić dobrego i solidnego TeamSpeak3

-Zabezpieczy go przed wszelkimi włamaniami oraz Bugami na nim

-Potrafi robić nowe Grupy jak i zrobić estetycznego TS3

-W Znakomity sposób operuje TeamSpeak3 pod względem porządku

Co otrzymuje w Zamian!?

W zamian za pracę u mnie, jako TS3Master otrzymuję!

-Co miesięczną Wynegocjowaną kwotę za pracę!

Czego Oczekuję w Zamian?!

-Szczerości przyznania się do wszystkiego, co się zrobiło!

-Informowanie mnie o wszystkim, co dzieje się na TS3

-Wykonywanie moich Rozkazów, które będę mówił dla dobra serwera

-Stałego Kontaktu GG, Numer Telefony TS3

 

 

 

Wszystkie oferty kierujemy pod numer GG:26677461

Każdy, kto wyślę podanie na inne posady niż na takie jak wypisałem od razu Blokuję jak i spam, kiedy start serwera i takie tam!

 

Pozdrawiam

[HA]Drente

Opublikowano

Siema

Witam,szukam osob chetnych do pomocy jakiegos technika ktory zna sie troche i mialby pomysly na tworzenie plikow,ktore zamierzam robic na wlasnym kompie bez pospiechu albo jakas oferta sponsora na tani dedyk na dlugi czas.Pliki beda w 100% dopracowane dlatego nie beda robione w 5 min.Wiedze o metinie ,na temat tworzeniu plikow.clientow mam duza bo sam sobie to ogarne jedynie potrzebne mi sa jakies pomysly,gdyz moj zasieg wiedzy jest po pliki,client,baze,freebsd,grafike i troche www .

Kontakt GG 1739951

ezgif-1-018983d124.gif

Opublikowano

Poszukuję pomocy!

Wzór pisania prośby o pomoc.

Opis: Proszę o pomoc dotyczącą stawiania serwera Metin2.

Kontakt: (tutaj do wyboru.)

- GG: 24224149

- Skype: ----

- Prywatna wiadomość na forum.

-E-mail: [email protected]

...znany również jako Whinter 


951751472061189469172.png


By. Whinter

Opublikowano

Witam

Zostane technikiem na zainstalowanym dedyku

 

Mógłbym zajmować sie głównie całym MySQL no i troche stroną/serwerem

 

Kontakt:

GG:40629235

Opublikowano

Poszukuje osoby, która zrobiła by klient na mój server Metin2.

 

Wszystkie szczegóły na gg- 5954185

 

Oczywiście nic za darmo :)

3066.jpg
Opublikowano

Witam !

Poszukuję sponsora na serwer dedykowany.

Kwota nie będzie wielka.

Pliki prawie gotowe potrzebujemy przedłużyć dedyka.

więcej info pod nr GG

GG:36917114

RPK RAZEM PONAD KILO

Opublikowano

Poszukujemy Client Mastera:

Wraz z znajomymi tworzymy dedykowany serwer metin2 jednak potrzebujemy do naszego teamu nadal technika od
Clienta Gry
który potrafi zrobić poniższe rzeczy:

-Dodać do
Clienta
wszystkie nowości z bazy MySQL. (Bronie,Zbroje,Moby,Przedmioty).

-Dodać do
Clienta
wszystkie innowacje z plików serwerowych. (Mapy,6 skila,i inne nowości).

-Potrafi dowolnie edytować
Clienta Gry
.

-Potrafi dodać do Indexu pliki np: (patch).

-Potrafi zrobić luncher, patcher dla naszego serwera.
---------->
Nie wymagamy tego koniecznie.

Oferujemy:

Za wykonaną bezproblemową i nie naganą pracę osoba ta otrzyma:

-Posadę Game Mastera
(GM)
z pełnymi prawami
(IMPLEMENTOR)
.

-Skonfigurowany i Skończony serwer w 65%.

-Miły i bezproblemowy oraz kulturalny team.

-Specjalne uprawnienia na forum serwera.

Kontakt:

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego teamu proszę o kontak tutaj na forum lub pod nr. GG: 36078800.

P.S.

Jeśli spełniasz 75% + wymaganych kryteriów

to też masz szansę dołączyć do naszego

teamu a więc osoby zainteresowane jeszcze raz

proszę o kontakt.

 

 

NIEAKTUALNE

Opublikowano

Poszukuję Profesjonalnego Technika na nasz serwer Hamachi

 

84753584.png

-SF11/SF12

-Serwer dopracowany w 99 %

-Spolszczony w 99 %

-Zgrany Team(Posiadamy bardzo dobrą znajomość ortografii :P )

-Dobrą maszynę na hamachi: procek 4 x po 3,6GHz i 9GB ram

 

 

czou.png

 

Oczekuję tylko jednego.. zrobienie mob_proto pod server hard..

 

 

 

15798768.png

 

PW na forum

skype: ga.patrol

 

 

(MOB_PROTO POD SERVER HARD czyli :

-exp hard/medium(90 % hard 10 % medium ;p)

-drop yang medium

-ilość yang hard

-regeneracja mobów

-ilość hp regeneracji mobów

-ilość hp regeneracji metinów/czas regeneracji hp metinów

-poprawne obrażenia mobów.. bossom sam z edytuję

 

Co technik będzie z tego miał?

 

-Zyski z IS 80%

-Rangę (GM) z pełnymi prawami.

 

 

@EDIT

 

hamachi będzie bo będą beta testy na tydzień-10 dni.. a potem dedykowany..

//nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Obecnie Poszukuję

 

 

Technika

WebMastera

 

 

Obecnie w team jest

 

Sponsor

Administrator

Modelator / założyciel forum

Grafik (średnio zaawansowany )

Questera

 

Proszę Pisać na PW lub na GG :

 

39108325

Opublikowano

Poszukuje Sponsora

 

 

84753584.png

1. 100% dopracowany server

2. Nowe bronie , eq , npc , mapy

3.(New) Ulepszony system petów

4.Zgrany i miły team

5.Własną profesjonalną strone

 

czou.png

1.Stabilnej maszyny ( dedyka )

2.Kontaktu z sponsorem (gg , ts , skype )

3. Uczciwości

15798768.png

GG : 22883070

lub wiadomość pw

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...