Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sieć Serwerów Melleur.PL poszukuje pod MT2 :

 

-Quester

 

Zapraszam na GG w celu otrzymania większej ilości info !

:)

 

39377272 - GG!

34127134971236946388.png

  • Odpowiedzi 917
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam

 

Poszukuję WebMastera który zrobi stronę lub dobry szablon do servera.

 

Prace nad serverem zostały zakończone lecz brakuje tylko strony, poszukujemy osoby która zrobi strone lub pełny szablon.

 

Inne żeczy do uzgodnienia na gg: 39893626

Opublikowano

Witam;]

Szukam serwera na którym zostanę testerem questów itp... Moge trochę pomóc w "reboot server" troche się na tym znam i pracowałem nad nie 1 serwerem w takich okolicznościach, odrazu mówię, że bede mogl zasponsorowac troche ale po jakimś czasie.Mam 16 lat (rocznikiem 17) Interesuje się informatyką i mechaniką; elektryk,elektro mechanik, elektry. W przyszłości chciał bym zostać mechanikiem samochodowym oczywiscie interesuje sie grami typu MMORPG itp.Uwielbiam pracować w grupie mozna sie ze mna dogadac ;] jesli tylko 2 strona bedzie miala takie chęci nie mam problemu z ort, oczywiscie pisze szybko i zdążają sie pomyłki typu "ę""ą" Myślę, ze ktos sie skusi :D

 

Kontakt GG: 12218232

Jeśli nie nawidzisz Justina Biebera daj- -

 

 

 

 

 

Zbieram - bo na + nie zasłużyłem.

 

 

 

 

Tylko Widzew Łódź

Opublikowano

Dam za VPS'a (słabego ) , lub za słabego Dydyka

 

Oferuję :

 

Dam 60zł na craftserve.pl za Słabego Vps'a ,dydyka który jest nawet mniej wart

WARTO! ..

 

 

dlaczego chcę się wymienić ?

Dlatego iż craftserve.pl specjalizuje się w hostowanie serwerów ,,Minecraft''

 

 

Dlaczego warto ?

 

Dlatego ze chcę za 60 zł dostać słabszego VPS'A (dydyka ) tańszego ale to już wszystko ustalimy na gg /PW

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystko ustalimy na :

1328037159-U406006.png

Kontakt ;(-

GG: 38759846 Lub 4093803

Albo PW

Kliknij likeit.png ! jeżeli ci pomogłem

Opublikowano

SZUKAM

 

 

ClientMastersa

Oferuje:

  • Stabilną maszynę
  • Miła atmosferę Teamu
  • Przyjazne warunki pracy
  • Pomoc naszego grafika w cliencie
  • Gm z pełnymi prawami
  • Range na forum

Oczekuję:

 

  • Profesjonalnie wykonany client(2010)
  • Wgrywanie każdego itemu lub moba co powiem
  • Modyfikacja item_proto i mob_proto
  • Znajomość edycji skili i wyglądu broni i zbroi
  • Dodawanie dymów do broni i zbroji
  • Dodawania nowych wierzchowców
  • Edycja własnego znaczku gm
  • Zmieniony wygląd:npc,broni,mobów,zbroi

 

 

Proszę o kontakt przez gadu-gadu:11602554

Opublikowano

Siema, z tej strony sheri i chcialbym wam zaoferowac takie rzeczy jak:

- Odbugowane i spolszczone pliki serwerowe 2011 wraz z baza

- Instalacja srodowiska pod pliki serwerowe, wraz z libami

- Pisanie questow na zamowienie

- Tworzenie plikow serwerowych na zamowienie

- Wyciaganie plikow serwerowych i bazy, badz proba naprawy systemu

- Zabezpieczenia serwerow w stopniu dobrym

- Drobna edycja plikow badz bazy na zlecenie

- Naprawa uszkodzonych plikow i bazy

- Profesionalny autopatcher do serwera

Pisac na gg:

23136980

Badz na pw

Opublikowano

Zasponsoruję dedyka.

 

i5 4x3GHz

16 GB ram

2x2TB

 

Jeśli będzie w późniejszym czasie potrzebny mocniejszy to kwestia dogadania.

 

Warunek: idealnie jeśli serwer jest gotowy do postawienia i odpalenia, reklama i no wszystko chula jak należy lub maksymalnie 1,5 tygodnia na postawienie wszystkiego i start. Fajnie jeśli serwer będzie miał jakieś udogodnienia, nowości wyróżniające go na tle innych serwerów tzn. chodzi konkretnie o to by przyciągał graczy.

 

Serwer ma "generować" zyski, kwestia dogadania, o wszystko zadbam.

Nie interesują mnie żadne posady itp.

 

Konkretne propozycje proszę na pw, choć na gadu będzie szybciej 38371706.

Opublikowano

Poszukuje:

Osoby Obeznanej w Autoit lub c++ która potrafi napisać między innym profesjonalny AutoPatcher

Grafika:

Który Zrobi Świetną grafike pod prężke na forum

Zrobienie Grafiki do AutoPatchera

Co Oferuje?

Stanowisko GM na Serwerze GladoR.pl i divineworld.com.pl

Lub jak ktoś woli pln Kontakt:

gg:12029971

Pliki GladoR s1/ Divine / GladoR'a s2 medium/hard

Możemy się jakos dogadać w sprawie plików PW

 

New Project Start Workout

Opublikowano

Chciałbym zostać GM na jakimś Dedyku z przyszłością:

Tak więc jestem uczniem. Pochodzę z Trójmiasta. Jestem Samoukiem. Mam bardzo dobry kontakt z ludźmi emocjonalny. Jestem opanowany nie denerwuje się z byle powodu. Metin2 jest moja pasja od 7 lat.

 

Wyobrażam to sobie tak: 'jako GM'

- Pilnuje porządku.

- funkcji GM prawie przy itemach nie używam gram z graczami. Żyje z nimi. i pomagam z problemami, w miarę możliwości.

Co mnie do tego skłoniło ? chęć tworzenia czegoś dla innych. miałem do nie dawna plany o postawieniu własnego dedyka ale nie wypaliły. Więc teraz chce pomagać innym.

 

Ile czasu będę przebywał w grze? Uważam że codziennie posiedzę jakieś 4-5godzin na metinie. I będę w pełni wykonywał polecenia 'z góry' od GA.

 

Co innego mogę powiedzieć. Mam już moim zdaniem dużo doświadczenia w obsłudze Mistrza gry i wykonywania jego obowiązków. Wszystko inne praktycznie powyżej wymieniłem. A można dodać że przy współpracy z innymi nie mam problemów wręcz przeciwnie zapoznaje nowych ludzi.

 

EMAIL: [email protected] GG: 32283848

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Witam...

Szukam osoby która ma pojęcie na temat zakładania priva metin2 na serwerze VPS.

Zakupiłem na

próbę

serwer VPS na stronie www.exone.pl o parametrach:

 

Dysk twardy:50 GB

RAM gwarantowane512 MB

Procesor:2 GHz

Transfer miesięczny:100 GB - Łącze 100 Mbit

Adresy IP:xxx.xxx.xxx.xxx

Interfejsy sieciowe:1x

System operacyjny:FreeBSD 7.2 32-bit

Technologia wirtualizacji:VMware

Snapshots:Brak obsługi snapshotów

Wsparcie:Samodzielna administracja

 

i teraz zaczynają się schody:P przydał by się ktoś doświadczony w tym zakresie co by poprowadził najlepiej krok po kroku:) co dalej.

 

kiedyś prowadziłem serwa na hamaczi ale czuje ze z tym sam bez pomocy się nie poradzę.

Proszę o jaką kolwiek pomoc lub podpowiedź a najlepiej jakiś poradnik filmowy:)

moje gg: 37895624

Opublikowano

O Mnie !

 

Witam.

Mam na imię Bartek, mam 14 lat.

Pochodzę z pod Łodzi, Łęczyca.

Jestem już po mutacji głosu, także.. nie piszczę .

Jestem gotów zostać Administratorem Team Speak'a 3.

 

Co oferuję będąc ?

 

- Ponad 500 Ikonek 16x16.

- Różne wyglądy 'Spacer'ów'.

- Profesjonalna obsługa user'ów.

- Miłe, nie oczojebne kolory ikonek.

- Nowe rangi Administratorów jak i Guest.

- Pełną kulturę, uczciwość, zaangażowanie.

 

; Kary jakie mogę zastosować ;

 

- Ranga ' karny k**as ' - Nie można wychodzić z kanału, nie można widzieć wszystkich na ts, nie można napisać na pw.

- Więzienie - Pokój z którego nie da się wyjść.

 

; Kick'i ;

 

- Obraza.

- Brak Kultury.

- SPAM.

- Bieganie po kanałach.

- Wiele wiele innych.

3 kick'i , za 4 razem jest Ban na 1h.

 

; Ban'y ;

 

- BOT TS3 - Perm.

- Wchodzenie na TS z innego ip , na którym był ban - Perm.

- Podszywanie się pod obojętnie kogo - 3h.

- Inne, które przeszkadzają lub utrudniają pobyt na TS - 30min.

 

Czego oczekuję ?

 

- Wzajemności.

- Wsparcia.

- Kultury.

- Cierpliwości.

 

Kontakt :

 

Pod gg - 19893089

Prywatna wiadomość - http://www.mpcforum....475-wiehajster/ .

 

Więcej informacji podam na GG lub PW. ;)

1326786628-U215643.png

 

1329679176-U173186.pngjbnYjmf633fsA9.png

 

34247.png

 

| babcyna_aka_krul_metinczykóff. | members. | technolove_loff. | mpc hejt team. |

 

1326786628-U215643.png

Opublikowano

cooltext637103232.png

Na serwerze Dedykowanym

O Mnie

Mam na imię Marcin

Mam 15 lat

Zajmuje się tworzeniem priv serwerów metin2

 

Doświadczenie

Kilka lat gry w metin2

3x serwer Hamachi

2x GM na Dedyku

 

Co umiem

--Spolszczyć questy--

--Dodać new bronie--

--Dodać new zbroje--

--Dodać new metiny itp--

--Zabezpieczyć serwer--

--Edytować npc--

--Edytować questy--

--Wgrywać questy--

--Ustawić DMG w broniach--

--Ustawić Lv. itemka--

--Zrobić kowala bez ulepszaczy--

___I wiele innych___

 

Kontakt

GG: 11018828

 

AKTUALNE

"Ten, który pokona samego siebie jest najpotężniejszym z wojowników."

Opublikowano

Witam

 

Poszukuje na serwer Dedykowany Metin2 WebMastera/Grafika/ClientMastera

 

Oczekuje od WebMastera :

 

- Zrobienie własnej strony i forum

- oskryptowanie

- zakodowania

- Minimum 2-3godziny na komputerze

- Starannej pracy

 

Oczekuje od Grafika :

 

- Wysokiej umiejętności posługiwania się programami

- tworzenie modeli i tekstur broni

- umiejętność przerobienia moba w mounta

- tworzenie grafiki na stronę i forum

 

Oczekuje od ClientMastera :

 

 

- wysokiej umiejętności w tworzeniu Clienta

- umiejętność wprowadzania map

- Minimum 2-3godziny na komputerze

- Starannej pracy

 

Oferuje:

 

- Miły i zgrany Team

- Za wykonana prace posada GM z pełnymi prawami do uzgodnienia

- Serwer www, domena, dedyk

 

Kontakt:

gg :38786593

80576sygn.jpg

ab19cc7cce545b90c3422a13a5de0618.gif

Opublikowano

Poszukuje na server hamachi (narazie hamachi):

Technika, Web Mastera, Client Mastera, Moderatora Forum, Grafika, GameMastera, Questera i Sponsora.

Kontakt do mnie:

GG:40266805

Skype:Grimon096

Do: GA:

GG:39363561

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Zostanę Sponsorem !

Poszukuję kompletnej, zgranej i doświadczonej administracji posiadającej koncepcję, potencjał oraz gotowy serwer i chęci do pracy.

Wszystko jednak odbywa się TYLKO i wyłącznie na moich warunkach (ze względu na oszustów jakich nie brakuje). Potencjalny kandydat otrzymuje serwer VPS na tydzień czasu aby dograć wszystko jak należy (ten czas jest również czasem w którym na forum MPC i wielu innych ma znaleźć się

porządna i bardzo rozbudowana zapowiedź serwera - muszę widzieć zainteresowanie ludzi.). W zapowiedzi znajdować się będzie konkretny dzień startu serwera

a 3 dni wcześniej zakupuję dedyk (oczywiście na mnie). Administracja serwera ma dostęp z poziomu roota - oprócz panelu OVH który nie jest im do niczego potrzebny.

 

Co oczekuję w zamian ?

50% Zysków z Item Shopu - pieniądze z IS idą na moje konto i pod koniec każdego miesiąca dzielimy to na 2 równe części.

- Możliwość podpisania umowy.

 

Wymogi :

- Co najmniej 1 osoba pełnoletnia w Teamie.

- Gotowy serwer

- Zgrana, solidna administracjia

- Doświadczenie teamu

- Serwer musi mnie czymś zaskoczyć ... nie wystarczy wszystko z MPC skopiować i wgrać...

 

To tyle, jeśli jest ktoś chętny - pisać. WARUNKI NIE PODLEGAJĄ NEGOCJACJI.

 

Oferuję:

VPS - 1gb ramu, 100mb/s łącze

Dedyk : http://www.kimsufi.pl/ Kimsufi 16G

Pomoc z zakresu zarządzania serwerem oraz "ogarnięcia" dedyka.

 

Kontakt : [email protected]

- Nie odpisuję na gg - :)

Opublikowano

Zostane Game Masterem

 

Coś o Sobie:

 

Imie Bartek

 

 

Wiek: 16lat

 

 

Miejsce zamieszania: Syców (47km od Wrocławia)

 

W wolnym czasie zajmuje sie Privami Metin2

 

 

 

 

Doświadczenie:

 

 

 

 

PL- Na Polskim servie grałem okolo 3-4lat. Wbiłem 87lvl Wojem i kilka mniejszych.

 

 

 

 

Privy- Byłem GM na jednym Dedyku który niestety padł po 7Miesiacach Team servera był ze mnie zadowolony.

 

 

 

Co wnosze do Teamu:

 

-Wiele Ciekawych pomysłów

-Pomoc przy róznych pracach

 

 

Co bym chciał robic jako GM

 

-Organizowac różnego rodzaju zabawy, Eventy, Konkursy oraz turnieje(np: PVP)

 

 

Oferuje

 

-Pomoc przy ogarnianiu Priva i Forum

 

 

 

Nie chce % z IS!!

 

 

 

Pytania Prosze kierowac na GG podane niżej

 

802822. Pisac nawet jak mnie nie ma :)

Polecam nowo powstajacy server Metin2 www.ReadyMT2.cba.pl 0BÓGÓW I PRODESJONALNY TEAM

 

 

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Zaprasza i Poleca [GM]VatahareQ

Opublikowano

Poszukuje Sponsora

 

 

84753584.png

1. 100% dopracowany server

2. Nowe bronie , eq , npc , mapy

3.(New) Ulepszony system petów

4.Zgrany i miły team

5.Własną profesjonalną strone

 

czou.png

1.Stabilnej maszyny ( dedyka )

2.Kontaktu z sponsorem (gg , ts , skype )

3. Uczciwości

15798768.png

GG : 22883070

lub wiadomość pw

Opublikowano

Podanie na Game Master'a.

Fejkuś

 

 

 

Coś o sobie ...

Nazywam się Paweł, mam 19lat, 17 Lutego 2012 skończę 20. Aktualnie uczę się w 2klasie technikum informatycznego.

Olewałem naukę gdy byłem młodszy gimnazjum, wagary.. Dlatego też jestem dopiero w 2klasie.

Ale od 3klasy gimnazjum jak to się mówi wziąłem się za siebie, zacząłem się dobrze uczyć nie opuszczać zajęć.

Charakterny jestem i to bardzo, zawsze mam swoje zdanie nie idę za tłumem, jestem osoba kreatywną, cierpliwą, systematyczną, obowiązkową zawsze staram się doprowadzić to co zacząłem do końca.

Także mam silną psychikę, jestem dojrzały emocjonalnie, nie ponoszą mnie emocje, kultura przede wszystkim.

Lubię pracować w grupie, nie mam problemu z nawiązywaniem relacji.

Mam bardzo duży dystans do swojej osoby co pewnie zauważyliście ale mam ogromne poczucie humoru lubię się pośmiać często nawet z samego siebie. Jeżeli chodzi o ortografię, interpunkcję opanowałem w 99%

Dużo czasu spędzam przed komputerem, praktycznie cały wolny czas przesiaduję na forach, serwerach, głównie polega to na pomaganiu innym graczom.

 

 

 

 

Doświadczenie ...

Doświadczenie takowe posiadam, posadę Game Mastera miałem głównie na prywatnych serwerach 4fun.

Stawiałem także swoje serwery, często byłem tzw. Hosterem, wielu z was może nie wiedzieć o co mi tutaj chodzi, już wyjaśniam. Kiedy powstają nowe serwery metin2 np. Dedyki na początku technicy serwerów chcą zrobić testy na hamachi, jaka jest w tym moja rola? Taka iż takowe serwery stawiam na moim komputerze, wgrywam questy, nowe mapy, itemki, fryzury i tak dalej oczywiście są one autorstwa questera serwera.

Miałem także posady moderatora, bigele posługuję się językiem BBCode. Akutalnie mam swoje forum dla prywatnego serwera metin Teriana, niestety z kilku powodów forum w najbliższym czasie zostanie zamknięte / przeniesione na MyBB więcej info na gg.

 

 

Dlaczego ja ...

Uważam iż jestem osobą odpowiednią na to stanowisko w grę metin2 gram od 2006/2007 nie pamiętam dokładnie, 1 moim serwerem był Poland-01, moja wiedza na temat metin2 nie chwaląc się zbytnio napisze iż jest rozszerzona, zrobiłbym wiele dla serwera jak i graczy chodzi mi tutaj o opiekowanie się serwerem oraz graczami, organizował bym eventy OX/ZUO. Stale monitorował bym dział zgłoszenia, postarał bym się na ile jest to tylko możliwe umilić grę innym. Czas który jestem w stanie dziennie przeznaczyć na serwer jest to 3-4h, w dni wolne od szkoły/pracy jest to nawet 18h.

 

 

 

Kontakt

GG: 28179359.

Opublikowano

Witajcie!!

 

Jeśli poszukujesz GM, EM itp. To dobrze trafiłeś!! :)

 

Imię: Artur

Wiek: 15 lat

Doświadczenie:

-2 Lata gry na PL + 2x GM na privie

 

Co oferuję/potrafię:

-Znam komendy

-Nie przekupność

-Nie daje itemków również znajomym. (Chyba że dostanę pozwolenie od Głównego Admina)

 

Od strony technicznej:

-Postawienie strony www serwera + forum

-Podstawowe pojęcie o plikach serwerowych itp.

-Zrobienie clienta 2008/2010 do serwera hamachi (innych nie próbowałem)

 

KONTAKT:

GG: 10714401 :) (często niewidoczny)

 

 

AKTUALNE

WRMYV gb pmlgnfm gb manpm mr znzl mr fboą qbmb jfcbyartb hzvrzl ebg gemlanfpvr

Opublikowano

Witam, potrzebny nam quester do zrobienia min. 50 misji do Metina za wykonana prace będzie nagroda

 

Wymagania:

Umiejętność tworzenia questów

Min. 15 Lat

Poprawna polszczyzna

Umiejętność pracy w grupie

Posiadanie Mikrofonu i Skype

 

Kontakt : 5536257

 

PS. nie poszukujemy GM-a

 

PS2. jak zle napisałem temat to prosze modka o przeniesienie

Opublikowano

Witam ! :) Szukam sponsora

 

Moim planem jest kupic 2 lub 3 dedyki o parametrach :

 

24 gb stoi na intelu model i7

 

Koszt miesieczny oplacenia dedyka wynosi 250zl

 

Szukam sponsora ktory moze na serwer wplacic od 20 do 250 nawet i wiecej jak posiada złotych.

 

Na dedyku chce postawic serwer metin2,minecraft i serwery do innych gier gdy znajdzie sie osoba ktora jest w tym fachu dobrze ozeznana :)

 

Myśle ze po pierwszym miesiącu serwer juz sam na siebie zapracuje wiec wklad w to jest chyba jednorazowy

 

Oczywiscie sponsor uzyska odnas zalezny od wpłaty % w udzialach i kontrole nad wszystkim :)

 

Technikow od gry metin2 i minecraft juz posiadam,wiec i zapoznam was z nimi.

 

Po jakims czasie oczywiscie jestem pewien w 100% ze bedzie jakis z tego zysk i dobra zabawa :)

 

Stawiamy oczywiscie tez na dedykach serwery Team speak 3 :)

 

Wiec wszelkie propozycje prosze pisac w komentarzach i w nich ujac swoj nr gg lub odrazu skontaktować się ze mna i napisac na gg: 39748594

 

Dziękuje i pozdrawiam

65756388691496221574.png

 

Zapraszam na ts : pro-ts.pl

 

 

Moje gg : 39748594

 

 

Granie w metka zabawa a Team Speak 3 podstawa !!!

 

pro-ts.pl

Opublikowano

Witam poszukujemy na serwer dedykowany:

--Webmastera:

-Który potrafi zrobić od samego początku stronę i forum oraz je oskryptować i zakodować.

-Ma minimum 15 lat.

-Posiada spory zapas wolnego czasu dziennie (3-4h).

--Client Mastera:

-Potrafi dodawać mapy,bronie,zbroje,moby,mounty,edytować pod każdym względem clienta gry, napisać autorski autopatcher (nie koniecznie).

-Ma minimum 15 lat.

-Posiad spory zapas wolnego czasu dziennie (3-4h).

--Grafika:

-Biegle obsługuje się zaawansowanymi programami graficznymi.

-Potrafi zrobić modele broni i ich tekstury.

-Umie przerobić moba w mounta.

-Zrobi autorską grafikę strony i forum.

-Posiada spory zapas wolnego czasu dziennie (3-4h).

 

Oferujemy:

-Posadę na dedyku z pełnymi prawami GM'a. Do uzgodnienia.

-Zorganizowaną i przyjemną ekipę.

-Serwer WWW,Dedykowany, Domenę.

Kontakt pod nr. GG:36078800

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...