Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

Oferuję :

Pomoc przy robieniu Qestów,Dodawaniu systemów ulepszen , map etc.

Znam mnustwo komend GM'a

W metina gram 4 lata ;) mój wiek wynosi 15 lat

Gm posiadałem na BelenuS,KingWorld oraz MadnessMT2,OrientalMT2 i iMetin;]

Kontakt 28802507

PS. Równierz mogę pomóc z forum czy navicatem ;]

  • Odpowiedzi 917
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zostanę GM :

-W metka gram 4 lata (mam 16 lat )

-2x miałem własny server hamachi (w całości postawiony przeze mnie )

-Znam wiele Komend

-Nienaganna ortografia !!

-Umiem pracować w zespole

-Mogę pilnować porządku

-I pomagać HA

Kontakt :

GG : 12194865 and PW

Opublikowano

Szukam Grafika Musi byc bardzo ogarniety w tych sprawach na poziomie, wiek sie nie liczy tylko umiejetnosci

wiecej na gadu 13723148 !!!

 

Serwer DeDyk !

sygnaturkanarutorefixio.png

Opublikowano

..Zostanę GM ..

 

Zaczynajmy

 

..Ogólne informacje..

 

Imię: Patryk

 

Nazwisko: Jeżeli jest to potrzebne podam administracji na PW

 

Zamieszkały: Warszawa (Mazowieckie)

 

Wiek: 17 lat.

 

Uczęszczam do szkoły sportowej w W-wie.

 

..Ważne !!..

 

- Piszę poprawnie po polsku

 

- Potrafię zapanować nad emocjami [Wyzwiska itp.]

 

- Jestem osobą kulturalną

 

- Mogę spędzać przy komputerze od 6/10h

 

- Zawsze punktualny

 

 

..Zainteresowania..

 

- Koszykówka w którą gram już od 5 lat , mam marzenie reprezentować Polskę [Jeszcze troszkę zostało:D]

 

- Tworzenie własnych plików serwerowych metin2. [Tworzę bo to jest moje hobby , tworze i po jakimś czasie udostępniam innym gotowce.]

 

- Metin2 [Gram już od mniej więcej 4 lat , w Metin2.PL osiągnąłem 82 poziom wojownik Body.Konto oddane koledze.]

 

- Programy komputerowe [interesuję się programami np: Excel , Navicat , Camtasia studio , Sony Vegas , PhotoShop , Gimp]

 

..Co potrafię jako Game Master/ Technik..

 

- Wgrywać nowe bronie , zbroje , biżu , itemy , ulepsz. na serwer.

 

- Spolszczyć serwer

 

- Wgrywać questy

 

- Zmieniać w navicat [Drop yang , Exp , Ceny][To co każdy powinien potrafić stawiając serwer]

 

- File zilla [Wgrywanie różnych rzeczy , banalne]

 

- Pilnowanie graczy Pilnowanie :[Porządku , Brak cheatów , Kultury]

 

- Szybka pomoc z mojej strony dla Administracji

 

Oraz wiele innych przydatnych rzeczy z mojej strony

 

..Znajomość w % [wiedza]..

 

- Navicat [100%]

 

- Znajomość komend GM'a [90%]

 

- Znajomość Ortografii [100%]

 

- Wiedza o metinie [95%] Nikt wszystkiego nie wie

 

- Znajomość File Zilla [100%]

 

- Znajomość Putty [80%]

 

..Programy komunikacyjne..

 

- Posiadam Team Speak + mikro

 

- Skype + mikro

 

- GG

 

 

Z poważaniem Patryk.

 

 

*(Narazie proszę o kontakt na MPC Forum poprzez wyślij wiadomość)*

KANAŁ YOUTUBE KLIK W OBRAZEK

Opublikowano

~Mam 17 Lat

 

~Posiadam kulturę osobistą.

 

~Pisze prawie bezbłędnie

 

~Na Metin2 znam się bardzo dobrze, miałem kiedyś swój serwer na spółke z kolegą odgrywałem tą samą role, padl bo nie było kasy.

 

~Znam komendy GM, nie w pełni ale znam;]

 

~Codziennie jestem +4h na Metinie.

 

~Gram w Metin2 juz ok. 6 lat

 

~Posiadam ogromną wiedzę o Metin2

 

~Trudno Wyprowadzić mnie z równowagi (Jestem Spokojny)

 

 

Co mogę zaoferować jako GM?

 

 

-Przyjemną grę/zabawę na Serwerze.

 

-Obserwowanie graczy

 

-Pomagać [GA],[HA] itd.

 

-Ogarnąć/Pilnować porządku na serwerze

 

-Mogę pisać fabuły nowych misji

-Zasponosorwac serwer po jakims czasie

-Organizować eventy i różne tego typu konkursy

-Testować nowe misje, mapy.

-Nie chce % z IS

-Tylko miłą atmosfere

 

 

Oczywiscie moge na próbę zostać [TGM] i po np 3 dniach opinie o mnie ;] od graczy i wtedy zadecydujecie, na pewno nie stracicie.

GG; 12218232 Pracuje obecnie przy NiboxMt2 i mam wolny czas.Nie zostanę na każdym lepszym serwie Gm.

Opublikowano

Witam

Poszukuje sponsora , który wykupi maszynę dedykowaną

 

Co oferuję :

- Strona (zabezpieczona)

- ItemShop ( zabezpieczony)

- Serwer zrobiony w 90%

- Client zrobiony w 95%

- Umiejętność wgrywania kodów z dotpay i wykorzystanie ich

- Layout <-- Całkiem nowa grafika na stronie

- I całkiem nowy wygląd guzików

:)

- Dobrze rozbudowany system ulepszeń

- Nowości

- Nowe mapy

- Nowe questy

- Zarobki około 3-4 tysięcy (lub więcej)

 

Czego wymagam od sponsor : ?

 

- Odpowiedzialności

- Prawdomówności

- Podpisania mowy.

- Zyski IS

- Dobrej maszyny dedykowanej

- I być dobrze by było , aby sponsor był informatykiem ( ale to nie potrzebne )

- Żeby odpisywał , a nie zniknie i nie odpisze

 

Kontakt GG : 37771556

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano
metin_58.PNG

Nazwa serwera :

ExoriaMt2

 

strona serwera :

w . w . w . e x o r i a m t 2 . x a a . p l

Kogo szukamy :

Szukam osoby doświadczonej, która opłacałaby serwer metin2.

 

Wynagrodzenie :

90% a nawet 99 % zysków z IS przez pierwsze 6 miesięcy funkcjonowania serwera

:)

Funkcja szukanej osoby :

opłacanie serwera

 

Dane kontaktowe :

 

Kontakt: tel. 506346150 (orange) {wystarczy , że zadzwonisz i powiesz w jakiej sprawie dzwonisz a oddzwonię

;)

GG: 11439840

Skype: asek1900

PW na forum

 

banner2pn_rraxhrn.png

Opublikowano

Siemanko!!!

 

Piszę w tym temacie, ponieważ potrzebuję pomocy technicznej.

 

-Osoba musi wiedzieć jak odblokować porty w routerze [passy do routera znam]

-Jak postawić serwer No-Hamahi.

-Podpowiedzieć jakie pliki pasują dla mojego serwera.

 

 

Kontakt ze mną:

GG: 1924768

Opublikowano

PokPlasie! Iż nie można wysłać do Cb wiadomości na PW piszę tutaj ( zdaję sobię sprawę, że dostanę 5%, ale ten użytkownik mógłby mi bardzo pomóc i w żaden sposób nie można się z nim skontaktować)

 

Witam.

Poszukujemy dobrego ClientMastera, który umie zrobić all clienta z grafiką ;-)

Serwer tworzymy już od 2 miesięcy. Wszystko jest zrobione. Dzisiaj nasz HA wykupuje serwer dedykowany i przeżucamy wszystkie pliki z VPS'a. Jednakże mamy problem z zrobieniem clienta (brak osoby, która to umie).

W naszym teamie jest: 2 WebMasterów (ja i mój kumpel), HA (sponsor, odpowiedzialny za wszystko), Quester( z wyższej pólki), Technik Msql( z wyższej półki) i technik od serwera ( bardzo dobry).

Serwer będzie hard. Jeżeli jesteś zainteresowany dalszą współpracą napisz do mnie na gg: 40598120

 

Pozdrawiam Serdecznie Krzysztof

Opublikowano

Witam , poszukuję posady Game Mastera.

 

Opis o sobie:

Imię: Kamil

Wiek: 16

Czas który poświęce na serwer: 4H dziennie

plusy:

- Miły

- Grzeczny

- Kulturalny

- Potrafię zachować dystans emocjonalny

- GM Byłęm już pare razy więc nie jestem nowicjuszem

- Komendy GM ogarniam w 60%

minusy:

- Nie pamiętam all komend GM lecz mam je zapisane na kartce i się ich naucze.

 

Kontakt:

- Pw na forum

- GG 20714605 pisać nawet jak jestem offline

11c31b630006c5fc4cbd4fe.gif
Opublikowano

Zostane technikiem od mysql na dedyku lub vps

 

 

84753584.png

1.Pełną edycje mysql

2.Nowe bronie , eq , npc , mapy

3.(New) Ulepszony system petów

4.Kilka własnych questów

5.Oraz kilka skryptów na strone

czou.png

1.Dobrego kontaktu z adminem

2.Uczciwości

3.Posade GM z pełnymi prawami

15798768.png

GG :40629235

lub wiadomość pw

Opublikowano

Witam ! Poszukuje weebmastera ktory postawi razem ze mna serwer dedykowany na plikach 2010.

Posiadam domene juz wykupiona, sam zalozylem chyba 3x hamaczi, 1x comodo,2x loopback.

Interesuje mnie kompletne postawienie serwa ,lacznie z baza cala i wykonczeniem stronki.

 

Oczekuje:

-Wspolpracy na wysokim poziomie

-Dogłebnej znajomosci Metin2

-Postawienie serwa od A do Z

-Wybraniu odpowiedni serwer

dedykowany ,chcialbym aby

tak do 300 online na poczatek bez lagow .

-Znajomosci komend

-Wyeliminowanie bugów

-

 

 

W zamian oferuje:

 

-Zysk z IS (20%)

-GM (Implementor)

-Ewentualne zapomogi finansowe

 

Jesli myslisz ze dasz rade ,lub jestes laikiem , nie pisz ! Nie trac mojego cennego czasu !

 

GG:37535473

Koszty serwera jak i wszystkie inne pokrywam osobiscie.

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Witam

Poszukuje pilnie WebMastera

Prace musi zacząć natychmiast

Oczekuje:

- Solidnej Pracy

- Kontaktu ( Skype, gg )

- wieku minimum 16lat

- znajomości w tym co robi

 

Oferuje:

-GM'a na serwerze

- Bonus

 

Proszę pisać PW bądź gg: 4256610

Opublikowano

Osoba do Clienta:

 

 

Wymagamy:

 

-dobrej znajomości edycji clienta;

-poprawnej edycji plików serwerowych;

-kreatywności

-zabezpieczenia plików

 

Oferujemy:

-posada GM na serwerze

-Administrator forum

oraz

wraz z rozwijaniem się serwera możliwe zarobki w postaci paru % z IS

 

Kontaktować się proszę poprzez PW.

W wiadomości podać:

-wiek

-doświadczenie (jakieś wcześniejsze projekty itp)

-co oferujecie

-dodatkowo coś od siebie

Podania kreatywne będą brane pod uwagę !

 

 

GG:1221643

Zapraszam na Mój Profi

89256711266019901106.png

Zarejestruj Się i Bądź Jak Najlepszy

Pomogłem?? Postaw +

:) a jak nie to bullet_star.pngbullet_star.pngbullet_star.pngbullet_star.pngbullet_star.png

Opublikowano

WITAM

 

Poszukuję questera oraz grafika na serwer dedykowany. Serwer rusza kiedy tylko zbiorę cały team.

Czego wymagam?

QUESTER

-zaawansowana umiejętność pisania questow

-questy muszą być naprawde na poziomie!

-ciekawych questow(nie trawię questow np. zabij 5 zombie) lecz z jakąś fabułą

TECHNIK

-umiejętność dodawania nowych itemów

-umiejętność zmiany dmg broni

-i ogólnie wszystko co powinien umieć technik

:)

CO OFERUJĘ?

-jeśli pracę będą naprawde dobre % z Is-u

-rangę [GM], [sGM]

-stabilną maszynę

-dobry kontakt z H@

KONTAKT:

gg:28957865

BANER468.gif
Opublikowano

Witam !

 

Posiadam dedyka oto parametry:

 

Pamieć operacyjna: 24GB

 

Marka: Intel

 

Model: i7

 

Częstotliwość: 4x 2(HT)x 2.66+ GHz

 

Przepustowość: 100 Mbps

 

Szukam osoby lub teamu co Ma juz gotowy projekt pliki od 80% w góre i strone z is lub co potrafi szybko wykonać.

 

Wymagam:

 

Szybkiego wystartowania serwera,% z is x2 rangi na metinie z full prawami.

 

Wiecej info na gg : 39748594

Lub tel. można dzwonić o której sie porze chce 791404952

65756388691496221574.png

 

Zapraszam na ts : pro-ts.pl

 

 

Moje gg : 39748594

 

 

Granie w metka zabawa a Team Speak 3 podstawa !!!

 

pro-ts.pl

Opublikowano

Witam.

 

Jestem questerem, zajmuję się pisaniem questów na zamówienie.

Piszę przeróżne questy, żaden nie stanowi dla mnie wyzwania, kontakt tutaj (MPC) lub GG, które jest podane w mojej sygnaturce.

Pozdrawiam.

PISZĘ QUESTY NA ZAMÓWIENIE.

 

KONTAKT TUTAJ (PW) LUB GG : 41606138

Opublikowano

Poszukuje Web-Mastera na prywatny serwer Clarity2.pl

 

Web-master maiłby za zadanie z edytować stronę żeby IS i inne skrypty funkcjonowały .

 

Z wynagrodzeniem sie dogadamy.

 

Kontakt:

GG:36917114

RPK RAZEM PONAD KILO

Opublikowano

Z kolegami chcemy postawić serwer dedykowany tylko nie jesteśmy obeznani tak w tym temacie. Poszukuje kilku osób od strony technicznej.

Wymagam mikrofonu (ts3).

Kontakt:

- GG: 5526066

- Skype: keneb7

- Steam: radek251

- TeamSpeak 3:

37.28.154.89 (pisać do: BenSON)

 

 

 

- Prywatna wiadomość na forum.

Opublikowano

Witam !!!

 

Szukam adminów na moj server Team speak 3 ip: 188.165.229.211

 

Wymagania:

 

- Mikrofon

- +15 lat

- Sprowadzenie multum ludzi

 

Info. na ts lub gg: 39748594

 

IP : 188.165.229.211

65756388691496221574.png

 

Zapraszam na ts : pro-ts.pl

 

 

Moje gg : 39748594

 

 

Granie w metka zabawa a Team Speak 3 podstawa !!!

 

pro-ts.pl

Opublikowano

witam szukam sponsora na lepszy hosting strony www servera dedykowanego

 

nasz server juz jest na rynku i graja ludzie lecz narzekaja na lagi na stronie z powodu ogrniaczenia na porcie 3306

 

szukam osoby ktora chciala by nas dofinansowac=) co do wynagrodzenia mysle ze sie dogadamy

 

kontakt gg 1236509 czekam na propozycje

33748387117269464751.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...