Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 917
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Poszukuje sponsora ktory zaplaci mi przelewem 20zl na moje konto po to aby postawic VPS tam zrobie pliki serverowe potem razem znajdziemy 2 sponsora ktory zasponsoruje dedyka :) GG : 18817333

58833847.jpg88470182.jpg
Opublikowano

Szukam Grafika !

 

Co już mamy ? ?

- Mamy Już Dydyka 16G

- Techników , Sponsorów

- Profesionalny Zespół

- Strony(parę) w domenie xaa.pl (narazie)

 

Co Oferujemy ( za grafika) ?

- 10 procent z is (zarobek).

-GM ( jeżeli dobrze znasz się na moderatorowaniu serwera )

 

 

1328037159-U406006.png

Kontakt ;(-

GG: 38759846 Lub 4093803

Albo PW

Kliknij likeit.png ! jeżeli ci pomogłem

Opublikowano

Poszukuję pomocy!

 

Opis: Poszukuję człowieka, który udostępni/ zrobi jakiś fajny szablon na strone www (oskryptowaną, zakodowaną ;-)

Kontakt:

- GG: 40817099

- Skype: xxx

- Prywatna wiadomość na forum.

- Za nagrodę otrzymujesz GM'a

Pozdrawiam Serdecznie Krzysztof

Opublikowano

Poszukuję pomocy!

Opis: Proszę o pomoc dotyczącą testowania patchera. Mile widziana osoba ze swoim serwerem.

Kontakt:

- GG: 226524

- Prywatna wiadomość na forum. (preferowana)

Opublikowano

Poszukuję Sponsora!

Witam poszukuję sponsora na Serwer Dedykowany AmbrozjaMt2

Co oferuje od Siebie?

Zgraną ekipe Pliki gotowe Prawie Strona,forum zrobiona

85% z is!!!!

 

Co chcę?

Dedyka min 16gb ramu

Kontakt:

GG 16013222

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

Poszukuję posady GM-a na serwerach No-Hamachi .

 

Imię: Kamil

Data urodzenia: 21.01.1992

 

 

 

Mam na imię Kamil w styczniu skończyłem 20 lat. Jestem wyrozumiałym człowiekiem i nawet inteligentnym. Na co dzień pracuję w Firmie Nadir jako geodeta w pracy siedzę za biurkiem a także wyjeżdzam w teren, aby porobić mapy działek oraz pikiety. W domu jestem o 16:00 więc zawszę będę miał czas na mt2. Jestem wesołym człowiekiem, otwartym, szczerym. Nie lubię gdy ktoś łamie przepisy. Interesuję się: sportem, informatyką, metinem, muzyką. Ostatnio zacząłem bawić się programami do miksowania muzyki.

 

Tak jak w religi piszę " Kochaj bliźniego jak siebię samego " więc każdego człowieka traktuję tak samo i z należytym szacunkiem. Jestem człowiekiem uczciwym i spokojnym nawet wyzywająca mnie osoba nie sprowokuje mnie.

 

Posiadam doświadczenie, bardzo duże. Byłem GM nie na jednym serwie i miałem też własne serwery więc w razie problemów z serwerem mogę pomóc ;>

Potrafię dogadywać się z ludźmi co jest najważniejsze w tym fachu.

 

 

Znam komendy, Uwielbiam grę Metin2, mogę pomagać w ulepszaniu serwera, podsuwać propozycje np co można by zmienić, wiem co GM może robić a czego nie może.

 

GG:41029347

Opublikowano

Witam, posiadam serwer dedykowany na którym chciałem postawić serwer do gry Metin2 niestety nie wyszło i zawiodłem dużą grupę ludzi.

Na serwerze wszystko jest skonfigurowane wgrane apache22,php5 i wszystkie biblioteki potrzebne do uruchomienia serwera. Pliki serwerowe też są i strona www. Posiadamy domene .pl

Prezentacje serwera który nie wypalił możecie znaleźć tu http://www.mpcforum....umiamt2pldedyk/ .

 

Więc tak szukam osoby odpowiedzialnej minimum 16 lat która była by w stanie popchnąć ten serwer do przodu trzeba dodać to na co większość ludzi narzekała odpowiednio go skonfigurować dodać nowości.

Daje pełny dostęp do serwera oprócz panelu administracyjnego dzięki któremu mogę odzyskać serwer w razie gdy zaszło jakieś nieporozumienie.

 

Swoje zgłoszenie proszę kierować pod nr GG 8464894.

Treść zgłoszenia powinna zawierać twój wiek, dlaczego akurat Ty, i twoje doświadczenia w tej branży po prostu napisz coś o sobie.

 

Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam za to jak wyszło chciałem dobrze :(

 

@Edit adres aktualnej strony http://188.165.252.10/ jeśli chcesz ją zmienić lub jesteś w posiadaniu lepszej daje wolną ręke.

 

 

,,Gdy wszyscy wiedzą, że coś jest niemożliwe, przychodzi ktoś, kto o tym nie wie, i on to robi.''

~ Albert Einstein

Opublikowano

POSZUKUJĘ POMOC

 

Opis: Witam, potrzebuję sponsora (który postawi mi Dedyka. Daję 100% zysku z IS ), GM, Technika, Client Mastera, Grafika i resztę.

:) Serwer dopiero postawiony i nie ma ludzi składu. :)

 

Kontakt:

 

- GG: 39363561

 

- Skype: Brak

 

- Prywatna wiadomość na forum.

beznazwy1wvb.png
Opublikowano

Poszukuję Teamu Na Serwer :

 

- Sponsora ( daje 90% zysków IS) - Zalecane aby znał sie na rzeczy i umiał postawić serwa , stronę etc.

- Grafika ( daję bonusy w grze , możliwe że pozycję GM )

- Modelatora / Tworzyciela forum ( daję bonusy w grze , możliwe że pozycję GM )

- Informatyka / jeżeli sponsor nie będzie umiał informatyki ( Daję Pozycję GM oraz niewykluczone w przyszłości 5% zyski z IS )

 

Chętnych i POWAŻNYCH prosze o kontakt na GG : 39108325 . Wiek min : 16lat

Opublikowano

Opis: Moge zostac [GM] Eventowym który bedzie odpowiedzialny za eventy i konkursy które będą wymyslane samemu.Moge takze moderatorowac forum

Kontakt:

- GG: 37003702

- Skype: xxx

- Prywatna wiadomość na forum.

Użytkownik od 18 gru 2011

Opublikowano

Poszukuje :

sponsora

Wymagam tylko zakupienie serwera dedykowanego.

Mamy już cały team i dużo pomysłów dotyczących serwera.

Brakuje nam sponsora.

Piszcie na nr gg : 9232929

5_SurvingIgnite.gif

Opublikowano

Poszukujemy grafika na serwer dedykowany:

 

Osoba ta musi umieć:

-Posługiwać się odpowiednimi programami.

-Tworzyć modele i tekstury broni.

-Zrobić grafikę pod stronę i forum oraz clienta gry.

 

Oferujemy:

-Zgrany i uprzejmy team.

-Miejsce w naszej ekipie oraz posadę GM'a z pełnymi prawami.

 

Kontakt pod nr. GG:36078800

Opublikowano

Poszukuje kogos kto postawi mi serwer no hamachi ze zmiennym IP serwer bedzie stal 10 godzin dzienne mysle ze wystarczy ^^ PW lub gg 6714311 oraz poszukuje sponsora i zostane technikiem na serwerach dedykowanych

Szukam Ekipy / Gildii na s9 agronas czerwoni lv +35

Opublikowano

Zostanę GM na serwerze!!!

Opis: Oferuję: pomoc przy postawieniu serwera od podstaw, pomoc z baza danych (mysql), pilnowanie graczy na serwerze, umię pracować w grupię i dobrze dogaduję się z innymi, kulturę, jestem osobą która potrafi powstrzymać się od nieproszonych komentarzy typu: ty ...... zaraz dostaniesz bana. Mam 17 lat nie popełniam błędów ortograficznych (nieraz się zdarzy jak jestem zmęczony)

Kontakt:

- Skype: piotrzebut1

- Prywatna wiadomość na forum.

 

Nie przyjmóję ofert na serwery hamachi tylko dedyki lub ewentualnie no-hamachi

Pomogę w zrobieniu serwera m2 w zamian chcę GM na serwie oraz + na mpc forum to co mogę pomóc przy serwie piszę na PW

 

 

 

 

Daj + to nic nie szkodzi a odwdzięczę się :)

Opublikowano

Poszukuje Sponsora

 

 

84753584.png

1. 100% dopracowany server

2. Nowe bronie , eq , npc , mapy

3.(New) Ulepszony system petów

4.Zgrany i miły team

5.Własną profesjonalną strone

 

czou.png

1.Stabilnej maszyny ( dedyka )

2.Kontaktu z sponsorem (gg , ts , skype )

3. Uczciwości

15798768.png

GG : 22883070

lub wiadomość pw

Opublikowano

Poszukujemy grafika na serwer dedykowany:

 

Osoba ta musi umieć:

-Posługiwać się odpowiednimi programami.

-Tworzyć modele i tekstury broni.

-Zrobić grafikę pod stronę i forum oraz clienta gry.

 

Oferujemy:

 

-Zgrany i uprzejmy team.

 

-Miejsce w naszej ekipie oraz posadę GM'a z pełnymi prawami.

 

 

Kontakt pod nr. GG:36078800

images1jdc.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

Witam

Poszukuje sponsora , który wykupi maszynę dedykowaną

 

Co oferuję :

- Strona (zabezpieczona)

- ItemShop ( zabezpieczony)

- Serwer zrobiony w 90%

- Client zrobiony w 95%

- Umiejętność wgrywania kodów z dotpay i wykorzystanie ich

- Layout <-- Całkiem nowa grafika na stronie

- I całkiem nowy wygląd guzików

:)

 

Czego wymagam od sponsor : ?

 

- Odpowiedzialności

- Prawdomówności

- Podpisania mowy.

- Zyski IS

- Dobrej maszyny dedykowanej

- I być dobrze by było , aby sponsor był informatykiem ( ale to nie potrzebne )

 

Kontakt GG : 37771556

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

Szukam osób przy zrobieniu serwera Hamachi (narazie) potem dydyk

 

Wiek:15lat

Ogarnięty

Jak dobrze pójdzie bd G@/GM

 

kontakt

Skype:kwasek122

GG;37261025

Opublikowano

Poszukuje Questera:

-Musi umieć pisać questy idz zabij odbierz,Questy na Lvl Konia,Po trochu dungeony i ogólnie znającego radzącego sobie z językiem Lua bez problemu.

Co Oferuje:

-Stanowisko GM na Serwerze

-10% Zysków z Item Shopu w Przybliżeniu coś kolo 1000-1500zł miesięcznie.

GG 12029971

.:Moje tematy:.

 

 

Jeżeli Przyda ci się moja praca postaw Lajka

Opublikowano

Witam wszystkich :)

Poszukuję dobrego technika.

Moje wymagania:

Umiejętność napisania działającego questa xD (bo mi to nie idzie)

Umiejętność dodania nowych fryzur (mi to idzie ale nie mogę ich założyć)

Umiejętność dodania nowych mobów do klienta czyli zombie,śmierć itp.

Umiejętność stawiana npc na stałe (bo mi to nie idzie)

Powinien posiadać skype

+ 16 lat

Jak nie ma skype to gg;/

Moje gg. 310074 :)

Opublikowano

Poszukuję:

Technika, WebMastera, ClientMastera, Questera, Grafika i Moderatora Forum.

Od grafika wymagam - Aby umiał robić modele broni mobów itd.

Od questera wymagam - aby umiał pisać dobre questy beż błędów.

 

 

 

 

Kontakt:

GG:40266805

 

Aktualne

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Cześć mam na Imie Michał mieszkam w Łodźi

 

~Mam 16/17 Lat

~Posiadam kulturę osobistą.

~Posiadam dobrą wiedzę o ortografii

~Na Metin2 znam się bardzo dobrze, miałem kiedyś swój serwer na spółke z kolegą odgrywałem tą samą role, padl bo nie było kasy.

~Znam komendy GM, nie w pełni ale znam;]

~Codziennie jestem +4h na Metinie.

~Gram w Metin2 juz ok. 6 lat

~Posiadam ogromną wiedzę o Metin2

~Trudno Wyprowadzić mnie z równowagi (Jestem Spokojny)

 

Co mogę zaoferować jako GM?

 

-Przyjemną grę/zabawę na Serwerze.

-Obserwowanie graczy

-Pomagać [GA],[HA] i tym podobne.

-Ogarnąć/Pilnować porządku na serwerze

-Mogę pisać fabuły nowych misji

-Zasponosorwac serwer po jakims czasie

-Organizować eventy i różne tego typu konkursy

-Testować nowe misje, mapy.

-Nie chce % z IS

-Tylko miłą atmosfere

Gg;12218232

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...