Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Szukam pracy nad serwerem dedykowanym.

1. Co mogę zaoferować.

-Oferuje w 100% zrobienie i odbugowanie item_proto i mob_proto.

- Zrobię system ulepszeń tak jak będzie chciał założyciel serwera

:)

-Ogarniam mysql (Navi) w 95%

-Ogarniam item_proto w kliencie i mob_proto.

-Umiem edytować questy w 20%

:D

-Edycja w FileZilli (40%)

 

2. Czego oczekuję?

- Oczekuję miłej współpracy z Administracją,

- Ogarnięta Administracja.

- Posada [GM] [GA] [sGM] Na serwerze.

 

3. Coś o mnie.

- Byłem [GA] na serwerze Fonered-Metin (hamachi 24/7)

- Mam 15 lat

- Imię Patryk

- GG: 24099766

- Posiadam Mikrofon

POSIADAM MIKROFON LECZ MAM COŚ Z KARTĄ DŹWIĘKOWĄ I MI COŚ SZUMI ALE DA SIĘ ROZMAWIAĆ!!

eschra.jpg



Immortal-Metin - Już niedługo :)


Zapraszam!


  • Odpowiedzi 917
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zostanę: sponsor, technik lub programista PHP/LUA.

 

TYLKO DLA GOTOWYCH SERWERÓW - JEŚLI MUSISZ JESZCZE COŚ TAM POROBIĆ NA DEDYKU TO NIE PISZ!

 

 

Posiadam swój serwer dedykowany, wykupiony na kilka miesięcy na przód. Jeśli masz serwer
gotowy
do wrzucenia i włączenia - pisz śmiało!

 

Dodatkowo mogę zostać technikiem lub programistą PHP / LUA:

 

 

 

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w programowaniu PHP oraz LUA, potrafię tworzyć długie, skomplikowane, bezpieczne oraz przejrzyste skrypty. Znam framework: Zend, Codeigniter, CakePHP. Mam również opanowany w stopniu zaawansowanym system FreeBSD - instalacji jaili, konfiguracja mysql pod serwer Metina. Znam się również na MySQL - potrafię budować skomplikowane zapytania do bazy, robić aktualizacje itd. Jak już wspomniałem - mam w tym kilku letnie doświadczenie... więc wybierając moją osobę, wiesz, że nie korzystasz z usług dziecka, które jedyne co ma na celu to zostać GM.

 

Uwaga!

 

Interesuje mnie tylko praca dla administratorów, których serwery są już włączone, bądź których serwer jest gotowy do włączenia.

Jeśli Twój serwer jest w trakcie prac, proszę, nie pisz.

 

Kontakt poprzez komunikator Gadu-Gadu (numer): 38714277

 

Co wymagam?

 

50% z IS - do uzgodnienia!

 

Pozdrawiam,

Cyclone.

Opublikowano

Witam Szukam ClientMaster'a

 

Oczekujemy:

-Dobrej pracy

-Trochę wolnego czasu od osoby

-Wiek min. 17 lat

- Mikro bądź GG

 

Wynagrodzenie:

-Dogadamy sie

:)

 

Ps. Potrzebuje ClientMastera jak najszybciej

:)

Opublikowano

Oferuję pomoc.

 

Opis: Zostanę WebMasterem/GM'em

Kontakt: (tutaj do wyboru.)

- GG: 40598120

- Skype: xxx

- Prywatna wiadomość na forum.

---------------------------------------------------------------------------

 

Witam.

Nazywam się Krzysztof i w 19 marca kończę lat 15 i wchodzę w 16 ;-) . Swoją przygodę z Metinem2 rozpocząłem 3 lata temu. Grałem już na 30 różnych prywatnych serwerach i teraz chciałbym spróbować czegoś innego. Dlatego więc, teraz chciałbym zostać GM'em jakiegoś serwera dedykowanego. Wiem, że tysiące n\a nawet dziesiątki tysięcy ubiega się o owe stanowisko ale na pewno większość z nich nie zaoferuje tego co ja ;-) . Umiem doskonale bawić się w języku htlm i CSS. Zrobiłem szablon ( wiem, że niedopracowany, ale robiłem go 4h ;-) ) individual.net.pl . Na komputerze siedzę 12/24h także spokojnie mogę ogarnąć cały serwer ;-) Mam wiele pomysłów i jestem bardzo kreatywny. Wiem, że takie podania są bezsensowne, ale jak pisałem wyżej mogę ogarnąć serwer na dużym poziomie.

Pozdrawiam Serdecznie Krzysztof

Opublikowano

Witam , mój nick to DonZiomal i interesuję sie stawianiem , reklamacją i ,, ogarnianiem '' serverów metin2 :) .Byłem GM'em na serverach typu hamachi kilkanascie razy , dzieki mojej pomocy servery stały sie lepsze , popularniejsze i ogólnie fajne. W metka nie gralem od pół roku ale znów wróciłem i chce pomagać innym. Interesują mnie duze ale tez i male servery , moga byc one zarówno hamachi jak dedykowane itp. Moje kwalifikacje to :

*-Znajmość Microsoft Virtual PC

*-Znam wszystkie komendy zaczynając od miecza na lvl 1 do jakiegos epickiego kozaka :)

*-Znam dobrze baze danych w programie Navicat

*-Mogę poświecić duzo czasu na server

*-Lubię współprace, starannie wykonuję prace które zlecił mi ktoś wyrzszy stopniem..

*-Jestem miły

*-Znam sie na tworzeniu serverów hamachi

*-Nie oczekuje zadnego wynagrodzenia!!!

Mozecie sie ze mną skontaktować poprzez

- GG: 41212277

- Skype: dominikupl /ale tylko pisanie poniewaz nie mam mikrofonu,

- Prywatna wiadomość na forum.

- Na Hamachi pod nazwą sieci PomagamMetin2 :D Hasło to ; Pomagam

combatarms_wallpaper-9c4ead.jpg

Opublikowano

Opis: Proszę o pomoc dotyczącą stawiania serwera Metin2.

Kontakt:

- Skype: callometa

- Prywatna wiadomość na forum.

Szukam kogoś kto by mi tylko pomógł chodzi mi o to żebym mógł pograć np. z kolegami ale mam różne błędy.

Jeżeli jesteś taki że oczekujesz jakiejś nagrody itp. to nie pisz.

Ale mogę dać lajki

:)

No może kiedyś dedyka się zrobi ale kasy mało a mogę tylko no hamachi

Pozdrawiam

giphy.gif

 

"Są ludzie, którym szczęście mig­nie tyl­ko na mo­ment, na mo­ment tyl­ko się ukaże po to tyl­ko, by uczy­nić życie tym smut­niej­sze i okrutniejsze." ~ Stanisław Dygat

Opublikowano

Elo,elo Właśnie zamknołem swój serwer bo niemiałem dobrego kompa wiec szukam pracy jako GM/grafik

 

 

Oferuje-

 

-Tworzenie stron

-Reklamy o serwerze

-Robienie np:. Drop na czymś lub jakąś mapke na serwer

- Umiem dobrze ogarniać osoby i pilnować

Oczekuje -

-GM w zamian

-Dobry kontakt GG z Teamem

Kontakt ze mną

GG- 41202689

 

P.S

 

Może być dedyk albo chamahi

Opublikowano

Oferuję pomoc.

 

Wzór pisania oferty pomocy.

Opis: Oferuję pomoc dotyczącą stawiania serwera Metin2.

Kontakt: (tutaj do wyboru.)

- GG: 39606006

- Prywatna wiadomość na forum.

 

Dedyk lub No Hamachi pomogę przy mysql

Opublikowano

Oferuję pomoc przy stawianiu serwerów dedykowanych od podstaw

Oczekuję:

-Dobrego kontaktu z HA

-Jakis % z is jak serwer sie rozwinie

Oraz :

Poszukuje sponsora na serwer AveMT2 reaktywacja Aventer tylko nie będzie to takie gówno jak wtedy teraz jest czas można robic na spokojnie ;)

Gadu.6714311 piszcie nie mam co do roboty ;]

Moge także sponsorować VPS za 19 zł ^^

Szukam Ekipy / Gildii na s9 agronas czerwoni lv +35

Opublikowano

Witam Szukam ClientMaster'a

 

 

Oczekujemy:

 

-Dobrej pracy

 

-Wiek min. 17 lat

 

- Mikro bądź GG

 

 

Wynagrodzenie:

 

-Dogadamy sie

:)

 

 

Ps. Potrzebuje ClientMastera jak najszybciej

:)

 

GG: 4256610

Opublikowano

Zostanę ClientMasterem!

Oferuję:

-dodawanie nowych map,

-dodanie nowych broni,zbroi

- zrobienie Launchera

-nowe świecenie GM

- itp.

 

Wynagrodzenie :

-Ranga GM/GA z pełnymi prawami na serwerze oraz forum

-% z IS do uzgodnienia

 

Kontakt :

-gg:3258564

 

PS: Serwery dedykowane "Pewniaki"

Opublikowano

Oferuję pomoc przy stawianiu serwerów dedykowanych od podstaw.

 

 

-Instalacja i konfiguracja dedyka od zera.

-Zrobienie plików (ew. wgranie moich)

-Zrobienie bazy (również ew. wgranie mojej)

-Zabezpieczenie serwera.

-Pisanie questów. (jest to bardziej moje hobby ale sporo potrafię ;D)

I wiele wiele innych

 

 

Oczekuję:

 

-Dobrego kontaktu z GA

-W miarę dobrej maszyny

 

 

Kontakt:

 

GG:3090425

Pomogłem? Kliknij Lubie To :)

Opublikowano

Witam serwer Kerima Szuka Questera do naszego prywantego serwera metin2

 

Nasza ekipa:

 

- 2 Webmasterów(osoby dosyc lajtowe potrafia napisac strony

na dobrych maszynach i nie tylko:))

 

-Clienter(osoba bardzo ale to bardzo mila;D,Potrafi dodac i przerobic clienta od podstaw;))

 

-Sponsor(Kumpel z dawnych lat spoko ziomek:P)

 

-Ja(technik)

 

Dlaczego szukamy Questera?

 

Otóż chcemy stworzyc profesjonalny serwer.Nie gowna typu Evenye

czy jakos tka ktore padlo po tygodniu wrecz przeciwnie:)

 

Przejdzmy do sedna co powinien potrafic ,,Quester''?

 

-Pisać questy(przerabiać biologa to kazdy umie;d)

 

-Pisać Dungeony(To już wyższa szkoła jazdy:))

 

-Miec poczucie humoru(nie smutać i mowić cos nieraz z humorem:)

 

-Dobry kontakt(gg,skype )

 

Pewnie chcecie wiedziec co nasz team takiej osobie zaoferuje?

-No oczywiscie standard[GM]

-Dostep to fille zilly:)

-Dobry kontakt

 

 

Pliki skoncozne w 80%(robie je calyczas)

Client jest caly czas,,remixowany'' przez moja ekipe;)

 

 

Myślisz ze sie nadajesz? Spełniasz nasze warunki?

Napisz!!

GG:3569605

Inne kontakty podaje gdy dana osoba nam sie spodoba;d

Pozdro ekipa Kerima;)

 

Ps:(damy rowniez admy na naszych serwach mc(dedyki));]

Opublikowano

Witam

Poszukuje technika, kt pomoze mi rozwinac moj prywatny serwer hamachi...

Oferuje posade HA badz 30 zl przelew lub doladowanie do komy :)

płatne po robocie :)

Pisać tylko i wyłącznie na GG: 38706994

Opublikowano

Poszukuję pomocy!

 

Opis: POSZUKUJE OSOBY która wgra mi epickie bronie na serwer i pomoze w ustawiania sklepów do

 

PVP (OCZYWISCIE DOSTANIE GM'a NA serwie nic wiecej nie moge zaoferowac serwer Hamachi)

 

Kontakt:

- GG: 2454546

- Skype:sebka3211

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Witam ^^

 

Zostanę GM na Serwerze dedykowany

imię: Sebastian

Wiek: 16/17lat

mieszkam w łodzi

 

 

Co mogę zaoferować mogę pomóc dodać nowe pro mob_proto założyć forum strony serwera oto moje dzieło http://forum-forevermt2.ugu.pl/

mogę pomuc przy robieniu strony serwera .

 

 

Co oczekuję :

oczekuję rangę GM z Imperator i miły team i to wszystko

 

kontakt : GG 20287592 Zapraszam lubię być nie widoczny :D

Opublikowano

WITAM

Zostanę technikiem na serwerze dedykowanym.

 

Oferuję:

- edycje npc

- dodawanie nowych npc

- zrobienie systemu ulepszeń

- zmienienie dmg w broniach

- ustawienie drop z mobów, bossów i szkat

- pozmienianie wartości bonów

- zrobienie questu na start

- ustawienie rat serwera

- odbugowanie wszystkiego co potrafię

- dodanie nowych broni, zbroi itd.

- pousuwanie błędów z serwera(jeżeli będę potrafił)

- zrobienie kanału IRC na własnej sieci

- zrobienie osticket na stronie (supportu)

i wiele więcej.

 

Oczekuje:

- % z is(dogadamy się)

- gm w grze z pełnymi prawami

- pełny dostęp do maszyny

 

Kontakt:

- GG: 21300995

- PW

 

 

AKTUALNE!

Opublikowano

Zasponsoruję serwer dedykowany na kimsufi.

 

 

KONTAKT PW.

 

 

Wymagam skończonych plików i clienta !!!

 

Serwer mogę zakupić w poniedziałek lub we wtorek!

Opublikowano

Zostanę ClientMasterem!

Oferuję:

-dodawanie nowych map,

-dodanie nowych broni,zbroi

- zrobienie Launchera

-nowe świecenie GM

- itp.

 

Wynagrodzenie :

-Ranga GM/GA z pełnymi prawami na serwerze oraz forum

-% z IS do uzgodnienia

 

Kontakt :

-gg:3258564

 

PS: Serwery dedykowane "Pewniaki"
Opublikowano

Witam!

 

informacjer.png

 

Tworzę fora prywatnych serwerów metin2f.png. Może być to serwer hamachi jaki i dedykowany.

 

kontaktcb.png

 

Gadu-Gadu: 39007991

 

 

 

 

______________________________________________________________________________________________

 

MOJE DZIEŁA

 

 

 

 

 

 

 

Czego wymagam?

 

- Posady Administratora na forum i GM'a w grze

Opublikowano

Poszukuje: Wspólnika

 

Na co Oczekuje :

- Znajomość lua (pisanie questów)

- Edycja dropu

- Edycja grupek mobów

- MySql

- Średnia edycja klienta

- Dobra ortografia

- Umiejętność zrobienia czegoś w SF bez użycia gotowców

 

Co Oferuje ?? :

Tu się dogadamy podczas rozmowy na gg

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Lub ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Dołączę do team-u serwera dedykowanego

 

Co takiego mogę oferować ??? :

 

+><+ Zabezpieczenie serwera +><+

+><+ Edycja Mysql w stopniu zaawansowanym +><+

+><+ Source Game / metin2client.bin +><+

+><+ Ciekawe nowe opcje w configach +><+

+><+ Możliwość Edycji klienta w stopniu Dobrym +><+

+><+ Możliwość 6 królestw +><+

+><+ Pisanie skryptów sh +><+

+><+ Bogate doświadczenie ale to niżej będzie opisane +><+

+><+ Postawienie TS3 +><+

 

Co oczekuje ??? :

<>..<> Wykupionego serwera dedykowanego <>..<>

<>..<> Prawdy <>..<>

<>..<> Liczę na to że nie będziecie mi kazali zapierdalać za resztę <>..<>

 

 

*...||||||||||||||||||...*Parę słów o mnie :: *...||||||||||||||||||...*

 

(O)...> Wiek : 16 <...(O)

(O)...> Doświadczenie : Uczestniczyłem w takich projektach jak : Abyss,Alciera,Stabilis,AgoraMT2,Pramogos,Kaladar i parę innych <...(O)

(O)...> Moje Hobby to informatyka <...(O)

(O)...> Od Września zamierzam chodzić do Technikum Łączności <...(O)

(O)...> Moja większa wiedza wzięła się od tego jak zacząłem jeździć z ojcem na naprawę komputerów <...(O)

(O)...> Nie lubię Bardzo natrętnych ludzi :X <...(O)

 

 

 

(..............................................Kontakt..............................................)

 

GG: 4523038

Skype : Szukaj a znajdziesz Osobiście polecam GG

Możliwość rozmowy przez TS3

 

 

 

 

Liczy się wnętrze prezentacji a nie jej wygląd :P

Opublikowano

Potrzebuje webMastera na serwer dedykowany.

 

Co co wynagrodzenia dogadamy się na GG

 

Zapraszam

 

GG:36917114

RPK RAZEM PONAD KILO

Opublikowano

Oferuję pomoc.

 

Wzór pisania oferty pomocy.

Opis: Zostanę WebMasterem! Oferuję gotowe szablony, skrypty, kodowanie i zabezpieczenie!

Kontakt: (tutaj do wyboru.)

- GG: 40598120

- Skype: xxx

- Prywatna wiadomość na forum.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...