Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie szukam osoby ,która wykona mi profesjonalny layout i potnie pod stronkę dla serwera Candis2

 

Wynagrodzenie : Dogadamy się

 

Kontakt : PW

 

Liczę na szybki odzew gdyż serwer chcemy wypuścić już w tą Niedzielę 12.02.2012 !!!

1331059428-U215643.gif

 

Tyle się namęczyłem ;x

kierzek rlz ;333

  • Odpowiedzi 917
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam.

Poszukuję kogoś kto by postawił server (No Hamachi) Dedykt, albo kogoś kto ma już postawiony i chce rozkręcić Server. . Za sponsorował server, oczywiście pieniązki zostaną zwrócone jak server zacznie zarabiać.

 

Poszukuje również osób :

-Technik od Plików serwerowych

-Technik od bazy Mysql

-Technika od Clienta

-Technika od Lauchera/Patchera

-Technika od strony WWW/IS

 

 

Wynagrodzenie: Kwestia dogadania się.

 

Kontakt. GG 37119676

Opublikowano

Witam wszystkich szukam członków do teamu ExiliumMt2 [Dedyk/Vps]

 

Poszukujemy :

 

[TECHNIK](2x) - Powinien ogarniać co najmniej 90% baze , mysql , navicata , winscp itd... (Zajęte Oba Stanowiska)

[TECHNIK OD ZABEZPIECZEŃ] - Jego głównym celem są zabezpieczenia serwera oraz podstawy które powinien umieć jako technik (Wolne Stanowisko)

[QUESTER] - Człowiek zajmujący się pisaniem i edytowaniem questów oraz ewentualnym dodawaniem ich do serwera (Wolne Stanowisko)

[WEBMASTER] - Powinien zrobić strone z is'em i forum oraz je odpowiednio zabezpieczyć (Wolne Stanowisko)

 

Możliwe że będziemy poszukiwać :

 

[GM] - Będzie pomagał ludziom , pilnował porządku na serwerze organizował eventy itp... (Na razie nie poszukujemy)

[CLIENTMASTER] - Jeżeli se nie poradzimy z client'em będziemy szukać osoby która ma to opanowane prawie do perfekcji (+/- 90%) ( Narazie nie poszukujemy)

[sPONSOR] - Człowiek który za sponsoruję nasz serwer gdy już się rozkręci i będzie trochę graczy (Na razie nie poszukujemy)

 

PS : Więcej informacji na temat 'Możliwe że będziemy poszukiwać" napisze gdy będzie to aktualne.

 

Czego Wymagam od wszystkich :

 

+13Lat

Posiadania Sprawnego Mikrofonu Oraz Teamspeak 3

Szacunku i Kultury

Co najmniej 2-6h wolnego czasu który moze poswiecic na serwer

Humoru i Pracowitości

 

Co Oferuje :

 

a)Dla Technika Gm na serwerze z wszystkimi funkcjami (Implementor) , admina na serwerowym TeamSpeak 3 i dostęp do całego serwera oprócz maszyny VPS (mogą być wyjątki) , admina na stronie i forum serwera

b)Dla Questera Gm na serwerze z prawie wszystkimi funkcjami (High_Wizard/God - Zależy jak zostanie wykonana jego praca) , admina na serwerowym TeamSpeak 3 i admina na stronie i forum serwera

c)Dla Webmastera Gm na serwerze z prawie wszystkimi funkcjami (High_Wizard/God - Zalezy jak zostanie wykonana jego praca) , admina na serwerowym TeamSpeak 3 i głownego admina na stronie i forum serwera , i dostep do wszystkich plikow zwiazane z strona i forum i z is'em

d)Dla Technika od Zabezpieczeń Gm na serwerze z wszystkimi dostępnymi funkcjami (Implementor) , admina na serwerowym TeamSpeak 3 i dostęp do całego serwera oprócz maszyny VPS (mogą być wyjątki) , admina na stronie i forum serwera

 

Ps1 : Co do funkcji Gm'ów nie martwcie się jakoś sie dogadamy ;-)

Ps2 : Co do % z Is'u też powinniśmy się dogadać :-)

 

Dodatkowo oferuję :

 

Zgrany Team

Miłą Prace , zaufanie

Szacunek i Kulturę

Dużą Dawke humoru

Pracowitość od strony całego Teamu

 

Jeżeli spełniasz wszystkie warunki wystarczy ze :

Napiszesz Pw Forum Lub na GG 26487615

 

Legenda :

Ja = HA

Technik/Technik od Zabezpieczeń = SGA

WebMaster = SGM

Quester = GA

 

Team ExiliumMt2

[HA]Zege

[sGA]Mateo193

[sGA]Rembrant

[sGA]

[sMG]

[GA]

Opublikowano

metin_58.PNG

Opis: Poszukuję sponsora na przyszły serwer Metin2 o nazwie ExoriaMt2

 

Szukam osoby doświadczonej, która opłacałaby serwer metin2. 90% a nawet 99 % zysków z IS przez pierwsze 6 miesięcy funkcjonowania serwera

:)

 

Informacje dotyczące serwera :

Serwer posiada już forum , stronę internetową oraz serwer TeamSpeak3. Potrzebujemy tylko sponsora dla serwera

:)

Kontakt: tel. 506346150 (orange) {wystarczy , że zadzwonisz i powiesz w jakiej sprawie dzwonisz a oddzwonię ;)

GG: 11439840

Skype: asek1900

PW na forum

 

banner2pn_rraxhrn.png

Opublikowano

Witam Poszukuje Technika na mój serwer Metin2 Hamachi

Po Co Technik ? - No a wiec trzeba mi technika który potrafi postawić serwer Hamchi na plikach serwerowych By Jachu pl

postawi go oczywiście nie na swoim komputerze lecz na komputerze H@ poprzez

program teamviever.Technik musi posiadać TS3 i mikro.

Potrafisz to zrobić masz mikro ale wstydzisz sie wlasnego głosu to nie u nas wystarczy że masz 14 lat i znasz sie na tym co chcesz robić

Wiecej info na GG nr.

37414628 (czasami na niewidoq)

Lub na PW na mpc ale lepiej na gg

:)

  • 1 post [~]
  • 10 postów[~]
  • 25 postów [~]
  • 50 postów [~]
  • 100 postów [x]
  • 150 postów [x]

Opublikowano

Witajcie szukam osoby ,która wykona mi profesjonalny layout i potnie pod stronkę dla serwera Candis2

 

Wynagrodzenie : Dogadamy się

 

Kontakt : PW

 

Liczę na szybki odzew gdyż serwer chcemy wypuścić już w tą Niedzielę 12.02.2012 !!!

1331059428-U215643.gif

 

Tyle się namęczyłem ;x

kierzek rlz ;333

Specjalista
Opublikowano

Witam

 

Poszukuję Questera:

-Umiejętność Pisania Questów (Własnych)

-Pisanie Dungeonów

-Edytowanie questów

 

Kontakt:3887678

 

Pozdrawiam i czekam na poważne propozycje.

Opublikowano

Witam.

 

Poszukuję osoby, która zajęłaby się bugami na serwerze, bo tylko ich likwidacja pomoże nam w wystartowaniu serwera. :)

 

GG - 32323278.

Opublikowano

Poszukuje

Technika (musi umieć zabezpieczyć serwer wgrać game do serwera i inne nowosci)

WebMastera(musi umieć założyc strone i forum oraz ciągle je uzupełniać)

Nasze wymagania : min. 13lat mikro Ts3 musi umieć to co chce robić.

Pisać na GG : 37414628

Wynagrodzenie : dogadamy sie :)

  • 1 post [~]
  • 10 postów[~]
  • 25 postów [~]
  • 50 postów [~]
  • 100 postów [x]
  • 150 postów [x]

Opublikowano

Poszukuje Questera:

Wymagam:

-Umiejętność Pisania Questów (Idź zabij dropnij dostarcz itd)

-Pisanie Dungeonów

-Dużo Czasu Wolnego

-Chęć pisania Questów

Co Oferuje:

-10% Zysków z is 700zł+ miesięcznie w przybliżeniu

Info gg 12029971

.:Moje tematy:.

 

 

Jeżeli Przyda ci się moja praca postaw Lajka

Opublikowano

Witam

Zostanę ClientMasterem lub Questerem na dedykowanych serverach metin2 najlepiej na tych które napewno startuja!

Co zrobie jako Quester:

- znam sie na robieniu Questów( sam je robie ,ponieważ inne są dla mnie głupie)

- potrafię zrobić pliki do OX aby był w 100% spolszczony

- różnego rodzaju misje, napisy na start, itemy i pierścień teleportacji.

Co zrobie jako ClientMaster:

- zrobie świetnego clienta do priva

:D

- potrafie dodać każdy znaczek GM i nietylko (to oczywiste)

- Client jest juz prawie gotowy i działa lecz musze jeszcze go edytować

Coś o Cliencie:

-Client posiada kompletne pliki item_proto z nowymi broniami i zbrojami (w tym złote HW)

-narazie działa na spolszczeniu ale dorobie do niego exe

Czego oczekuję za wykonanie zadania:

Prosze tylko o Rangę GA/GM z pełnymi prawami w grze i na forum.

Więcej informacji na GG: 39893626

Dużo już pisałem postów w tym temacie dlatego mam nadzieję że uda się stworzyć dobry server z moją pomocą

xD

"Mimo wszystko do normalnego życia jest potrzebna nam druga osoba."


Każdy kiedyś musi...


Koniec z MpcForum.pl


Opublikowano

Opis: Proszę o pomoc dotyczącą stawiania serwera Metin2. Otóż poszukuję:

-Technika

-Sponsora METIN2!

Kontakt:

- GG: 22730505

- Skype: braak

- Prywatna wiadomość na forum albo GG:)

 

 

PILNE !

Tego jeszcze nie było !

Opublikowano

Się macie! Nazywam się Paweł i mam 19,5 lat. Chętnie zostanę GM'em na serwerze dedykowanym.

 

 

Moje zalety:

 

1. Kupa wolnego czasu (tylko weekendy do 15-16 od 8 rano co 2 tygodnie mam szkołę)

2. Pracowitość

3. Wytrzymałość nerwowa

4. Cierpliwość

5. Znajomość zasad zachowania GM

6. Znajomość Komend GM

7. Doświadczenie w opanowywaniu różnego typu sytuacji na serwerze

8. J. Polski w małym palcu ;P

 

 

 

Oferuję większy luz dla Admina, siedzenie mniej więcej od 18:00 do 0:00 i ogólną pomoc.

 

 

 

GG: 2947700

Nick: Mahone

Klasa: SURA WP/ rzadziej smok

Królestwo: Chunjo

 

<3

Opublikowano

Clarity2.pl

 

Witam !

Poszukuję dobrego WebMastera na serwer dedykowany.

Co do wynagrodzenia i inne info na temat pracy znajdziecie pod nr GG.

 

Zapraszam!

GG:36917114

RPK RAZEM PONAD KILO

Opublikowano

Puszukuję posady testera bugów/dropu/misji itp na prywatnym serwerze Metin2 (DEDYK!). Co oferuję ? Jestem ogarnięty, potrafię się dogadać, mam mikrofon i Team Speak 3, duuużo wolnego czasu (jeżeli do mnie zadzwonisz że jestem potrzebny, ja odpalam kompa i już jestem.) Czekam na propozycje. Kontakt: PW Forum lub Team Speak 3: server.eternalmt2.pl Siedzę na kanale prywatnym 17. Ziomki z pod biedronki, lub kanał gildii 6. Evolution. Wystarczy na TS napisać do mnie na PW. Pozdrawiam i czekam na propozycję.

gieksa2jp_rrahxre.jpg

Opublikowano

Witam, potrzebuje osoby ktora pomoze mi oplaicc serwer dedykowany jest na nim gra metin2 wszystko skonfigurowane gotowe, ale bralkuje mi 34zl do oplaty serwera prosze o kontakt GG 40350123

 

Nagroda_GM_+dpstep_do_systemu/mysql

Opublikowano

Poszukuje Sponsora

 

 

84753584.png

1. 100% dopracowany server

2. Nowe bronie , eq , npc , mapy

3.(New) Ulepszony system petów

4.Zgrany i miły team

5.Własną profesjonalną strone

6. 50% z is i range na serwie

 

czou.png

1.Stabilnej maszyny ( dedyka )

2.Kontaktu z sponsorem (gg , ts , skype )

3. Uczciwości

15798768.png

GG : 22883070

lub wiadomość pw

Opublikowano

witamj.png

Zacząłem prace nad plikami pod serwer hard/medium na hamachi,ktore oczywsicie stana potem na dedyku.

Ogarniam sprawy techniczne,client,grafike,bazę mysql.

Aktualnie poszukuje ludzi do team mniej wiecej osoby ktora ogarnie szablon pod strone,zabezpieczenia i osob aktywnie grających w prywatne serwery metin gdzie potrzebne są ciekawe pomysły które kazde postaram sie wykonać .

20480445.png

ezgif-1-018983d124.gif

Opublikowano

Chętnie zostanę Technikiem,Client Masterem na serwerze Dedykowanym lub vps Kontakt ze mną to na gg : 36908022

Daj +++ jak pomogłem to nie boli ;)

 

 

photo-508875.jpg?_r=1346228684?_r=367a215599c3af8cfbe4b54722a4b1a3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...