Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 917
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

POSZUKUJE EKIPY DO STWORZENIA SERWERA DEDYKOWANEGO

 

poszukuje;

Sponsor

Technik (2) (1)

Grafika

WebMastera

• Ludzi od klienta

• Questera

 

Wynagrodzenia:

- Sponsor SGM lub GM oraz 95 - 100 % zysków z IS

- Technik GM + eventualnie kilka + z iS

- Grafik - GM

- WebMaster Opiekun Forum/Eventualnie kilka + z IS

- Ludzie od klienta GM

- Quester GM z ograniczonymi prawami

 

Kontakt:

 

GG: 5204083

E-Mail - Teraz nie podam, hyba jeśli ktoś bedzie chciał

PW na Forum

 

Wymagania:

- Kultura

- Współpraca

- Umiejętność pisania ; )

 

 

AKTUALNE!

Opublikowano

WITAM!!

 

Poszukuję technika, który zajmie się:

FreeBSD,SQL itp.

 

 

A także poszukuję grafika, który się zajmię:

Stroną serwera,Forum itp.

 

 

 

Nie aktualne!!

Opublikowano

nether.png

 

Serwer z przyszłością oraz dopracowanym projektem poszukuje :

 

 

full-star.pngSponsora full-star.png

full-star.png Questera full-star.png

full-star.pngWebMasterafull-star.png

full-star.pngClientMastera full-star.png

full-star.pngDwóch Moderatorów Forum full-star.png

 

 

Oczekuję :

 

kreskah.png Prawdomówności

kreskah.png Kreatywności

kreskah.png Wywiązywania się z danych obowiązków

kreskah.png Nie ograniczam wieku gdyż liczy się doświadczenie a nie wiek

kreskah.png Kultury osobistej

kreskah.png Tajemnicy dot. serwera oraz załogi Nether

 

 

 

Oferuję :

 

kreskah.png Sponsor - 85% z Item Shopu

kreskah.png Quester - 3 % z Item Shopu

kreskah.png Web Master - 2 % z Item Shopu

kreskah.png Client Master - 2% z Item Shopu

kreskah.png Moderator Forum (Ostateczność ) - 1% z Item Shopu

 

 

Kontakt :

 

Gadu-Gadu : 39894764

1285857971u154749.png

Opublikowano

~~szukam technika~~

szukam:pomocy przy uruchomieniu serwera na VPS ( na start mały do testów jak się uda będzie na VPS do 500 osób nastepnie dedyk)

oferuje: po udanym uruchomieniu VPS dedyk oraz GM

oczekuje: wiedzy na temat serwera dedykowanego, laczenia z klientem obeznania w plikach itp.

kontakt: gg na zasadzie doradzania, ja mam czas glownie w weekendy, ale takze w dni powszechne

za udaną pomoc GM jako administracja nad VPS oraz dedykiem

 

proszę pisać tylko doświadczone osoby

kontakt:pw

Opublikowano

Witam

Poszukuję Technika na serwer

-Serwer robiony u mnie na komputerze potem się go da na VPS do testów , po testach się da go na Dedyka

 

- Oferuję: [GA] na serwerze , 20% z is

 

Proszę o kontakt na GG: 36908022

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Witam ;d

Nazywam się Mateusz i mam 17 lat, chętnie zostanę Moderatorem Forum/prowadzącym konta na Facebooku jakiegoś serwera, dedyka ;d

Jakby co to pisać GG:20195622 Pisać nawet jak jestem off, bo mogę być na nwd...

1325845644-U48159.gif
Opublikowano

Zostanę GM na serwerze Dedykowanym !

 

 

Czego Team może wymagać od mojej osoby?

 

* Uczciwość wobec Teamu/Graczy

 

* Punktualność

 

* Przestrzeganie regulaminu serwerowego

 

* Pilnowanie porządku na serwerze

 

* (Moge również pracować jako Technik w navicat)

 

* Potrafię zorganizować Fajne eventy (ZUO,OX,Szukaj GM, oraz wiele innych ciekawych eventów :D)

 

Ciekawostki o mnie...

 

* Mam na imię Krystian , mam 15 lat i mieszkam w Warszawie (Stolicy)

 

* Jestem Kulturalny

 

* Punktualny

 

* Spędzam od 9 do 13h przy komputerze (Obecnie nie mam zainteresowań:>)

 

* Potrafię zachować zimną krew

 

* Nie jestem taki że np; mój kolega zagrałby na serwerze to jego bym traktował ulgami ! lecz każdego równo...

 

* Bogate słownictwo

 

* Ogarnięta ortografia

 

* Znam większość komend Game Mastera.

 

Mój staż w metin2 (^^).

 

* Stawiałem wiele swoich serwerów metin2 (Hamachi , Dedykowanych)

 

* 1 dedyk = Ameria.pl [OFF]

 

* Dużo hamachi = Nie pamiętam nazw :D

 

Wiedza jako GM dosyć spora.

 

* Wiedza w navicat = 100%

 

* Wiedza w File Zilla / WinSCP = 90 %

 

* Znajomość komend = 99,9%

 

* Znajomość Putty = 50% (Tego raczej robić nie będe jako GM)

 

* Dodawanie nowych itemków = 100%

 

* Zmieniania w navicat różnych potrzebnych rzeczy = 100% !

 

Kontakt ze mną.

 

* Gadu Gadu - 39731021

 

Zostanę GM na serwerze Dedykowanym !

 

 

Czego Team może wymagać od mojej osoby?

 

* Uczciwość wobec Teamu/Graczy

 

* Punktualność

 

* Przestrzeganie regulaminu serwerowego

 

* Pilnowanie porządku na serwerze

 

* (Moge również pracować jako Technik w navicat)

 

* Potrafię zorganizować Fajne eventy (ZUO,OX,Szukaj GM, oraz wiele innych ciekawych eventów :D)

 

 

Ciekawostki o mnie...

 

* Mam na imię Krystian , mam 15 lat i mieszkam w Warszawie (Stolicy)

 

* Jestem Kulturalny

 

* Punktualny

 

* Spędzam od 9 do 13h przy komputerze (Obecnie nie mam zainteresowań:>)

 

* Potrafię zachować zimną krew

 

* Nie jestem taki że np; mój kolega zagrałby na serwerze to jego bym traktował ulgami ! lecz każdego równo...

 

* Bogate słownictwo

 

* Ogarnięta ortografia

 

* Znam większość komend Game Mastera.

 

Mój staż w metin2 (^^).

 

* Stawiałem wiele swoich serwerów metin2 (Hamachi , Dedykowanych)

 

* 1 dedyk = Ameria.pl [OFF]

 

* Dużo hamachi = Nie pamiętam nazw :D

 

Wiedza jako GM dosyć spora.

 

* Wiedza w navicat = 100%

 

* Wiedza w File Zilla / WinSCP = 90 %

 

* Znajomość komend = 99,9%

 

* Znajomość Putty = 50% (Tego raczej robić nie będe jako GM)

 

* Dodawanie nowych itemków = 100%

 

* Zmieniania w navicat różnych potrzebnych rzeczy = 100% !

 

Kontakt ze mną.

 

* Gadu Gadu - 39731021

 

Zostanę GM na serwerze Dedykowanym !

 

 

Czego Team może wymagać od mojej osoby?

 

* Uczciwość wobec Teamu/Graczy

 

* Punktualność

 

* Przestrzeganie regulaminu serwerowego

 

* Pilnowanie porządku na serwerze

 

* (Moge również pracować jako Technik w navicat)

 

* Potrafię zorganizować Fajne eventy (ZUO,OX,Szukaj GM, oraz wiele innych ciekawych eventów :D)

 

 

Ciekawostki o mnie...

 

* Mam na imię Krystian , mam 15 lat i mieszkam w Warszawie (Stolicy)

 

* Jestem Kulturalny

 

* Punktualny

 

* Spędzam od 9 do 13h przy komputerze (Obecnie nie mam zainteresowań:>)

 

* Potrafię zachować zimną krew

 

* Nie jestem taki że np; mój kolega zagrałby na serwerze to jego bym traktował ulgami ! lecz każdego równo...

 

* Bogate słownictwo

 

* Ogarnięta ortografia

 

* Znam większość komend Game Mastera.

 

Mój staż w metin2 (^^).

 

* Stawiałem wiele swoich serwerów metin2 (Hamachi , Dedykowanych)

 

* 1 dedyk = Ameria.pl [OFF]

 

* Dużo hamachi = Nie pamiętam nazw :D

 

Wiedza jako GM dosyć spora.

 

* Wiedza w navicat = 100%

 

* Wiedza w File Zilla / WinSCP = 90 %

 

* Znajomość komend = 99,9%

 

* Znajomość Putty = 50% (Tego raczej robić nie będe jako GM)

 

* Dodawanie nowych itemków = 100%

 

* Zmieniania w navicat różnych potrzebnych rzeczy = 100% !

 

Kontakt ze mną.

 

* Gadu Gadu - 39731021

 

Zostanę GM na serwerze Dedykowanym !

 

 

Czego Team może wymagać od mojej osoby?

 

* Uczciwość wobec Teamu/Graczy

 

* Punktualność

 

* Przestrzeganie regulaminu serwerowego

 

* Pilnowanie porządku na serwerze

 

* (Moge również pracować jako Technik w navicat)

 

* Potrafię zorganizować Fajne eventy (ZUO,OX,Szukaj GM, oraz wiele innych ciekawych eventów :D)

 

 

Ciekawostki o mnie...

 

* Mam na imię Krystian , mam 15 lat i mieszkam w Warszawie (Stolicy)

 

* Jestem Kulturalny

 

* Punktualny

 

* Spędzam od 9 do 13h przy komputerze (Obecnie nie mam zainteresowań:>)

 

* Potrafię zachować zimną krew

 

* Nie jestem taki że np; mój kolega zagrałby na serwerze to jego bym traktował ulgami ! lecz każdego równo...

 

* Bogate słownictwo

 

* Ogarnięta ortografia

 

* Znam większość komend Game Mastera.

 

Mój staż w metin2 (^^).

 

* Stawiałem wiele swoich serwerów metin2 (Hamachi , Dedykowanych)

 

* 1 dedyk = Ameria.pl [OFF]

 

* Dużo hamachi = Nie pamiętam nazw :D

 

Wiedza jako GM dosyć spora.

 

* Wiedza w navicat = 100%

 

* Wiedza w File Zilla / WinSCP = 90 %

 

* Znajomość komend = 99,9%

 

* Znajomość Putty = 50% (Tego raczej robić nie będe jako GM)

 

* Dodawanie nowych itemków = 100%

 

* Zmieniania w navicat różnych potrzebnych rzeczy = 100% !

 

Kontakt ze mną.

 

* Gadu Gadu - 39731021

images1jdc.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

Duży projekt multigaming'owy poszerza horyzonty o serwer Metin2. Poszukujemy administratora serwera, który zna temat od podszewki i nie jest mu obce zarządzanie serwerem od strony technicznej jak i organizacyjnej. Konfiguracja plików, pisanie lub zaangażowanie w projekt kogoś, kto potrafi pisać questy, wdrażanie ciekawych propozycji graczy, nadzór projektu i dobieranie GameMaster'ów. Warunkiem jest również obszerna wiedza na temat samej gry. Poszukiwana osoba nie musi się martwić o finansowanie projektu - to zostaje na naszej głowie.

 

W zamian oferujemy:

  • dużą część zysków
  • stałą współpracę
  • pełny dostęp do serwera
  • pomoc techniczną
  • dostęp do programisty php
  • miłą i przyjemną do pracy atmosferę

Osoby spełniające kryteria i wyrażające chęć na potencjalną współpracę, proszone są o kontakt na PW za pośrednictwem tego forum lub gadu-gadu: 1775698, skąd możemy się przenieść głosowo na skype.

Opublikowano

Zostanę GM Na serwerze Dedykowanym.

 

 

Coś o sobie ...

 

Nazywam się Michał mam 21lat.

Jestem studentem, z czego wynika, że mam dużo czasu.

Łatwy kontakt, nigdy nie nudzi mi się jakaś robota.

Jak robię coś to robię to aż będzie jakiś pożytek z mojej roboty.

Mieszkam na Ślaskum w mieście Gliwice.

 

 

Dlaczego Ja ? ...

 

 

 

Postanowiłem to napisać, aby pomóc różnym serwerom.

Moja rola jest następująca :

Utrzymuję pożądek na serwerze.

Trzymam się ściśle regulaminu gry, i przypominam o nim graczom.

Nie toleruje cheatów i różnym wspomagaczy do gry Metin2 .

Potrafię pomagac, i dążyć do celu.

Nie używam wulgaryzmów.

Jestem humorystyczny.

 

 

 

Mój staż.

 

 

 

w Metina gram od tąd kiedy powstał, czyli 4 lata temu .

(nie jestem do końca pewny czy 4 czy 7)

Metin2 PL :

SiemaEniu123 - OFF

LubieCebule - OFF

czyli wynika, że nie gram już od dłuższego czasu w metin2 PL .

Ale jak już mówiłem jak coś robię to robię to do końca .

Pewnego razu okradł mnie gracz "Smierc89" na s16 (Serwandes) Jinno (Niebiescy)

Napisałem mu, że sprawę zgłoszę na policję .

Śmiał się ...

a dziś mogę wiedzieć, że zobaczę go zapiętego w metalowe obroże, i z moją gotówką w ręce

:)

 

 

Kontakt :

 

 

 

Kontakt jest bardzo prosty, jak i szybki.

GG:31008523

 

 

Pozdrawiam, was jak i tych co teraz to czytają . Gerrard.

1z3uffc.png

Sygnatura by around i av.

Uczę Się Programować !

Opublikowano

Witam Poszukuje Osób znających się na :

-WebMaster'ce

Oraz Technika

 

Osoby muszą być doświadczone

 

Wymagam

 

-16Lat +

-Kultury

 

Kontakt GG:34043438

Pozdrawiam:).

Opublikowano

Witam

 

Poszukuje kilku osób do większego projectu mam 1 osobę która to wszystko wraz ze mną zrobiła by sama lecz to za dużo czasu by zabrało. Między innymi poszukuje osób na stanowisko do Prywatnych Serwerów Metin2 [Tylko Dedyki].

 

 

Wolne Stanowiska:

 

1. WebMaster - Osoba znająca się na stronach www, skryptach do stron www, zabezpieczeniach do stron www, oraz wszystko co z tym związane,

 

2. Koder - Osoba która potrafi zakodować stronę w języku HTML. Przydatne osoby także z językami: php, phpbb, IPB, Webspell oraz JavaScrypt.

 

3. ClientMaster - Osoba znająca się nie w 100% ale w 200% na cliencie. Potrafiąca zrobić wszystko po zmianę wyglądu do autopatchera itp.

 

4. BazoMan - Osoba także nie w 100% ale w 200% znająca się na bazie danych.

 

5. Grafik - Szukamy tylko i wyłącznie grafików znających się na rzeczy i posiadających czas do pracy.

 

6. MoveMeaker - Osoba która potrafi robić ładne i przejrzyste filmy o różnej tematyce. [Jeżeli robisz fajne intro też napisz ]

 

 

UWAGI: Każdy z w.w musi posiadać sprawy mikrofon oraz program TeamSpeak3 lub Skype. - Bez tego warunku nie pisać !!!

 

 

Kontakt:

 

GG: 1380343

Oraz TeamSpeak3: 69.142.106.59

 

 

Krótki Opis:

 

Serwer, który właśnie tworzymy nie będzie serwerem typu Pandora czy Xenox itp. Serwer będzie miał dużo nowości ale to nie oznacza że będzie to serwer 4FUN czy Hard. Będzie to MiniHard, na którym gracze będą mogli pograć sobie nie przez 1-2 tygodnie ale zabawić na wiele miesięcy. Wszystkie nowe dodatki będą zrobione tak aby z perspektywy gracza było jak najlepiej. Do tego po starcie co 1 tydzien w poniedziałki będzie odbywał się automatyczny patch z nowym dodatkiem do serwera.

:) Będzie wiele nowych możliwości np: [ Stałe Turnieje PvP Gildi oraz Graczy + Ranking] [Wyprawy na danego bossa tylko i wyłącznie w PT] itp...

Opublikowano

Potrzebny na server Dedykowany:

kreskah.png Sponsor - 85% z Item Shopu

kreskah.png Quester - 3 % z Item Shopu

kreskah.png Web Master - 2 % z Item Shopu

kreskah.png Client Master - 2% z Item Shopu

kreskah.png 1 Moderatora Forum (Ostateczność ) - 1% z Item Shopu

 

Kontakt gg:

Mój gdy Admina nie ma:40266805

GG Admina:39894764

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Witam poszukuje serwera metin2 hamachi/no-hamachi/dedyk na ktorym dostane gm mam dobre referencje ponieważ miałem swojego dedyka. Oraz gm na wielu innych serwerow pisac na pw /tu mam nowe bronie zbroje itp fryzy..

 

 

 

COŚ O MNIE:

 

MAM 15LAT

ZNAM KOMENDY

MAM PLIKI NA NOWE BRONIE/ZBROJE/FRYZY/MOUNTY/BOSSSY/METKI/MAPY ITP:)

JESTEM PUNKTUALNY

ZORGANIZOWANY

ZNAM ORTOGRAFIĘ

 

CHCESZ SIĘ ZE MNĄ SKONTAKTOWAĆ PISZ NA PW :)

:)

Opublikowano

WITAM

 

Poszukujem servera który ruszy na 100% i będzie 4fun

:D

 

dobra teraz coś o sobie:

 

-14lat

-znam się dobrze na edycji clienta

-moge zrobic patcha

-grafike do wyglądu okien lub patcha sam robie

-napisy (bo niektórzy technicy nie potrafią)

 

czego oczekuję:

-miło spędzony czas

- konto GM lub GA

-nie chce zarobku z IS

 

Kontakt:

GG: 40041520 lub 39893626

"Mimo wszystko do normalnego życia jest potrzebna nam druga osoba."


Każdy kiedyś musi...


Koniec z MpcForum.pl


Opublikowano

Poszukuje Web Mastera .

Umiejętność Robienia stron www Serwera

 

-16lat+

-Kultuta

 

Oferuje :

%Zysków z IS

Posada GM

Dobry kontakt

Miło Spędzany Czas na Serwerze .

 

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Zostanę: sponsor, technik lub programista PHP/LUA.

 

Posiadam swój serwer dedykowany, wykupiony na kilka miesięcy na przód. Jeśli masz serwer
gotowy
do wrzucenia i włączenia - pisz śmiało!

 

Dodatkowo mogę zostać technikiem lub programistą PHP / LUA:

 

 

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w programowaniu PHP oraz LUA, potrafię tworzyć długie, skomplikowane, bezpieczne oraz przejrzyste skrypty. Znam framework: Zend, Codeigniter, CakePHP. Mam również opanowany w stopniu zaawansowanym system FreeBSD - instalacji jaili, konfiguracja mysql pod serwer Metina. Znam się również na MySQL - potrafię budować skomplikowane zapytania do bazy, robić aktualizacje itd. Jak już wspomniałem - mam w tym kilku letnie doświadczenie... więc wybierając moją osobę, wiesz, że nie korzystasz z usług dziecka, które jedyne co ma na celu to zostać GM.

 

Uwaga!

 

Interesuje mnie tylko praca dla administratorów, których serwery są już włączone, bądź których serwer jest gotowy do włączenia.

Jeśli Twój serwer jest w trakcie prac, proszę, nie pisz.

 

Kontakt poprzez komunikator Gadu-Gadu (numer): 38714277

 

Dodatkowo pragnę nadmienić iż nie posiadam mikrofonu, ale mogę owy zakupić, jeśli będzie taka potrzeba.

 

Pozdrawiam,

Cyclone.

Opublikowano

Poszukuję Technika,

do Serwera Metin2[PL][Dedyk] (Strona+Pliki Serwerowe+client itd.)

GG:12186833

 

Technik najlepiej aby był z Warszawy

;))

Wiecej info na gg...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...