Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

 

Poszukuję posady jako GM na serwerach dedykowanych.

 

-Mam 15lat

- Posiadam bardzo dobrą pisownie polską, jak i ortografii.

- Na metinie znam się znakominie. Miałem już dedyka, ale niestety nie wypał. Brak fundyszy

:)

- Znajomość komend : 100%

- Codziennie na metina przeznaczam 6/7 godzin.

-Gram w metina już 5lat.

- Posiadam BARDZO OGROMNĄ wiedze na temat metin2 !

- Jestem ogarnięty, łatwy jest ze mną kontakt.

- Posiadam mikrofon, jeżeli chodzi o TS.

Nie lecę na łapówki od graczy typu "Daj XXX zapłace Ci XXX zł."

- Lubię miłych i konkretnych ludzi/kolegów/team

- Idzie się ze mną dogadać w każdej sprawie.

- Jestem pomocny każdemu graczowy/teamu/kolegom.

- Byłem na innych serwerach GM typu Freak2, itp.

 

 

 

Co mogę zaoferować jako GM ?

 

 

 

 

 

- Przyjemną prace na serwerze.

- Zapewnię że nie będzie żadnych problemów na serwerze.

- Mogę zaoferować 50%-ową pomoc w bazie Navicat jak i filezillie.

 

Jeżeli chodzi o składki - Przyjmę się każdej ceny ( do 50zł/miesiąc )

 

KONTAKT: GG 39990379

POZDRAWIAM Paweł !

  • Odpowiedzi 917
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Poszukuję webmastera, oraz grafika na server dedykowany.

 

Oczekuję(Webmaster):

 

-Zrobienia strony z IS, oraz forum servera.

 

-Uczcziwości.

 

-Profesjonalizmu

 

Oczekuję(Grafik):

 

-Zrobienia nowych przedmiotów na server.

 

-Profesjonalizmu

 

Oferuję:

 

-Miły, ogarnięty team.

 

-Dużo czasu dla servera.

 

-Możliwy % z dochodów servera.

 

Kontakt GG: 35688015 lub PW

Opublikowano

cooltext603855173.png

 

Zrobienie stronki na serwer hamachi oraz jakiś zastępszy (awaryjnej, testowej na dedyka)

 

stronka zawiera w wersji standard:

>rejestracje

>logowanie

>działający IS

>doładowania SM działające (tylko skonfigurować pod siebie)

>pasek animowany menu (rozsuwany)

>status serwera

>(zapewne jeszcze dorobie rankingi bo zapomniałem ;D)

>oczywiście zmiane hasła

 

W wersji rozszerzonej dodaje:

>slider we fleshu

>wysuwany panel z filmikiem YT np gameplay (ewentualnie FB,NK itd)

>inne dodatki np przycisk "lubie to" popularny zresztą...

>mogę również zrobić inne dodatki.... wystarczy się zapytać ;]

 

W tym:

 

- indywidualny layout strony (mojej przerobionej)

 

cooltext603856755.png

 

wynagrodzenia pieniężnego

 

(nie pracuję na stałe np za % z is itd)

 

Kontakt:

 

GG: 38963552

 

geralt55.eu (moja strona beta)

 

Jeżeli jesteś zainteresowany szablonem i chcesz go zobaczyć pisz na GG udostępnie Ci galerie

cos22.jpg

Opublikowano

Czesc ,moge zostac GM na serwerze Dedykowanym.

 

Mam 14lat ,urodziny obchodze 9paz.

Kultura na wysokim poziomie + ortografia (Nie uzywam polskich znakow poniewaz mam zagraniczna klawiature.)

Znam wiekszosc komend.

Moge organizowac rozne ,przerozne zabawy / eventy.

Radze sobie z OX.

Kazdego traktuje na rownym poziomie ,tzn. nie bede dawal eq kumplowi itp.

Na kompie siedze od rana do wieczora poniewaz mam ferie swiateczne.

Moge tez pomoc przy serwerze ,jestem ogarniety w Edycij plikow serwerowych w FileZilli jak i w NaViCat'cie.

 

Pozdrawiam.

61093c6efb.png

 

Opublikowano

Zostanę GM na serwerze Dedykowanym !

 

 

Czego Team może wymagać od mojej osoby?

 

* Uczciwość wobec Teamu/Graczy

 

* Punktualność

 

* Przestrzeganie regulaminu serwerowego

 

* Pilnowanie porządku na serwerze

 

* (Moge również pracować jako Technik w navicat)

 

* Potrafię zorganizować Fajne eventy (ZUO,OX,Szukaj GM, oraz wiele innych ciekawych eventów :D)

 

Ciekawostki o mnie...

 

* Mam na imię Patryk , mam 17 lat i mieszkam w Warszawie (Stolicy)

 

* Jestem Kulturalny

 

* Punktualny

 

* Spędzam od 9 do 13h przy komputerze (Obecnie nie mam zainteresowań:>)

 

* Potrafię zachować zimną krew

 

* Nie jestem taki że np; mój kolega zagrałby na serwerze to jego bym traktował ulgami ! lecz każdego równo...

 

* Bogate słownictwo

 

* Ogarnięta ortografia

 

* Znam większość komend Game Mastera.

 

Mój staż w metin2 (^^).

 

* Stawiałem wiele swoich serwerów metin2 (Hamachi , Dedykowanych)

 

* 1 dedyk = Ameria.pl [OFF]

 

* Dużo hamachi = Nie pamiętam nazw :D

 

Wiedza jako GM dosyć spora.

 

* Wiedza w navicat = 100%

 

* Wiedza w File Zilla / WinSCP = 90 %

 

* Znajomość komend = 99,9%

 

* Znajomość Putty = 50% (Tego raczej robić nie będe jako GM)

 

* Dodawanie nowych itemków = 100%

 

* Zmieniania w navicat różnych potrzebnych rzeczy = 100% !

 

Kontakt ze mną.

 

* Gadu Gadu - 40042219

 

* Posiadam również team speak 3.

KANAŁ YOUTUBE KLIK W OBRAZEK

Opublikowano

Witam !

 

Poszukuję posady jako GM na serwerach dedykowanych.

 

-Mam 15lat

- Posiadam bardzo dobrą pisownie polską, jak i ortografii.

- Na metinie znam się znakominie. Miałem już dedyka, ale niestety nie wypał. Brak fundyszy

:)

- Znajomość komend : 100%

- Codziennie na metina przeznaczam 6/7 godzin.

-Gram w metina już 5lat.

- Posiadam BARDZO OGROMNĄ wiedze na temat metin2 !

- Jestem ogarnięty, łatwy jest ze mną kontakt.

- Posiadam mikrofon, jeżeli chodzi o TS.

Nie lecę na łapówki od graczy typu "Daj XXX zapłace Ci XXX zł."

- Lubię miłych i konkretnych ludzi/kolegów/team

- Idzie się ze mną dogadać w każdej sprawie.

- Jestem pomocny każdemu graczowy/teamu/kolegom.

- Byłem na innych serwerach GM typu Freak2, itp.

 

 

 

Co mogę zaoferować jako GM ?

 

 

 

 

 

- Przyjemną prace na serwerze.

- Zapewnię że nie będzie żadnych problemów na serwerze.

- Mogę zaoferować 50%-ową pomoc w bazie Navicat jak i filezillie.

 

Jeżeli chodzi o składki - Przyjmę się każdej ceny ( do 50zł/miesiąc )

 

KONTAKT: GG 39990379

POZDRAWIAM Paweł !

Opublikowano

Poszukuję Technika na serwer hamachi

 

Opis:Poprostu szukam technika

Kontakt

GG:39875655

E-mail: [email protected] Zadko jestem lepiej na GG :D

 

Oczekuję:

>-Kogos kto umieedytowac clienta

>-Kogos kto pomorze zrobic banner

-Kto pomoze czasem [HA]czyli mnie :)</span></p>

-Umie dodawac na serwer różne pierdoły np.Bronie,zbroje,mapki,questy<

 

>Oferuje:

-Pełno prawną funkcję GM-a

>-zero nudy :)

-Szacunek

-Dobry kontakt ze mną

-Dobry team

 

Sprawdz czy się nadajesz napisz mi na GG!!!

s43vok.png

Opublikowano

Witam !

 

 

-mam na imię Arek

-Mam 19 Lat

-Posiadam bardzo dobrą kulture osobistą a także ortografia dobra

-Na Metin2 znam się bardzo dobrze,

-Gram w metin2 od początku istnienia czyli sierpień 2007

ale skończyłem grać na pl gdzieś pod koniec wakacji

bo to juz sie robi nudne więc gram na privie troche

-posiadam bardzo dużą wiedze o metin2 o qestach

broniach ulepszaczach gdzie je dropi i takie tam

-na komendach nie ma problemu

-byłem moderatorem forum lecz nie szło mi najlepiej

bo duzo pracy było więc przenieśli mnie z moda na metin2.pl

na S7 almanach jako GM byłem tam jakieś 3 lata ale zrezygnowałem

bo płacili za mało. jeśli zostane GM na jakimś privie nie żądam kasy

będę pracował za darmo.. na metina poświęcam dużo czasu

tak z 4-6h dziennie jak mam wolne to cały czas siedzę na metku

byłem takźe GM na serverze XenoXMT2 przez prawie rok

musiałem ogarniać metin2.pl i xenoxa na raz ale się udawało

skype nie ma problemu czy tez ts2/3

 

Co mogę zaoferować jako GM?

 

-Przyjemną grę/zabawę na Serwerze.

-Obserwowanie graczy

-Pomagać [GA], i innym z Team

-Pilnować porządku na serwerze.

-pilnować czy ktoś nie ma jakiegoś bota, znam sie na nich

więc nie będzie problemu z ich rozpoznaniem

 

 

KONTAKT:PW NA MPC FORUM lub GG:26354352

POZDRAWIAM.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Proliguan.pl

 

Poszukuje ClientMastera ! Na istniejący serwer metin2 . Posiadamy dedyka , prace na serwerze skończone.

c) ClientMaster

 

ClientMaster jest to jeden z członków teamu , który musi umieć edytować Client Metin2 .

 

Musi potrafić :

 

- Zabezpieczyć clienta przed rozpakowaniem ( Nie konieczne )

- Edytować znaczeki GM 'a

- Dodać nowe mapy i potwory do clienta

- Dodać kilka nowych broni.

Oferujemy posadę i jakiś % z IS .

Kontakt :

GG: 35931925

www.Proliguan.pl !

81181342849641261179.png

Opublikowano

Team do Dedyka

 

Szukam ludzi do teamu , aby każdy z siebie coś wniósł do serwera dedykowanego a mianowicie kogo ? :

 

 

- Sponsor (najważniejszy)

- Quester

- technik

- webmaster

 

 

Kto co musi potrafić ? :

 

 

Sponsor :

 

 

 

- Wystarczy że za sponsoruje serwer dedykowany

 

 

Quester :

 

 

a) Mieć ciekawe pomysły na różnego typu eventy

cool.gif

 

 

Technik :

 

 

a) Zainstalować serwer na wykupionym serwerze dedykowanym

cool.gif Wgrać gotowce , lub spolszczyć questy

c) bardzo dobrze znać się na FTP

 

 

WebMaster :

 

 

a) Napisać stronę , która będzie wyłącznie do naszego serwera

cool.gif Strona musi posiadać :

- Forum

- Panel logowania

- zmiana hasła

- przypomnienie hasła

- ItemShop

- Kupywanie Smoczych monet

- Top 10 i 100

- Pobieranie Clienta i Launchera

- Ładny wygląd

 

 

Ja boooooo/ValkeryE :

 

 

a) Zajmę się MySQL:

 

-Pododaje nowe bronie

-nowe zbroje

-itemy do handlarzy

-itemy na start postaci

-3 rękę

-księgi umiejętności (ku) u instruktorów mocy

-ulepszanie przedmiotu z jednego na drugi (np . Bojowy +9 na syriusz +0)

 

 

Czego wymagam ? :

 

- Kultury osobistej

- tajemnicy (ip serwera , pong itp)

- wyrozumiałości

 

 

Co oferuję ? :

- procent(%) z ItemShopu

- posadę jako GM (Implemator)

- Miły i zgrany Team

- dostęp do MySQL i FTP po dłuższym czasie pracy

 

 

Aktualizacja

 

 

W teamie mamy już :

 

 

-WebMaster'a

-ClientMaster'a

-Technik

-MySQL

- Sponsora

- Questera

- WebMastera

 

 

Kogo jeszcze potrzebujemy ? :

 

 

- Sponsor

 

 

 

I wiele wiele więcej rzeczy . Można je zobaczyć na moim profilu "Youtube"

 

 

http://www.youtube.com/user/ValkeryExMetin?feature=mhee

 

Kontakt GG : 37771556

 

Coś dla sponsora , któremu spodoba się moja praca :)

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

Witam!!

 

Szukam Teamu na serwer dedykowany!!

 

Poszukujemy:

- Technika od klienta

- Technika od strony i forum

-Technika od bazy danych (Wgrywanie ALL do bazy danych)

- Grafika

- Technika od plików serwerowych (wlasne pliki serwerower itd)

- Questera

Wymagamy:

- 16lat

-DOŚWIADCZENIE

-Profesjonalnosc

-Uczciwosc

-Pomyslowosc

-Ogarniety i mily

-Kulturalnosc

-Cierpliwosc

-Opanowanie

 

 

Oferujemy:

 

Posade GM z PELNYMI PRAWAMI

 

 

Cos o serwerze:

 

Na poczatku zbieramy pelny sklad naszego Teamu.

Ogarniamy kto co robi i co zostanie wprowadzone na nasz serwer, SERWER BEDZIE ORGINALNY

Potem ja kupuje VPS.

Pracujemy na VPS.

Gdy serwer jest juz gotowy to przezucamy go na dedyka

I startujemy pelna para z serwerem

Jezeli podoba wam sie nasz pomysl to prosze sie do nas zglaszac

 

Kontakt:

GG:38786593

 

NA SZYBKO JUTRO STARTUJEMY Z PRACAMI

80576sygn.jpg

ab19cc7cce545b90c3422a13a5de0618.gif

Opublikowano

Witam, może i nie do wzoru, ale troszke to mi potrzebne to możę tak będzie kilka grup, odpowiedzialnych za różne rzeczy na serwerze czyli :

 

1 Grupa musi potrafić :

 

 

Obsługiwać Navicat

Potrafić Edytować MySQL

Dodawać, zmieniać Handlarzy

-,,- Bronie i zbroje

Dodawać nowe bonusy, bronie, zbroje itp.

 

 

2 Grupa musi potrafić :

 

Wykonać własnego opracowanego z grafiką Clienta serwera.

Edytować Clienta w razie wypadków.

Dodawać więcej niż 4 Channel'e.

 

3 Grupa musi potrafić :

 

 

Wykonać stronę HTML

Wykonać rejestrację

Wykonać down, ranking.

Wykonać item Shop

 

4 Grupa musi potrafić :

 

 

Opanować graczy

Pomagać różnym użytkownikom serwera.

 

5 Grupa musi potrafić :

 

 

Wrucić do gry handlarzy z itemkami w Navicacie

Zmieniać handlarzy, do potrzeby

 

6 Grupa i ostatnia musi potrafić :

 

 

Narysować, stworzyć nowe itemki, bonusy

Zdjęcie do logowania do Clienta

itp z wiązane z grafiką.

 

 

 

 

Serwer narazie by był HAMACHI, ale liczymy na was, że pomożecie stworzyć Dedyka.

 

Nowe itemki, na które trzeba by cięzko pracować, można by kupić w item shopie za 1 zł

Wszystkie pieniądze były by przekazane na serwer DEDYKOWANY

Na serwerze istniały by dużo nowych broni, lecz bez przesady to ma być Medium.

Napewno były by nowe bonusy, bo nie chcemy miec na serwerze 6/7 prawda ?

Bony by były, normalne lecz nie np : 30k pż

 

2k Życia

15 Odp, na strzały

10 Miecze

10 Dwu ręka

10 Dzwonki

 

Kd Speed +4

Def +4

Uniku +4

 

 

 

i to by była standardowa zbroja.

Bony PL'owe.

a co do grup, to proszę pisać do pw, GG : 31008523

 

w zamian oferuje :

 

Pełno prawny PS - Pomocnik Serwerowy.

5-10% zysku z IS

mozliwość zmieniania grafika godzin pracy.

 

 

Serwer na początek jest Hamachi, na plikach serwerowych 2010.

Mój pomysł jest następujący :

 

Itemki "hardcor" za 1 zł w IS

Będą do zdobycia w grze, przy pomocy cięzkiej pracy.

1 zł sms + vat = 1 smoczy Los

5 zł sms + vat = 7 smoczych Losów

10zł sms + vat = 18 smoczych Losów

15 zł sms + vat = 30 smoczych Losów.

 

Całe zdobytki z IS, zostaną przekierowane na Serwer dedykowany, oczywiście SP zostaną Ci sami.

1z3uffc.png

Sygnatura by around i av.

Uczę Się Programować !

Opublikowano

Witam.

Jestem młodym grafikiem/technikiem,

poszukującym pracy na którymś z wymienionych wyżej stanowisk.

Oferuję jako Grafik:

-Wykonanie grafiki do klienta.

-Wykonanie grafiki do strony.

-Wiek 15lat

-Mikrofon

-Łatwy kontakt.

Oferuję jako Technik:

-Wykonanie edycji plików serwerowych.

-Edycja klienta

Oczekuję:

- Pracy na dedyku

- Mikrofonu

- Wieku +14

 

Kontakt:

Gadu-Gadu:

39661911

Opublikowano

SZUKAM TEAMU NA SERWER HAMACHI (poźniej dedyk)!:

Technik x2(Umiejętność obsługi Navi,dodawanie map,npc,itemów,itemów na start itp

WebMaster x2(zrobienie strony po serwer lub dokończenie tej która jest,Dopieszczanie forum i strony)

ClientMaster x2(Zrobienie clienta lub skończenie clienta serwera który jest + autopatcher)

 

Za wykonaną prace oferuję GM (przedrostek w grze i forum to już zależy od rangi

:) ]

 

Kontakt:

gg-15772718

hamachi-Tenaria hasło:12345

 

 

sygna.png

Opublikowano

Witam

Poszukuję 11 GM do serwera dedykowanego QuestMt2 ( 3 GM na 1 królestwo) Każdy GM będzie musiał wpłacić 10 zł ( jako składka na dedyka ) lub za 20 zł otrzyma tytuł [HA] + wszystkie prawa do serwera . Więcej info na gg: 32999762

 

Wymagania co do GM:

-minimum 14 lat

-pełna kultura osobista

- doświadczenie jak Game Master

-znajomość podstawowych komend

Opublikowano

csyt3logo.png

 

Jesteśmy młodym zgranym i szybko rozwijającym się składem.

Nasz Team składa się z profesjonalistów i wyszkolonych osób.

Na dzień dzisiejszy prezentujemy się w takiej drużynie:

Slim (Główny pomysłodawca i technik)

Fifolski (Pomysłodawca i technik)

BlondaS (Technik i główny administrator)

Otrzymujemy pomoc od takich ludzi jak Bambus3k czy Bocki !

 

 

 

Aby nasz skład był pełny potrzeba nam jeszcze jednej osoby.

Chodzi tutaj o ClientMastera !

 

Wymagamy:

-nie bierzemy pod uwagę wieku, ponieważ ważne są umiejętności

-wymagamy umiejętności wgrywania nowych przedmiotów, map, etc.

-wymagamy umiejętności dogrania nowego interfacu i "bajerów"

-wymagamy pracy zespołowej, z kulturą, bez obrażania się

-wymagamy zrobienia i przekonwentorowania wpisów nowego ekwipunku

-ważne jest też doświadczenie, min. 1 rok pracy przy Clientach

-również potrzebny będzie mikrofon z komunikatorem Skype

 

Oferujemy:

-zgraną drużynę znającą się długi czas

-dużego doświadczenia w tworzeniu serwerów

-codzienne rozmowy na skype z ustaleniami

-miejsce w naszym teamie i GM na serwerze

-po nienagannym okresie pracy 2 / 3% zysku z IS'u *

 

 

Zgłoszenia i pytania proszę kierować na:

-GaduGadu: 32160759

-AQQ: 32160759

 

* - 3% zysku z ItemShopu na miesiąc będzie naprawdę dużą kwotą.

Jeżeli zyski sięgną 10.000 zł / miesięcznie to 2 / 3% kwoty wynosi: 200-300 zł / miesięcznie !

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Witam! Chce zostac Game Masterem!

 

Imie: Bartek

Wiek: 16lat

 

 

Doświadczenie:W metina zacząłem grac 3-4lata temu w tym czasie wbiłem 82lvl woja na Polskim Servie Metin2. Byłem takze Gm na 2privach Metin2 ktore niestety padły po jakims czasie.

 

 

Cechy charakteru: miły, wesoły, spokojny, ogarnięty.

 

 

Dlaczego Ja: Poniewaz bardzo lubie pomagac graczom, bawic sie z nimi, organizowac różne konkursy typu OX, Turniej PVP, Chowanego i wiele innych zabaw.

 

 

 

Co moge Oferowac;

 

-Pomoc przy ogarnieciu Priva, Forum, zrobienie spolszczenie Priva

 

 

 

 

Kontakt: GG: 802822

Polecam nowo powstajacy server Metin2 www.ReadyMT2.cba.pl 0BÓGÓW I PRODESJONALNY TEAM

 

 

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Zaprasza i Poleca [GM]VatahareQ

Opublikowano

Witam !

 

Poszukuję posady jako GM na serwerach dedykowanych.

 

-Mam 15lat

- Posiadam bardzo dobrą pisownie polską, jak i ortografii.

- Na metinie znam się znakominie. Miałem już dedyka, ale niestety nie wypał. Brak fundyszy

:)

- Znajomość komend : 100%

- Codziennie na metina przeznaczam 6/7 godzin.

-Gram w metina już 5lat.

- Posiadam BARDZO OGROMNĄ wiedze na temat metin2 !

- Jestem ogarnięty, łatwy jest ze mną kontakt.

- Posiadam mikrofon, jeżeli chodzi o TS.

Nie lecę na łapówki od graczy typu "Daj XXX zapłace Ci XXX zł."

- Lubię miłych i konkretnych ludzi/kolegów/team

- Idzie się ze mną dogadać w każdej sprawie.

- Jestem pomocny każdemu graczowy/teamu/kolegom.

- Byłem na innych serwerach GM typu Freak2, itp.

 

 

 

Co mogę zaoferować jako GM ?

 

 

 

 

 

- Przyjemną prace na serwerze.

- Zapewnię że nie będzie żadnych problemów na serwerze.

- Mogę zaoferować 50%-ową pomoc w bazie Navicat jak i filezillie.

 

Jeżeli chodzi o składki - Przyjmę się każdej ceny ( do 50zł/miesiąc )

 

KONTAKT: GG 39990379

POZDRAWIAM Paweł !

Opublikowano

OFERUJĘ POMOC PRZY SERVIE : ClientMaster'a , GM'a , Moderatora Forum

-Mam 16 lat

-Ortografia i kultura staram się robić jak najmniej błędów

-Posiadam Dużą Wiedzę na temat metin2 (3lata gry na Globalu oraz Privach)

-Znam Dużo komend GM'a

-Codziennie przeznaczam dużo czasu na metina jak i na różne z nim związane fora

-Staram się być sprawiedliwym wobec graczy ze względu na stan majątkowy

-Umiem Działać w grupie oraz posiadam dużo wiedzę na temat moderowania.

 

 

ClientMaster:

-Zabezpieczać pliki eix. .epk

- Dodawać nowe Interfejsy

-Dodawać Mapy na klienta

-Edytować bronie po stronie Klienta

-Zmienić Czcionkę i Kolor

-Edytować Czat

-Dodawać i edytować Bronie po stronie klienta

-Edytować Okno Główne

-Zmienić znaczki gm'a oraz połysk broni

-Dodawać Potworki do klienta oraz zmieniać ich nazwę i opis

-Dodawać mounty i ich edytować po stronie klienta

 

Zainteresowanych mną w kierunku tych 3 Kierunków proszę o PW.

GG 38617212

Opublikowano

Poszukuję pomocy!

 

Opis: Szukam osoby która chętnie pomogła by mi zrobić serwer hamachi 4fun

;) i oczywiście przy ogarniać ten cały serwer! ;)

Kontakt:

- GG: 1906418

- Skype: konradx69

- Prywatna wiadomość na forum.

04197939239682429502.png

Opublikowano

Proszę o pomoc dotyczącą stawiania serwera Metin2.

Kontakt:

- GG:Brak

- Skype:MisiekVir(aktualne dodawac!!)

- Prywatna wiadomość na forum.Tak

Za pomoc oferuje GM

Kontakt:

Skype:MisiekVir

PW na forum

Opublikowano

Poszukuje technika do Serwera Dedykowanego Metin2

;)

(Poprawienie bugów w plikach serwerowych,tworzenie ich,obsługa całego dedyka itd..)

www.fightmt2.pl

Konkretne info gg:12186833

Oferuje w zamian zł... (konkretnie propozycje itd. prosze na gg

;)

Opublikowano

Witam. Zgłaszam moją ofertę jako Grafik na Serwer "Dedykowany"

 

O mnie:

 

Jestem Michał , mam 16 lat . Od 3 lat zajmuję się grafiką . Wszystkie moje prace są estetyczne i nie wymagają wkładu innych twórców.

 

Co mogę Ci zaoferować:

 

-Wysoką kulturę osobistą

-Wypowiedź pełnymi zdaniami , brak błędów ortograficznych

-Miły i szybki kontakt

-Jestem otwarty na wszystkie, propozycję

 

Co oczekuję:

 

Miłych Administratorów

Wykupiony serwer "Dedykowany"

 

Kontakt:

 

Gadu-Gadu : 38478307

84603684263740300332.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...