Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zostanę technikiem na serverze dedykowanym.

 

Oferuję:

 

-Zrobienie plików serverowych

 

-Ciekawe pomysły dotyczące servera

 

-Miłą atmostere

 

Oczekuję:

 

-Miłego i ogarniętego teamu

 

-% z dochodów servera

 

-Miejsca do pracy

 

-Pomysłowości

 

Kontakt GG: 35688015

 

Posiadam mikrofon.

  • Odpowiedzi 917
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

53387864053267028642.png

Witam , poszukuję rzetelnej , pełnoletniej osoby która ma czas i pieniądze w zainwestowanie pieniędzy

na serwer dedykowany..

Jesteśmy rzetelną ekipą , która wywiązuje się z obowiązków .

Sponsorowi oferujemy 50 % zysków z itemshopu.

Posiadamy stronę , lecz potrzebujemy także domeny.

Przewidywalny okres pracy to 10 dni , a z tego że teraz jest okres świąt a co za tym idzie - Jest wolne

damy radę uporać się do 5 dni .

Więcej informacji na gadu .

Kontakt znajduje się na samym dole.

 

 

 

 

 

07124302097307128375.png

- Technika od zabezpieczeń

- Questera

 

Owe osoby , bo rzetelnej pracy z widocznymi rezultatami otrzymają wynagrodzenie w postaci pln.

Oczywiście praca w teamie jest nagradzana także posadą GM .

 

40702118555601088048.png

Można się zemną skontaktować poprzez :

- Forum [ Wiadomość prywatna ]

- GaduGadu [ 35931925 ]

 

Serdecznie wszystkich pozdrawiam , Wesołych Świąt !

81181342849641261179.png

Opublikowano

Poszukuję pracy jako Game Master bądź technik !

Nazywam się Dawid. Pochodzę z Łukowa czyli z okoli Siedlec/Lublina. W metina gram 3 lata. Prywatne serwery zacząłem tworzyć w Lipcu tamtego roku. Jestem osobą posiadającą dużo wolnego czasu.

 

Co oferuję:

-Pomoc przy zrobieniu serwera

-Znajomość 80% komend

-Ogarnianie serwera tak, że [GA] nie będzie musiał wbijać na serwer prawie :)

-Ogarnianie forum

-Mogę robić różne konkursy np. PvP

-Zająć się rekrutacją ludzi do serwera :)

-Oraz wiele innych rzeczy których można tylko się dowiedzieć na gg numer podany poniżej !

 

Co wymagam:

-Za pracę dostać GM'a

-Dobry kontakt z [GA]

-Pełną ufność ludzi z teamu do Mnie

 

Czego nie wymagam:

-Płacenia kasy z is, że tak powiem prawie nic nie chcę za robotę :)

-Dorosłego Teamu

 

Kontakt:

-GG 39731021

 

Poszukuję pracy jako Game Master bądź technik !

Nazywam się Dawid. Pochodzę z Łukowa czyli z okoli Siedlec/Lublina. W metina gram 3 lata. Prywatne serwery zacząłem tworzyć w Lipcu tamtego roku. Jestem osobą posiadającą dużo wolnego czasu.

 

Co oferuję:

-Pomoc przy zrobieniu serwera

-Znajomość 80% komend

-Ogarnianie serwera tak, że [GA] nie będzie musiał wbijać na serwer prawie :)

-Ogarnianie forum

-Mogę robić różne konkursy np. PvP

-Zająć się rekrutacją ludzi do serwera :)

-Oraz wiele innych rzeczy których można tylko się dowiedzieć na gg numer podany poniżej !

 

Co wymagam:

-Za pracę dostać GM'a

-Dobry kontakt z [GA]

-Pełną ufność ludzi z teamu do Mnie

 

Czego nie wymagam:

-Płacenia kasy z is, że tak powiem prawie nic nie chcę za robotę :)

-Dorosłego Teamu

 

Kontakt:

-GG 39731021

 

Poszukuję pracy jako Game Master bądź technik !

Nazywam się Dawid. Pochodzę z Łukowa czyli z okoli Siedlec/Lublina. W metina gram 3 lata. Prywatne serwery zacząłem tworzyć w Lipcu tamtego roku. Jestem osobą posiadającą dużo wolnego czasu.

 

Co oferuję:

-Pomoc przy zrobieniu serwera

-Znajomość 80% komend

-Ogarnianie serwera tak, że [GA] nie będzie musiał wbijać na serwer prawie :)

-Ogarnianie forum

-Mogę robić różne konkursy np. PvP

-Zająć się rekrutacją ludzi do serwera :)

-Oraz wiele innych rzeczy których można tylko się dowiedzieć na gg numer podany poniżej !

 

Co wymagam:

-Za pracę dostać GM'a

-Dobry kontakt z [GA]

-Pełną ufność ludzi z teamu do Mnie

 

Czego nie wymagam:

-Płacenia kasy z is, że tak powiem prawie nic nie chcę za robotę :)

-Dorosłego Teamu

 

Kontakt:

-GG 39731021

images1jdc.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

Poszukuję Questera na serwer

 

 

Oferuję:

Posadę gm

 

Oczekuję

Pisania questów i wgrywania 100% ze będą działać (mogą być z neta)

 

Kontakt

gg 12525336

 

 

Dedyk Posiada 24gb ramu ddr3 lacze 100mb/s etc. Chce zrobic ogarniety serwer mysle ze jakies 500 osob napewno wbije piszcie

 

Poszukuje tez ewentualnie webmastera tez pisac na gg dogadamy sie

Opublikowano

Poszukuję technika na serwer Dedykowany

 

 

Więc tak poszukuję technika na prywatny serwer metin2

Osoba ta musi mieć powyżej 15 lat , posiadać duże doświadczenie ,

Umieć stawiać serwery np hamachi za pomocą tv (Team Viewer) .

 

 

 

Co oferuję :

Prace w zgranej ekipie , GM'a na serwerze , mile spędzony czas .

 

 

Technik potrzebny na wczoraj !

serwer rusza 27 stycznia ale już trwają prace nad nim .

 

Kontakt :

 

GG: 28179359

lub pw na

www.avonis-board.pl

Nick na forum : Fejkuś

Opublikowano

Zostanę GM/Technikiem ! hamachi/vps/dedyk

 

Znam wszystkie komendy GM na pamięć

Ogarniam 5/5 bazę

i FTP 5/5

Umiem wgrywać all itemy/stawiać npc wszędzie/edytować nazwy itemów jak i shopy itd.

 

GG:15772718

 

 

sygna.png

Opublikowano

Poszukuję teamu na server dedykowany.

 

Grafik:

 

-Zrobi grafikę na server, stronę i forum.

 

Webmaster:

 

-Zrobi stronę i forum servera.

 

ClientMaster:

 

-Zrobi clienta na server

 

Sponsor:

 

-Zasponsoruje server dedykowany, wykupi domenę i hosting.

 

Na chwilę obecną posiadam questera.

 

Ja zajmuje się plikami serverowymi.

 

Kontakt GG:35688015

Opublikowano

Poszukuję sponsora Na serwer Dedykowany Nidorian !

Oferuję : 90-95% zysków z IS

Czas wykonania projektu : 7dni max

Oferuję : gotowy projekt , Client 90% ,pliki będą edytowane na dedyku

 

Moje GG : 22195108

Opublikowano

poszukuje.png

-Pomocy przy zakładaniu serwera Metin2 na Hamachi.

-Grafika

 

wymagam.png

Od obojgu:

-Wyrozumiałości

-Znajomości i wiedzy w danej dziedzinie

Od kogoś od serwera:

-Osoba ta musi potrafić postawić serwer Metin2 normal (raty ok. 400-600%, wszystko podam na PW)

-Umiejętność wgrania nowych map, zadań, mobów i eq

-Pomocy przy robieniu strony rejestracyjnej

Od grafika:

-Ładnej grafiki na serwer i stronę

-Zrobienia tekstur dla Moderatorów i Graczy

-Zmodyfikowany wygląd klienta

-Umiejętnie robić napisy i przedmioty (niekoniecznie)

-Filmik z serwera, gameplay (niekoniecznie)

 

 

oferuje.png

Dla obojga:

-Stałą posadę GM

-Zgrany Team (po powstaniu serwera)

Dla kogoś od serwera:

-Informacje dotyczące procesoru, ram itp. podam PW

-Ściągne dowolne pliki serwerowe

 

 

kontaktad.png

 

GG- 39586942

 

 

Grafik: Oferta Aktualna

Ktoś od serwera
xD
: Oferta Nieaktualna
Opublikowano

Witam

;)

Zostanę Technikiem Od Strony Serwera Jak i Klienta.

Oferuję:

1. Zrobienie serwera w 100%

2. Zrobienie klienta w 100%

3. Zrobienie grafiki w 100%

4. Długo trwałą możliwość pracy ze mną.

Oczekuję:

1. Serwera Dedykowanego.

2. Mikrofonu

3. Chęci do rozmowy.

4. Wieku 15+!

Kontakt:

Gadu-Gadu:

39661911

Opublikowano

poszukuje.png

Witajcie !

:D Szukam Sponsora oraz technika na serwer Batle2 :)

 

Co oferuję? :

 

Sponsor:

1.100% z Item Shop

2.Posadę Administratora na serwerze jak i w grze

 

Technik

1.Możliwość zysku z Item Shop (Mały %)

2.Posadę Game Mastera lub Technik Game Master

 

Czego chcę ? :

 

Sponsor:

-wykupienie dedyka i wszystkiego co nam potrzebne

;)

Stronke itp.

 

Technik:

Pomoc przy postawieniu serwera (pliki,świat gry ,wgrywanie nowych itemków itp.)

 

Kontakt:

E-mail: [email protected]

teamspeak_3_logo.png

Team Speak 3 :

[/font][/b][/i][/color]94.23.239.170:9991[color=#008000][i][b][font=Georgia]

PW na forum

 

Chcę postawić taki serwer:

http://www.mpcforum.pl/topic/491777-zapowiedzbatle2/

 

Raczej nieaktualne

;) Dostałem dobrą propozycje ;D

 

PS:Przepraszam 2x UP za napis ,,Poszukuje" Dostałeś Lajka

:D

1331059428-U215643.gif

 

Tyle się namęczyłem ;x

kierzek rlz ;333

Opublikowano

Witam

 

Szukam serwera na którym mógłbym zostać:Technikiem

- mógłbym dodać nowe bronie, zbroje, ulepszacze, zmienić system ulepszeń, edycja NPC, dodaniu ulepszaczy do systemu i wiele innych

 

- znam większość komend

- przed sobą miałem już kilka serwerów dedykowanych jak i hamachi

- lubię eventy dlatego mógłbym organizować niektóre z nich

 

- dobrze ogarnę forum serwera (jako admin)

 

Coś o sobie:

 

-mam 17 lat

 

jestem uprzejmy,pomocny, zabawny, pełen entuzjazmu mam dużo pomysłów

-na kompie spędzam od 3 do 6 godz.

 

-(minus) Brak mikro

 

Mam nadzieję że się przydam

;)

Proszę o kontakt na GG: 36917114

RPK RAZEM PONAD KILO

Opublikowano

Chce zostać GM Na serwerze dedykowanym lub bez hamachi - Poczukujesz właśnie takiego?

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 

Jeśli tak to doskonale trafiłeś !

 

Jestem idealnym kandydatem do serwera dedykowanego lub no-hamachi

 

Byłem już GM Na kilku przepraszam kilkunastu serwerach!

 

Miałem także kilka własnych bez hamachi i z hamachi.

 

Więc tak:

 

-Mam na imię Jakub

 

+Mój wiek to 16 w styczniu 17lat

 

+Nie jestem

jak inni, którzy zgłaszają się na GM, bo chcą mieć podnietę z "czarowania" itemków

 

+ Znam PRAWIE wszystkie komendy Game Master'a

 

+ Mogę być administratorem forum ponieważ znam się na rzeczy

 

+ Pomagam w szukaniu przedmiotów do dodania - Taki chłopczyk na posyłki

 

+ Jestem wyrozumiały i potrafię zachować zimną krew w każdej sytuacji

 

+ Będę czekał aż do ostatniego error'u Virtual'a - nie stchórzę

 

+ Gram po 5-9h dziennie

 

+ Nie toleruję ludzi, którzy mają Nielegalne

programy

 

ułatwiające grę ale zarówno utrudniające grę innym

 

Minus jest jeden: kupię mikro dopiero w styczniu ;(

 

Więcej informacji na GG

 

37328806 lub e mail: [email protected]

 

 

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Przepraszam bardzo, że nie ma kolorków, ale tak wyszło

Pisać Tylko na GG i e- mail !

Opublikowano

Witam

 

Szukam serwera na którym mógłbym zostać:Technikiem

- mógłbym dodać nowe bronie, zbroje, ulepszacze, zmienić system ulepszeń, edycja NPC, dodaniu ulepszaczy do systemu i wiele innych

 

- znam większość komend

- przed sobą miałem już kilka serwerów dedykowanych jak i hamachi

- lubię eventy dlatego mógłbym organizować niektóre z nich

 

- dobrze ogarnę forum serwera (jako admin)

 

Coś o sobie:

 

-mam 17 lat

 

jestem uprzejmy,pomocny, zabawny, pełen entuzjazmu mam dużo pomysłów

-na kompie spędzam od 3 do 6 godz.

 

-(minus) Brak mikro

 

Mam nadzieję że się przydam

;)

Proszę o kontakt na GG: 36917114

RPK RAZEM PONAD KILO

Opublikowano

38763736500967494857.png

Poszukuję:

 

Quester:

*Potrafi pisać Dungeony

 

Grafik:

*Robić Zbroje/Bronie (zmiana wyglądu itp)

 

Sponsor

 

Nagroda:

*Dogadamy się na GG

 

GG: 39377272

 

Aktualne.

34127134971236946388.png

Opublikowano

Poszukuję pomocy!

Wzór pisania prośby o pomoc.

Opis: Proszę o pomoc dotyczącą stawiania serwera Metin2 na Plikach Badara

Kontakt:

- GG: 39924319

 

Oferuję GM

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Witam All.

Ten post dotyczy serwera Metin2

Chciałbym zrobić serwer dedykowany i poszukuje ludzi.

Tak naprawdę to jeszcze all nie jest zrobione więc poszukuje "Technika", "Grafika", "SPONSORA"

Chętnych proszę pisać na GG 20668339.

Oczywiście wszyscy co pomogą dostaną GM z pełną funkcją i jakiś % z IS.

Z góry THX za pomoc.

ToSuRo ... ;]

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Poszukuję na serwer dedykowany następującą osobę:

 

 

YoutubeMediator [YM]

 

Wymagania:

 

- Czas na robienie filmów + ich edycja

- Bdb znajomość programów typu Sony Vegas / Adobe After Effects.

- Dobry kontakt

- Dobra ortografia

 

 

Oferuję:

 

- Rangę [GM] na serwerze z uprawnieniami 'GOD' (oczywiście bez dostępu do ssh/mysql)

- Administrator forum

 

Kontakt: PW

 

lilili.png

 

>> Przykładowe SS z serwera: <<

 

 

autopoty2.png

bossyj.png

fryzy2.png

 

 

17912601413989039366.png

Opublikowano

Witam!!

 

Szukam Teamu na serwer dedykowany!!

 

Poszukujemy:

- Technika od klienta

- Technika od strony i forum

-Technika od bazy danych (Wgrywanie ALL do bazy danych)

- Grafika

- Technika od plików serwerowych (wlasne pliki serwerower itd)

- Questera

Wymagamy:

- 16lat

-DOŚWIADCZENIE

-Profesjonalnosc

-Uczciwosc

-Pomyslowosc

-Ogarniety i mily

-Kulturalnosc

-Cierpliwosc

-Opanowanie

 

 

Oferujemy:

 

Posade GM z PELNYMI PRAWAMI

 

 

Cos o serwerze:

 

Na poczatku zbieramy pelny sklad naszego Teamu.

Ogarniamy kto co robi i co zostanie wprowadzone na nasz serwer, SERWER BEDZIE ORGINALNY

Potem ja kupuje VPS.

Pracujemy na VPS.

Gdy serwer jest juz gotowy to przezucamy go na dedyka

I startujemy pelna para z serwerem

Jezeli podoba wam sie nasz pomysl to prosze sie do nas zglaszac

 

Kontakt:

GG:38786593

80576sygn.jpg

ab19cc7cce545b90c3422a13a5de0618.gif

Opublikowano

Poszukuję Client Mastera na serwer Batle :)

Oferujemy posadę Game Mastera :)

Więcej informacji pod GG :35688015 lub PW na forum ;)

1331059428-U215643.gif

 

Tyle się namęczyłem ;x

kierzek rlz ;333

Opublikowano

Szukam kogoś kto pomoże pracy przy serwerze (na razie hamachi) dokładnie to

1x Technik

2x Client Master (ktoś kto umie ładnego clienta wykonać ;p)

2x WebMaster (ktoś kto umie super stronę wykonać ;p)

 

Za pracę daje GM(przedrostek na forum i w grze zależy od pracy ;p)

GG:15772718

 

 

sygna.png

Opublikowano

Witam !

 

Na wstępie powiem, iż chcę zostać GM'em na jakimś serverze.

 

coś ode mnie:

 

-Mam 17 Lat

-Posiadam ogromną kulturę osobistą(staram się jej używać w różnych miejscach)

-Posiadam ogromną wiedzę o ortografii

-Na Metin2 znam się bardzo dobrze, iż posiadałem 2 własne dedyki, które padły przez hackerów.

-Znam Prawie Wszystkie Komendy GM'a...Najważniejsze znam.

-Codziennie jestem +4h na Metinie.

 

 

-Gram w Metin2 od 2008 Roku.

 

 

-Posiadam ogromną wiedzę o Metin2

:)

 

 

Co mogę zaoferować jako GM?

 

-Przyjemną grę/zabawę na Serwerze.

-Obserwowanie graczy

-Pomagać [GA],[HA] i tym podobne.

-Ogarnąć/Pilnować porządku na serwerze.

-Pomoc w serwerze typu questy,mysql(moja wiedza o mysql wynosi PERFECT, czy jak to można nazwać,natomiast questy 80 %)

 

KONTAKT:PW NA MPC FORUM lub GG: 40011990

 

POZDRAWIAM.

Opublikowano

Poszukuję pracy jako GM.

Witam, jestem Piotr, jestem uczniem klasy drugiej gimnazjum. Nie afiszuję się zbytnio na forum, więc z góry mówie, że skontaktować ze mną można przy użyciu Gadu-Gadu.

Co oferuję:

 

- Miłą Atmosferę

- TWORZENIE MUZYKI (Jest to jedynie amatorska robota, ale zawsze coś :) )

- Tworzenie grafiki (Oczywiście nie oczekuj prac które robi np. dudsonowa, ale nie spodziewaj się też amatorszczyzny)

- Podstawy HTML & CSS

- Ogar systemu FreeBSD (Masz błędy, że nie masz np. blabla.so? Naprawię ten problem)

- Umiejętność pisania zapytań do MYSQL, jak i obsługi podanej bazy danych.

- Stronę dla serwera opartą na innych.

- Utworzenie forum

- Napisanie jakiś aplikacji np. Launcher w Visual Basic

- Moviemaking (Szukaj na YT: VectorOfficial)

- Angielski na poziomie dogadania się

- W miare duża responsywność, gdy będzie to wymagane.

- Brak rażącej w oczy ortografii, którą można spotkać przy społezcności w wieku 12 lat.

- I wiele innych.

 

Co wymagam:

 

-Przynajmniej 5% z IS

-Miła Atmosfera (Jeśli nie masz szacunku do team'u, nie pisz).

- Jak jest jakieś dziecko w zespole (typu śpiewające przez mikro), to nawet nie pisz.

Kontakt:

 

-GG 6609325

BlackShot

sergeantmajory.png

Vectorek

Klan: Aeria

Opublikowano

Poszukuję Webmastera na serwer Dedykowany Nidorian !

 

Wymagam :

-edycja szablonu na stronę

-skrypt IS

-wiek 15+

-zrobienie całej stronki +forum

 

Oferuję :

-GM na serwerze

-W późniejszym czasie 5% zysków z IS

 

Kontakt :

GG :22195108 !

 

Pilne !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...