Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

xland.png

Poszukuję zespołu ogarniętych fachowców do zrobienia serwera X-Land

 

 

psz.png

Dwóch GAME MASTERÓW

 

Będą oni odpowiedzialni za porządek na serwerze

 

 

Technika od serwera

 

Będzie odpowiedzialny za prawidłowe działanie serwera

 

Sponsora

 

Wykupi Domenę oraz Dedyka

 

76273692.png

 

Sponsor

 

90% zysków z Item Shop

Posada GA na serwerze

 

Technik

 

5 % zysków z Item Shop

Posada SGM na serwerze

 

Game Master

 

2 % zysków z Item Shop

Posada GM na serwerze

 

kontaz.png

 

Tylko i wyłącznie poprzez Prywatną Wiadomość na forum

 

 

 

 

Pozdrawiam Lei.94

1285857971u154749.png

  • Odpowiedzi 917
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Chcę zostać [GM]

 

 

50118615705875230203.png

 

 

- Zaawansowaną pomoc przy Porządku na serwerze, ogłaszanie nowych konkursów ( Game Master [GM])

- Pomaganie przy tworzeniu, nowych itemów.

- Profesjonalne zapowiedzi konkursów

- Perfekcyjne Pilnowanie porządku na serwerze

- Pracę na najwyższym poziomie , w jak najkrótszym czasie

97132813738035827738.png

 

Kontakt na poprzez PW - MPCFORUM.PL

lub

GG:29722087

Opublikowano

Witajcie!!

 

Na wstęp chce powiedzieć chcę zostać GM na dedyku

 

coś ode mnie:

 

-Mam 12 Lat

-Posiadam 100% all komend oprócz jak zrobić ox

-Znam się na mysql i na ftp

-Miałem 1dedyk!!

-Gram w metina już 6lat mam duże doświadczenie

-Jestem prawie zawsze od 15 do 22.

-Nie mam dziewczyny więc więcej czasu mam

-I to tyle

:)

 

 

Co mogę zaoferować jako GM?

 

-Przyjemną grę/zabawę na Serwerze.

-Obserwowanie graczy czy nie spamują i wgl :)

-Pomagać [GA],[HA] i tym podobne.

-Ogarnąć/Pilnować porządku na serwerze.

 

Kontakt gg:28334066 skyp:jacu.jacek lub PW Tu ale tu rzadko jestem :)

POZDRAWIAM.

MADA FAKA :D


Opublikowano

Cześć wszystkim!

 

Oferuje pomoc przy serwerze dedykowany jak i, hamachi.

 

Oferuje:

Pomoc

Utrzymanie serwera (Konieczność nagłego braku dofinansowanie serwera)

Utrzymanie dyscypliny i porządku na serwerze

Organizacja eventów

 

Co wiem o takich klockach?

Wiem bardzo dużo, byłem dwa razy na serwerach GM na serwerach dedykowanych

A już nie wspomnę ile , na serwerach hamachi.

:)

 

Oczywiście mogę zostać próbnym GMem, ale jestem pewien ze ty mnie polubisz

jak i cały serwer.

Jestem odpowiedzialnym i pełnoletnim, facetem.

Masz pytania?

Startuj pod numerem GG:13467589

A jeśli nie masz gadu-gadu , no to pisz PW.

SIRPEANUTS jest do twojej dyspozycji!

zv669_sipeantus.png

Opublikowano

csyt3logo.png

 

Jesteśmy młodym zgranym i szybko rozwijającym się składem.

Nasz Team składa się z profesjonalistów i wyszkolonych osób.

Na dzień dzisiejszy prezentujemy się w takiej drużynie:

Slim (Główny pomysłodawca i technik)

Fifolski (Pomysłodawca i technik)

BlondaS (Technik i główny administrator)

Otrzymujemy pomoc od takich ludzi jak Bambus3k czy Bocki !

 

 

 

Aby nasz skład był pełny potrzeba nam jeszcze jednej osoby.

Chodzi tutaj o ClientMastera !

 

Wymagamy:

-nie bierzemy pod uwagę wieku, ponieważ ważne są umiejętności

-wymagamy umiejętności wgrywania nowych przedmiotów, map, etc.

-wymagamy umiejętności dogrania nowego interfacu i "bajerów"

-wymagamy pracy zespołowej, z kulturą, bez obrażania się

-ważne jest też doświadczenie, min. 1,5 roku pracy przy Clientach

-również potrzebny będzie mikrofon z komunikatorem Skype

 

Oferujemy:

-zgraną drużynę znającą się długi czas

-dużego doświadczenia w tworzeniu serwerów

-codzienne rozmowy na skype z ustaleniami

-miejsce w naszym teamie i GM na serwerze

-po nienagannym okresie pracy 2 / 3% zysku z IS'u *

 

 

Zgłoszenia i pytania proszę kierować na:

-GaduGadu: 32160759

-AQQ: 32160759

 

* - 3% zysku z ItemShopu na miesiąc będzie naprawdę dużą kwotą.

Jeżeli zyski sięgną 10.000 zł / miesięcznie to 2 / 3% kwoty wynosi: 200-300 zł / miesięcznie !

EXPmIpC.gif

Opublikowano

POSZUKUJĘ TEAMU

 

Założyłem własny serwer hamachi i poszukuję teamu

 

Co oferuję:

Pracę w ekipie jak serwer się rozwinie

Oczywiście gm-a za pomoc

I wszelkie porady

 

Czego oczekuję?

Ogarniętych ludzi do teamu

Ludzi miłych uprzejmych spokojnych dających sobie radę pod presją

Ludzi którzy znają się na tworzeniu serwera i na nim pomaganiu

 

Kontakt ze mną to na pw forum lub numer gg 10473886

 

Każdy kto dobrze pomoże przy serwerze może liczyć na uprzejmość i oczywiście gm-a

Masz problem z zarejestrowaniem się na serwerze pisz na gg 10473886 pomogę

 

Nie ma ktoś poradnika do robienia tła w adobe photoshop cs2 jeżeli ktoś ma to proszę pisać na gg 10473886

 

 

GRAM GŁÓWNIE POD NICKIEM GoldenWolf więc jak gracie napiszcie do mnie na PW jeżeli oczywiście się spotkamy w metku

 

 

1636940795.png

 

3924718021082201.jpgdac89f2ed1cea03b.jpg nowe sygnatury

Opublikowano

Poszukuję sponsora na server dedykowany.

 

Oferuję:

 

-Pełny, dobry i miły team

 

-Uczcziwość

 

-Zrobienie całego servera

 

-% z zysków servera(60%+)

 

Oczekuję:

 

-Wykupienia domeny .pl

 

-Wykupienie dobrego servera dedykowanego

 

-Uczcziwości

 

Kontakt GG:35688015 lub PW

Opublikowano

Cześć wszystkim!

 

 

Oferuje pomoc przy serwerze dedykowany jak i, hamachi.

 

 

Oferuje:

 

Pomoc

 

Utrzymanie dyscypliny i porządku na serwerze

 

Organizacja eventów

 

WEBmasterka

 

 

Co wiem o GM'ach

 

Wiem bardzo dużo, byłem dwa razy na serwerach GM na serwerach dedykowanych

 

A już nie wspomnę ile , na serwerach hamachi.

:)

 

 

Oczywiście mogę zostać próbnym GMem, ale jestem pewien ze ty mnie polubisz

 

jak i cały serwer.

 

Jestem odpowiedzialnym ,Mam 15 lat (1996r.), ale sądzę że wiek to tylko cyfra

:D

 

Masz pytania?

 

Startuj pod numerem GG:38546471

 

A jeśli nie masz gadu-gadu , no to pisz PW.

 

 

Posiadałem parę serwerów hamachi, Robiłem kilkadziesiąt Przez tv (team Viever)Jak i pomagałem przy dedykach , Questy i Technik też mogę się tym zająć

Opublikowano

xland.png

Poszukuję zespołu ogarniętych fachowców do zrobienia serwera X-Land

 

 

psz.png

Dwóch GAME MASTERÓW

 

Będą oni odpowiedzialni za porządek na serwerze

 

 

Technika od serwera

 

Będzie odpowiedzialny za prawidłowe działanie serwera

 

Sponsora

 

Wykupi Domenę oraz Dedyka

 

76273692.png

 

Sponsor

 

90% zysków z Item Shop

Posada GA na serwerze

 

Technik

 

5 % zysków z Item Shop

Posada SGM na serwerze

 

Game Master

 

2 % zysków z Item Shop

Posada GM na serwerze

 

kontaz.png

 

Prywatna Wiadomość

Gadu Gadu (Podane na profilu)

 

 

 

 

Pozdrawiam Lei.94

 

NIE AKTUALNE

1285857971u154749.png

Opublikowano

Poszukuję Osoby od Clienta - serwer dedykowanylogo.png

 

 

Oferuję:

 

 

- GM z pełnymi prawami

- profesjonalny team

- dużo czasu

 

 

 

Oczekuję:

 

 

- wysokiej umiejętności w tworzeniu klienta

- umiejętnosć wprowadzenia do niego map

- prawdomówności

- czasu na wykonanie zadań.

 

 

Kontakt:

 

Gadu - Gadu 6138218

Skype : FighterWks

PW

xadq.png

Opublikowano

Szuakm

trzech techników (musi umieć wgrać nowe itemy/ulepszacze/dodać new mpc/dodać itemy na start)

dwóch clientmasterów (Zrobić clienta/dodać te itemki z serwera do clienta ;p)

dwóch webmasterów (dokończyć stronę/opiekować się nią/opiekować się forum)

na serwer hamachi (później dedyk)

 

 

Kontakt:15772718 gg

 

oczywiście za wszystko GM + przedrostek na forum w grze (TH,CM,WM)

 

 

sygna.png

Opublikowano

Poszukuję webmastera na server dedykowany.

 

Oczekuję:

 

-Zrobienia dobrej strony z IS, oraz forum servera.

 

-Dobrej ortografi

 

-Uczcziwości

 

-Pomysłów na server

 

Oferuję:

 

-Domenę .pl

 

-Miły, dobry, ogarnięty team

 

-Posadę GM'a na serverze dedykowanym

 

Kontakt GG: 35688015 lub PW

Opublikowano

Cześć wszystkim!

 

 

Oferuje pomoc przy serwerze dedykowany jak i, hamachi.

 

 

Oferuje:

 

Pomoc:

-WebMasterka

 

-Gm

 

-Questy

 

-Technik Serwera

 

Utrzymanie dyscypliny i porządku na serwerze

 

Organizacja eventów

 

WEBmasterka

 

 

Co wiem o GM'ach

 

Wiem bardzo dużo, byłem dwa razy na serwerach GM na serwerach dedykowanych

 

A już nie wspomnę ile , na serwerach hamachi.

:)

 

 

Oczywiście mogę zostać próbnym GMem, ale jestem pewien ze ty mnie polubisz

 

jak i cały serwer.

 

Jestem odpowiedzialnym ,Mam 15 lat (1996r.), ale sądzę że wiek to tylko cyfra

:D

 

Masz pytania?

 

Startuj pod numerem GG:38546471

 

A jeśli nie masz gadu-gadu , no to pisz PW.

 

 

Posiadałem parę serwerów hamachi, Robiłem kilkadziesiąt Przez tv (team Viever)Jak i pomagałem przy dedykach

Opublikowano

Zostanę GM !

 

metin2newsavek1.gif

 

 

Kilka słów na wstępie:

 

Na początku mojego podania chciałbym się przedstawić.Mam na imię Olaf i mam 16lat ,pochodzę z Łodzi.Na co dzień rozwijam swoje doświadczenie i wiedzę o grze Metin2.Poświęcam około 3-4 godziny dziennie na siedzenie przed monitorem.Interesuje się sportem ,obecnie 2-letni staż w sztuce walki "Boks".

 

Doświadczenie z Metin2:

 

Moim najwyższym osiągnięciem w Metin2PL jest: ninja 64lvl.Nick mojej postaci to FeKoX ,serwer - 18(Phobos).Moim zdanie postać rozwinięta perfekcyjnie ,misje z biologiem zrobione do mojego lvl'a ,prawie 2 skile P.FeKoX

z zasadzki uderzyłem ponad 27k z krytykiem.Obecnie zakończyłem karierę.

 

O sobie ;D :

 

Jestem osoba sprawiedliwą ,która każdego traktuje równo ,bez względnie na sytuacje ,miejsce i czas.Mam poczucie humoru ,lubię sobie pożartować i pośmiać.Potrafię każdego zrozumieć ,każdy błąd i okoliczności.Zawsze służę pomocą w trudnej sytuacji i miejscu.Nie obrażam innych ,nikogo nie faworyzuję tzn. jestem dla każdego taki sam i nic więcej.Ciesze się życiem i to co w nim mam ,nie kłamie.Umiem się zachować w odpowiednim miejscu i wspierać w trudnych chwilach.Jestem osobą ą do celu bezwzględnie.Z radością wykorzystuje swój czas.Umiem się poświęcić dla innych.Wiem też co znaczy zaczynać wszystko od ZERA! Podanie pisze tyko z nudów - nie mam co robić ,więc chce poszukać jakiegoś zajęcie ,o którym mam pojęcie.Nie jestem najlepszy ,ale jednak chce się podołać w tym zadaniu.

 

Co bym robił jako GameMaster?

 

To co powinien robić każdy GM :

 

-pomagał innym

;) ,

 

-służył zawsze pomocą ,

 

-pilnował porządku i estetyki na serwerze,

 

-potrafił wyjaśnić każdą sytuacje,

 

-TĘPIŁ CHEATERÓW!

 

-i wiele ,wiele więcej.

;) ;) ;)

 

Kontakt:

 

 

-GG:40055485

54316_23_04_11_6_37_10.png

15402.png

10319.png

18706.png

DAJ PLUSA +

26746_11_06_11_9_45_04.png

Opublikowano

Witam!

 

 

Planuje założyć swój własny dedykowany serwer. Mam już pieniążki, ale nie w tym rzecz.

Poszukuję, ludzi którzy pomogą mi zrobić od zera, owy serwer.

Jestem w tym zielony, tak więc każda pomoc się przyda.

 

Poszukuję:

-Technika

-Grafika

-WebMastera

-ClientMastera

 

Oczekuję:

- Przynajmniej 16 lat.

- Ogromna wiedza na dany temat.

- Olej w głowie

- Kontakt skype, bądź TS.

- Elastyczne godziny pracy.

 

Oferuję:

- Zyski z Item Shopu od 5 do 15 %, zależy jaki wkład pracy.

- Game Master, z pełnymi uprawnieniami.

- Miłą, luźną atmosferę

- I Oczywiście dobrą zabawę, bo o to w tym wszystkim chodzi.

 

Kontakt:

GG: 3790446

Bądź PW, na forum.

 

 

AKTUALNE!

eyp5iyhb91hc0mho99uy.png
Opublikowano

Witam!

Poszukuję servera metin2.

 

Coś o sobie;

-mam 14lat

-znam się na edycji clienta

-umiem zabezpieczać server

-klienta tworze na 2 kompach

 

W razie pytań pisać

lub gdy

ktoś chce mnie zatrudnić

 

Czego oczekuję;

-niepotrzeba zarobku z is

-wystarczy konto GA lub GM

-zadowolenia z Clienta

:D

 

KONTAKT

gg;39893626 lub 40041520

"Mimo wszystko do normalnego życia jest potrzebna nam druga osoba."


Każdy kiedyś musi...


Koniec z MpcForum.pl


Opublikowano

Witam wszystkich

:)

Szukam :

-Profesjonalnego Webmastera na serwer Dedykowany

 

Oczekuję :

-profesjonalisty

-umiejetnosci zrobienia strony oraz forum na serwer

-umiejetnosc edycji szablonu na stronę

-czas online 2-3H +

 

Oferuję:

-10%stałych zysków z IS

-miła atmosferę

-łatwy oraz szybki kontakt ze mną

:)

-Profesjonalizm z naszej strony

-własnych plików serwerowych ukończonych w 90%

 

Kontakt:

-GG : 22195108

Opublikowano

Witam!

Poszukuję servera metin2.

 

Coś o sobie;

-mam 14lat

-znam się na edycji clienta

-umiem zabezpieczać server

-klienta tworze na 2 kompach

 

W razie pytań pisać

lub gdy

ktoś chce mnie zatrudnić

 

Czego oczekuję;

-niepotrzeba zarobku z is

-wystarczy konto GA lub GM

-zadowolenia z Clienta

:D

 

KONTAKT

gg;39893626 lub 40041520

"Mimo wszystko do normalnego życia jest potrzebna nam druga osoba."


Każdy kiedyś musi...


Koniec z MpcForum.pl


Opublikowano

Witam!!!

 

 

Poszukuje Team na prywatny server metin2 Dedyk!!!

 

 

Potrzebuje:

 

SponSora!!!

 

Oferuje:

  1. 70% zysku z Is
  2. Posadę GM
  3. Reklamę na forum/WebSite

 

 

Technika!

  1. 5 % z Is.
  2. Konto Technik na Forum!
  3. Posadę GM

 

- Questera

  1. 3% z Is
  2. Posadę GM!
  3. Posadę Quester na Forum

 

 

 

Hostera

  1. GM na Serwerze

 

 

 

- Client Mastera

  1. Gm na serwerze
  2. 3% zysku z IS

 

 

- Webmastera

  1. Reklame Na Forum/Website
  2. 10% zysku z IS
  3. Posada Gm

 

-Grafik

  1. Gm na Serwie
  2. Galerie na Forum
  3. 3% z IS
  4. Konto Grafik Na Forum

Wymagania:

 

-Sponsor:

Wykupienie Domeny i Dedyka

Cierpliwość

 

 

- Technik - umiejętność wgrania map, ustawienia resp. z mobów itp. ustawienie rat serwera,

 

wyeliminowanie wszelkich błędów i bugów w grze, znajomość oraz edycja navi 90%

 

 

- Quester - znajomość języka Lua(czy jaki tam jest potrzebny), ciekawe pomysły na questy, noi oczywiście pisanie questow.

 

 

 

 

- Hoster - dobre parametry kompa, szybki internet, min. 2gb ramu. Hoster ma za zadanie utrzymać serwer póki nie wrzucimy go na dedyka lub nie ukończymy prac nad nim.

 

 

 

- Client Master - musi umieć zrobić tło logowania, pododawać

do klienta nowe mapy, moby, nowe bronie, itp.

Po prostu zrobić porządnego, ładnego, estetycznego klienta ;]

 

Grafik:

Porządne loga Teamu

 

 

- Webmaster - Zrobi ciekawą stronę do serwera, podłączy ją pod serwer oraz zrobi forum.

 

Coś o mnie:

 

 

W Metina gram już od 4 lat Posiadałem 2 własne super rozwinięte serwery HAMACHI i pomagałem przy innych :D

Jestem uczciwy, Znam się na Questach i Technice dodawania Nowych mpc,Itemów na serwer

Ze mną masz pewność że serwer WYPALI!

 

 

Kontakt: GG: 38546471

@Aktualne!!!!!!

Opublikowano

Witam!

Poszukuję servera metin2.

 

Coś o sobie;

-mam 14lat

-znam się na edycji clienta

-umiem zabezpieczać server

-klienta tworze na 2 kompach

 

W razie pytań pisać

lub gdy

ktoś chce mnie zatrudnić

 

Czego oczekuję;

-niepotrzeba zarobku z is

-wystarczy konto GA lub GM

-zadowolenia z Clienta

:D

 

KONTAKT

gg;39893626 lub 40041520

"Mimo wszystko do normalnego życia jest potrzebna nam druga osoba."


Każdy kiedyś musi...


Koniec z MpcForum.pl


Opublikowano

[quote name=MrSebo :D:D' timestamp='1325162286' post='3678612]

Witam!!!

 

 

Poszukuje Team na prywatny server metin2 Dedyk!!!

 

 

Potrzebuje:

 

SponSora!!!

 

Oferuje:

  1. 70% zysku z Is
  2. Posadę GM
  3. Reklamę na forum/WebSite

 

 

Technika!

  1. 5 % z Is.
  2. Konto Technik na Forum!
  3. Posadę GM

 

- Questera

  1. 3% z Is
  2. Posadę GM!
  3. Posadę Quester na Forum

 

 

 

Hostera

  1. GM na Serwerze

 

 

 

- Client Mastera

  1. Gm na serwerze
  2. 3% zysku z IS

 

 

- Webmastera

  1. Reklame Na Forum/Website
  2. 10% zysku z IS
  3. Posada Gm

 

-Grafik

  1. Gm na Serwie
  2. Galerie na Forum
  3. 3% z IS
  4. Konto Grafik Na Forum

Wymagania:

 

-Sponsor:

Wykupienie Domeny i Dedyka

Cierpliwość

 

 

- Technik - umiejętność wgrania map, ustawienia resp. z mobów itp. ustawienie rat serwera,

 

wyeliminowanie wszelkich błędów i bugów w grze, znajomość oraz edycja navi 90%

 

 

- Quester - znajomość języka Lua(czy jaki tam jest potrzebny), ciekawe pomysły na questy, noi oczywiście pisanie questow.

 

 

 

 

- Hoster - dobre parametry kompa, szybki internet, min. 2gb ramu. Hoster ma za zadanie utrzymać serwer póki nie wrzucimy go na dedyka lub nie ukończymy prac nad nim.

 

 

 

 

- Client Master - musi umieć zrobić tło logowania, pododawać

do klienta nowe mapy, moby, nowe bronie, itp.

Po prostu zrobić porządnego, ładnego, estetycznego klienta ;]

 

Grafik:

Porządne loga Teamu

 

 

- Webmaster - Zrobi ciekawą stronę do serwera, podłączy ją pod serwer oraz zrobi forum.

 

Coś o mnie:

 

 

W Metina gram już od 4 lat Posiadałem 2 własne super rozwinięte serwery HAMACHI i pomagałem przy innych :D

Jestem uczciwy, Znam się na Questach i Technice dodawania Nowych mpc,Itemów na serwer

Ze mną masz pewność że serwer WYPALI!

 

 

Kontakt: GG: 38546471

@Aktualne!!!!!!

 

 

 

 

AKTUALNE!!!!!

Opublikowano

Witam!!!

 

 

Poszukuje Team na prywatny server metin2 Dedyk!!!

 

 

Potrzebuje:

 

SponSora!!!

 

Oferuje:

  • 70% zysku z Is
  • Posadę GM
  • Reklamę na forum/WebSite

 

Technika!

  • 5 % z Is.
  • Konto Technik na Forum!
  • Posadę GM

- Questera

  • 3% z Is
  • Posadę GM!
  • Posadę Quester na Forum

 

 

Hostera

  • GM na Serwerze

 

 

- Client Mastera

  • Gm na serwerze
  • 3% zysku z IS

 

- Webmastera

  • Reklame Na Forum/Website
  • 10% zysku z IS
  • Posada Gm

-Grafik

  • Gm na Serwie
  • Galerie na Forum
  • 3% z IS
  • Konto Grafik Na Forum

Wymagania:

 

-Sponsor:

Wykupienie Domeny i Dedyka

Cierpliwość

 

 

 

- Technik - umiejętność wgrania map, ustawienia resp. z mobów itp. ustawienie rat serwera,

 

wyeliminowanie wszelkich błędów i bugów w grze, znajomość oraz edycja navi 90%

 

 

- Quester - znajomość języka Lua(czy jaki tam jest potrzebny), ciekawe pomysły na questy, noi oczywiście pisanie questow.

 

 

 

 

- Hoster - dobre parametry kompa, szybki internet, min. 2gb ramu. Hoster ma za zadanie utrzymać serwer póki nie wrzucimy go na dedyka lub nie ukończymy prac nad nim.

 

 

 

 

- Client Master - musi umieć zrobić tło logowania, pododawać

do

klienta nowe mapy, moby, nowe bronie, itp.

Po prostu zrobić porządnego, ładnego, estetycznego

klienta ;]

 

Grafik:

Porządne loga Teamu

 

 

 

- Webmaster - Zrobi ciekawą stronę do serwera, podłączy ją pod serwer oraz zrobi forum.

 

Coś o mnie:

 

 

W Metina gram już od 4 lat Posiadałem 2 własne super rozwinięte serwery HAMACHI i pomagałem przy innych

:D

Jestem uczciwy, Znam się na Questach i Technice dodawania Nowych mpc,Itemów na serwer

Ze mną masz pewność że serwer WYPALI!

 

 

 

Kontakt: GG: 38546471

@Aktualne!!!!!!

Opublikowano

witam.gif

 

omn.png

Mam na imię Adam . Mam 19 Lat i uczę się w kierunku tech - inf. Mieszkam w małej wsi , w okolicach Czarnkowa :].

Słucham : Rapu , Hip - hopu a także Electro . :] Bardzo lubię wycieczki , czy wszelkiego rodzaju wyjazdy. Uwielbiam wszelakiego rodzaju sporty od piłki nożnej , do t.j pchnięcia kulą. Jestem w drużynie piłki nożnej , na pozycji napastnika. Raz na jakiś czas , opuszczam naszą kochaną Polskę i jadę do Babci w Anglii. Jeśli chodzi o mój charakter :

 

14kur94.gif Jestem systematyczny

 

14kur94.gif Cierpliwy

 

14kur94.gif Można powierzyć mi odpowiedzialne zadanie

 

14kur94.gif Posiadam dystans emocjonalny

 

14kur94.gif Potrafię współpracować z ludźmi

 

14kur94.gif Nie popełniam błędów ortograficznych

 

14kur94.gif Jestem miły , wyrozumiały ale też bardzo surowy

 

14kur94.gif W mojej nie małej głowie , mieszczę wiele ciekawych pomysłów na serwer :]

mdos.png

Moje doświadczenie , można nazwać wręcz wyśmieniym. Pracowałem na wielu prywatnych serwerach w roli GM , HA a nawet TECH

:) . Wiem co to m.in Navicat , lub MySQL and FreeBSD. Umiem także bardzo dobrze się nimi posługiwać.

W Metin2 zacząłem grać 4 lata temu. Miałem też okazję , jako jeden z pierwszych Polaków zagrać na pierwszym prywatnym serverze Mt2. :) Co to moich umiejętności , potrafię :

 

 

14kur94.gif Sprawnie obsługiwać się programami , takimi jak : MySQL , Navicat , FreeBSD itd.

 

14kur94.gif Pisać Questy

 

14kur94.gif Edytować / tworzyć clienta

 

14kur94.gif Dodawać na serwer nowe mapy , moby itd. :]

 

14kur94.gif Usprawniać serwer i tworzyć moby!

 

14kur94.gif I wieeele wieeelee więcej :).

dajaj.png

Dlaczego Ja... Sam się zastanawiam. Może czymś się wyróżniam ? Może mogę pomóc na szerszą skalę ? Może moje doświadczenie jest wyższe niż innych? Może dla tego , że wszystkie serwery są nudne , a ja chce wprowadzić chodź kroplę rozrywki ? Może dla tego , że jestem inny niż inni ? Przyjmę posadę Technika, GameMastera, client makera itd. :x

kont.png

Gadu Gadu : 31130569

Email - [email protected]

 

 

 

Dziękuję i pozdrawiam : Mercunio

Mam nadzieję , że mnie przyjmiecie i czas na pisanie tego podania , nie pójdzie na marne. :]

50 postów - jest

100 postów - jest

Opublikowano

Witam !

 

 

 

-Mam 17 Lat

-Posiadam ogromną kulturę osobistą(staram się jej używać w różnych miejscach)

-Posiadam ogromną wiedzę o ortografii

-Na Metin2 znam się bardzo dobrze, iż posiadałem 2 własne dedyki, które padły przez hackerów.

-Znam Prawie Wszystkie Komendy GM'a...Najważniejsze znam.

-Codziennie jestem +4h na Metinie.

 

 

-Gram w Metin2 od 2008 Roku.

 

 

-Posiadam ogromną wiedzę o Metin2

:)

 

 

Co mogę zaoferować jako GM?

 

-Przyjemną grę/zabawę na Serwerze.

-Obserwowanie graczy

-Pomagać [GA],[HA] i tym podobne.

-Ogarnąć/Pilnować porządku na serwerze.

-Pomoc w serwerze typu questy,mysql(moja wiedza o mysql wynosi PERFECT, czy jak to można nazwać,natomiast questy 80 %)

 

KONTAKT:PW NA MPC FORUM lub GG: 40011990

 

POZDRAWIAM.

Opublikowano

Poszukuję:

-Questera.

-Technika.

-Sponsora.

-Webmaster

-Hosta który posiada szybki upload i jego komputer może działać przez kilka, kilkanaście godzin.

Nie będę się rozpisywał kto co ma umieć robić(mieć) bo każdy raczej wie.

 

Info:

gg: 35899565

skype: macabre.macabre

 

Zysk oczywiście też będzie.

imetin_logo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...