Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Zapisy na wspólną grę.


Pro kiki Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam osób do gry (mój profil: http://battlelog.bat...tats/394107274/)

-Do CO-OP albo wspólną grę

-mam mikro i szukam osób które też mają

-mam 15 lat ale wiek jest mi obojętny

-mam 59 poziom i rośnie

-mam premium czyli aktualne dodatki wszystkie

Można mnie znaleść na:

-BF - raxso1pl

-Origin - raxso1pl

-Albo na priv

-Skype - oskiggg1

 

 

 

Aktualne zawsze

  • Odpowiedzi 272
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szukam kogoś chętnego do przejścia Co-Op'a, całego lub nawet jednej misji ;] Jak juz woli druga strona. Wiek: obojętnie. Ja jakoś specjalnie rozgadany nie jestem, oraz zbyt ciekawie nie gadam, bynajmniej sam tak mysle o sobie ;] , ale jeśli ktoś by był chętny, to śmiało piszcie do mnie tu na PW, skype: szoki951 , nick na battlelog/origin : Destigive

Opublikowano

Po dłuższej przerwie ponownie wracam do gry,szukam osób do wspólnej gry oraz kooperacji.Mam 21 lat,level 5 orzeł ( brak premium jedynie b2k)

16 lat +

Skype

Battlelog : Zell_PL

Opublikowano

Co to za wymagania ? Po mutacji ? Ludie ogarnijcie sie proszę. Urodzi wam sie kiedyś dziecko i nie będzie idealne to co oddacie do domu dziecka ? albo "dobry mikrofon". Jak kogoś nie stać albo nie może kupić to co. Odstaje z grupy. Proooszee...

1342735640-U578144.png
Opublikowano

Chętnie pogram z innymi ludźmi z tego forum, mikro będzie ogarnięte jak będzie potrzeba ;d

pisać na PW, posiadam status premium konto: damossq

 

Niekiedy rzadko dostępny z przyczyn pracy ;/

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć, szukam kogoś do wspólnej gry, nabijania doświadczenia itd. Co do wymagań jedynie mikrofon(lepsze porozumienie). GG: 31001838 oraz PW.

Opublikowano

LFG do gry w multi wiek ( byle nie piszczeć i wiedzieć co nieco )

 

Mikrofon

 

Gram tylko na podstawce. Premium ssie pałe.

 

gg 10137333

godnew.jpg
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Szukam ludzi do wspolnej gry. Mam 15 lat. Dodawać w origin/battlelog TefesPL.

 

 

 

WERSJA PC!!!

Kiedyś coś tu będzie!!

CYvaxaC.png

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Szukam 3 osób które chciały by ze mną power levelować przez tzw: Boosting.Exp za to jest ogromny {można wydusić nawet 1 milion za gre}Chętnych prosze o pisanie w tym temacie a odezwe się z namiarem kontaktowym przez PW.

Dla tych co nie wiedzą co to jest i jak się to robi:

98216321103540315785.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...