Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Zapisy na wspólną grę.


Pro kiki Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam kogoś do wspólnej gry mam 23 lv skilla taki sobie gram tylko medykiem :P jak coś to PW albo GG 26100103 mogę dziennie grać jak coś. :P

PS:Dobrze by było jak by osoba miała TS3 lub skype wiek 14+ ja sam mam 16.

Luc97PL.png

  • Odpowiedzi 272
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hmm... Więc ja też szukam ludzi do gry i nagrań.

 

Lat ok. 15 .

 

Skype

 

Gram tylko weekendy, przez wakacje to zmienię.

 

Głównie CQ zawsze na HC.

 

Sam Super Pro Kox nie jestem, więc zbyt dużo nie wymagam.

 

Kontakt:

GG: 43476085

Skype: lisek982

Battlelog: AvroFM

 

Ps. Posiadam też MoH: Warfighter.

Opublikowano

Planuje jutro wbic bardzo duzy lvl mam 2 graczy potrzeba chociaz 1 wiecej. poprosze o kontakt, dodanie mnie na origin taki sam nick !!!!!!!!

Opublikowano

Szukam dobrej zgranej ekipy do luźnego pogrania i pogadania sobie w "niedzielne popołudnie", najlepiej z mikro+ts, no i wiek tak 17+


Szukać na Battlelogu: Vaphu

userbarsupporter.png

Vaphu

Opublikowano

Szukam ludzi do wspólnej gry gry.

 

Nie mam premium.

Jakimś super koxem nie jestem ale daje rade.

Proporcje ZAB/ZGN 1.2, o ile w BF 3 ma to jakiekolwiek znaczenie.

17 lat

 

Mile widziane:

Wiek 13+

mikro+TS3

 

Kontakt:

GG: 40293519

Battlelog: ManiacPL

Strone : armiabraci.fwl.pl

skype: Maniac BF lub TheManiacBF (jakos tak to lecialo)

Nie piszecie na mpcforum'owe pw (z konta pozwala mi pisać kolega)

m2_cut_pixl_baner-1.png

Opublikowano

Szukam kompanów do wspólnej gry

 

Nie mam premium, jestem nowym graczem (4H 44M na Multiplayer)

Szukam kogoś do wspólnej gry na multi oraz grania co-op.

Battlelog : TheBoniekk

%C3%9Foniek_euw_238_1_nozg.png

Opublikowano

Hej, mam 16 lat i poszukuję osoby do wspólnej gry z TeamSpeak'iem lub Skype :)

 

 

Jestem nowym gracze Battlfielda ( 15h )

 

 

Ale jestem w miarę ogarnięty :))

 

 

Kontakt:
GG 18991899

Skype .scrapis

Origin OneTueThere

Opublikowano

Cześć. :-)


Poszukuję osoby do wspólnej gry (jak chyba wszyscy tutaj) obowiązkowo z ts3. W bf'a grałem ogl. sporo aczkolwiek miałem roczną przerwę, teraz mam premium więc nie ma żadnych ograniczeń. Jeśli ktoś ma ochotę pograć to proszę pisać na gg: 46121916 lub na batllelogu: m4ckr0_PL. Gram też w Planetside2, gdyby ktoś był zainteresowany.


viserion.png


Opublikowano

Szukam kogoś do wspólnej gry. Brak dodatków oraz premium, poza tym darmowym Close Quarters.
Nie gram za długo, ale też nie lamię. Fajnie by było gdyby osoba miała mirko + ts3. Na wiek nie patrzę jednakże mile widzana mutacja głosu.

Kontakt;
e-mail ; [email protected]
battlelog ; Foucz

Opublikowano

Szukam ludu do gry, Wszystkie dodatki, wszystko odblokowane, oprócz paru pojazdów.

Mogę grać długo, ratio 0.98, ale to tylko, że ostatnio robiłem assignments, skype lub ts3.

Wiek 15/16+

Na battlelogu NupBuster

skype nupbuster

||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

76561198014515809.png

||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

Opublikowano

Szukam ludzi do gry w bf'a zresztą jak wszyscy tutaj ;G Oczywiście będziemy gadać przez TS3 ;]

Nick na battlelogu : MrMagnus95
Nick w Orgin : MrMagnus95
Wiek : 17

Kontakt : GG (w profilu) lub PW

s4ElBud.png
Opublikowano

Szukam osób do nagrywania wspólnych odcinków z Battlefield 3. Jeżeli takich nie ma to do normalnej gry.

 

Nick na battlelogu : DurapeczeK
Nick w Orgin : DurapeczeK
Wiek : 15

Kontakt : GG (33660093) lub PW, lub origin

Opublikowano

Szukam kogoś do gry przy nas tzn. Z ludźmi z mojego plutonu - wymagamy tylko mikra do porozumiewania się, piszcie PW to otrzymacie skype albo zapraszajcie bezpośrednio na BL: kyrtap226

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...