Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Zapisy na wspólną grę.


Pro kiki Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam ludzi do gry , jest nas 2 szukamy minimum 2 kolejnych ^^

Wymagania :

18+ lat

Skype , Ts3

LvL bez różnicy , umiejętności także.

Szukamy osób które będą grały zespołowo , oraz takich którzy potrafia czerpać radość z gry ;]

Pozdrawiam

Nick Origin : Caius_21 i Destigive

  • Odpowiedzi 272
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Chętnie pogram w co-op'a

Nick origin: MiKi-MeN66

Wymagam skypa

 

Ze mną przejdziesz każdą misję bez problemów ;]

Opublikowano

Siemano.!


Szukam kogoś do wspólnej gry na multi, szczególnie na większych mapach.


Jeśli chodzi o wiek, to miło byłoby gdybyś miał/a ok. 15-16lat.


Obowiązkowo gadamy na skype/ts3



Umiejętności szczególnych nie posiadam, jednak chciałbym pograć z kimś bardziej doświadczonym ode mnie,


tak abym mógł się troszkę poduczyć.



Ja:


16lat


lvl:18


kd: 0.6


Opublikowano

Szukam osób do robienia zadań a w szczególności do zadania "RAMBO".

Pisać!!!

Nick origin: MiKi-MeN66

Skype mile widziany

Opublikowano

Szukam kogoś do pogrania w bf3 bo nudno samemu.


Mam 145 lvl możemy pograć w każdą mapę bo mam premium.


Mam 15 lat więc chcę żeby chętni mieli powyżej 13lat


Chętni niech piszą na gg: 43478558


Nick na origin: Jaszczompszypki


skype: Jaszczompszypki


Warunek to mikro i liczę na fan :) to jest najważniejsze


Fifa 14 :D

Opublikowano

 

Siemano.!

Szukam kogoś do wspólnej gry na multi, szczególnie na większych mapach.

Jeśli chodzi o wiek, to miło byłoby gdybyś miał/a ok. 15-16lat.

Obowiązkowo gadamy na skype/ts3

Umiejętności szczególnych nie posiadam, jednak chciałbym pograć z kimś bardziej doświadczonym ode mnie,

tak abym mógł się troszkę poduczyć.

Ja:

16lat

lvl:18

kd: 0.6

Siema , zaproś mnie na Skype : smerfik82-00

 

Opublikowano

Siema . Szukam osoby do wspólnej gry , może to być nawet początkujący .

Moje wymagania są tylko takie :

- Wiek +15 [ obowiązkowa mutacja ]

- Musisz mieć humor *.* ;)

- Skype/TS3

 

Ja posiadam :

- 17 Lat

- 4 Lvl

- Skype : smerfik82-00

- GG : 39554899

- TS3 [ do uzgodnienia ]

- Zabawny humor ; d [ Nie raz się denerwuje ] [ Wyluzowany xD ]

 

Opublikowano

Szukam gracza do przejsćia Co-opa.

Grę całą już przeszedłem na ps3, wiec wiem wszystko co i jak. Teraz potrzebuję kogoś do przejścia na PC i odblokowania broni.

WYMAGANY!:ts3/skype

Wiek: Nieważny. Liczy się przecież osobowość.

Kontakt: Priv, origin: ChavelierPL

Opublikowano

Szukam ludzi do zrobienia zadań i do odblokowywania różnych rzeczy. Mam pewien trick.

Pisać! PILNE!!!

Nick origin: MiKi-MeN66

Opublikowano

Szukam osób do gry w bf3. Liczy się tylko zabawa,chumor i granie na spontanie. Wymagany TS3,Skype i mikro. Mam 15lat.

W Bf3 gram już jakieś 2 tyg


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

Zapraszam do gry ze mną :) TS: maximumteam.pl kanał 98 hasło sro :) Nick na BL dawid992....

Pomogłem? Kliknij : 83ab61d98042655cm.jpg

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...