Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Zapisy na wspólną grę.


Pro kiki Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 272
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szukam kilka osób żeby pograć razem, pomóc w wykonaniu misji itd. TS itd. ogarniemy wspólnie.
Chętnych zapraszam na GG:1663847 skype. cezary.sroka
Chcę zrobić taką paczkę około 8 osób, będziemy grać w 2 drużynach i zmieniać losy spotkać, najlepiej osoby które preferują strategiczną grę a nie walkę o fragi.

eca1f2e282f14.png

Opublikowano

Hej,

Szukam kogoś do pogrania, po szkole, w weekendy.

Posiadam dużo wolnego czasu, mniej więcej 4 godziny, dziennie. (+)

Mam 16lat, dobry mikrofon, BF3 Premium.

Wymagam jakiegoś przyzwoitego mikrofonu i sporo wolnego czasu. (15lat+)

Kontakt, skype: saharef8

Origin: Kichell

Opublikowano

Szukam kogoś do wspólnej gry ^^ Mam zamiar zgrać się z kilkoma osobami i grać wspólnie na serwerach jako drużyna :D
Najlepiej ktoś kto lubi strategię i współpracę na wysokim poziomie :D GG:1663847

eca1f2e282f14.png

Opublikowano

Chętnie zagram z kimś w bf3 na kanałach i innych fajnych mapach.

 

Wymagania:

- mikro

- konto bf3 :D

- ogar

- słuchawki/głośniki :D

- skype/gg

 

Moje gg: 37874367

Moje skype: theoskiboski

Moj żołnierz: Morgoth_Boss

Opublikowano

Szukam kogoś do gry w bf3

Dopiero zaczynam ale grałem w mnóstwo gier tego typu więc szybko ogarne

Wymagania:

Skype/ts3

Nie granie jak noob

Mikro

Kultura

Umiejętność Współpracy

tu kontakt:

Skype:

a.g.swobodni

Lub PW


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

Siema,
Za kilka dni mam maturę i muszę się odstresować ;)

Szukam fajnych ziomków nie prujących mordy do gry w bf3.
Wiek nie ma znaczenia najlepiej z mikro i skype.

 

gg:6858595

skype:BoSmanZiom

Jak nie odpiszę od razu to odpiszę później ale odpiszę :)

Opublikowano

Szukam kogoś do gry ale w nieco innym stylu niż latanie na wariata :D

Szukam 3-5 ludzi żeby pograć w BF3, chciałbym żeby te osoby zgodziły się pograć bardziej taktycznie.
Mam na myśli bardzo dobrą współpracę wspólnie grając na jakiś servach.
Tłumacze o co mi chodzi, grając samemu nie ma się takich możliwości jak w grupie, zawsze zabraknie amunicji, albo dostanie się plecy, często medyk Cię nie podniesie itd. grając wspólnie w grupie będziemy współpracować, np. obstawiamy jakiś budynek, wsparcie stawia "claymore" w przejściach, snajper zajmuje dobrą pozycję w oknie, wsparcie ustawia się gdzieś leżąc tak żeby widział duży obszar, medyk biega po budynku rzucając apteczki i podnosząc padniętego kolegę, a technik zajmuje się niszczeniem wrogich pojazdów :D

Oczywiście z czasem dodamy do tego poruszanie się bo określonych mapach, dobieranie w pojazdach itd. :D

Kontakt: PW, GG:1663847, Skype: cezary.sroka

eca1f2e282f14.png

Opublikowano

Szukam kogoś do wspólnej gry. Mam podstawkę + Back to Karkand. Wymagam chociaż małego zaangażowania, kultury ale i również okazji do tego aby zrobić coś poza ciągłym bieganiem po kanałach. Kontakt PW

Opublikowano

szukam bardzo fajnej osoby do gry w Battlefield 3 możemy zagrać w trybie Coop lub w trybie multiplayer

Wymagane Mikrofon,ponad 13 lat,po mutacji,

Kontakt numer gadu gadu -
38642051 lub piszcie na PW

Opublikowano

Siema,

Za kilka dni mam maturę i muszę się odstresować ;)

Szukam fajnych ziomków nie prujących mordy do gry w bf3.

Wiek nie ma znaczenia najlepiej z mikro i skype.

 

gg:6858595

skype:BoSmanZiom

Jak nie odpiszę od razu to odpiszę później ale odpiszę :)

 

Spoko ja mogę, mam 12 lat jak ci nie przeszkadza mój wiek to się zgadamy.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

★★PLM Clan★★

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



PLM Clan - clan ten został stworzony w 2008r i obejmuje takie gry jak BF 3, wszystkie części Coda, SW:BF2 i MC

★★Jeżeli chcesz grać zespołowo dla Zabawy oraz porozmawiać w dobrym towarzystwie ? Ten Pluton Jest Właśnie dla Ciebie!!


Clan Multi PLM Zaprasza do wspólnej gry. Podania można składać w komentarzach pod tematem lub na stronie clanowej: www.multi-plm.pl w dziale BF 3 Rekrutacja

★★ Nasze wymagania★★


» Nasze jedyne wymagania to: udzielanie się na forum. duża aktywność na TS 3 jak i w grze biggrin.png.
Gracz powinien spełniać także poniższe kryteria:

​ ► Mieć ukończone co najmniej 14 lat ( możliwe są wyjątki )
► Orientować się co dzieję się w plutonie jak i na stronie clanu
► Posiadać komunikator głosowy TS3​
► Szanować pozostałych członków plutonu
► Podczas gry w BF3 przebywać na serwerze TS3.

► Wiek:
► Ulub. tryb i broń:
► Posiadanie mikrofonu:
► Posiadanie TS3:
► Ile czasu możesz poświęcać na BF 3 ( dziennie ):



════════════════════════════════════════════════════════════════════════════

★★★★REKRUTACJA DO CLANU MULTI PLM★★★★


Wymagania :
-Duża dostępność na Teamspeak 3 oraz w grze
-Wiek powyżej 14 lat
-Kultura
-Zachowanie

★★★Zapraszamy także na nasz server Teamspeak ★★★ Ip servera: 91.192.225.138:9999 ★★★

final.jpg
 

Opublikowano

Szukam kogoś do wspólnej gry z poczuciem humoru, który nie bierze wszystkiego na serio ( chodzi tutaj o wyzwiska podczas gry - różne słowa mogą paść, oczywiście w formie żartu. Oczywiście z umiarem )

 

Wymagania;
- Najlepiej Ts3
- Mikrofon ( podstawa )
- Wiek raczej mnie nie interesuje, jednakże nie chciałbym grać z kimś kto ma 10 lat.
- Poczucie humoru

Kontakt;
- GG ( 828754 ) Uwaga, rzadko wchodzę więc radziłbym pisać tutaj na PW lub szukać mnie na Battlelogu pod nickiem Foucz

Opublikowano

Zapraszać do znajomych DiilGangHG chetnie pogram :) i przy okazji dołącze do jakiegoś plutonu

"W życiu pewne są trzy rzeczy...


Honor, śmierć i kac morderca."

Opublikowano

Szukam ludzi do wspólnej gry.

Obowiązkowo:

Mikrofon

Ogar

 

Posiadam konsole ps3.

Nick : lpiottrekl

Rowniez posiadam PS3 ;) Dodaj mnie na origin. Ziniasty lub pogadaj ze mna na gg 46007706

 

Szukam osób/y do gry na multi (rodzaj serverów nie ma znaczenia).

Kontakt:

Battlelog: saturax123

Gra na PS3

Nie mam mutacji:) a jak rozmawiać to na skype,ts

damian , dodalem cie jako Ziniasty na origin. zaakceptuj

 

Siema , szukam chętnej osoby do pogrania w multi/co-op na PS3

Pisz na origin lub GG 46007706 , gram rowniez na ps3

Shakes And Fidget

Opublikowano

Siema , Szukam Zolnierzy do gry od 1 do 5 Ludzi . Ogolem Chodzi mi o zgraną paczke w ktorej Bede czul sie pewnie W offensywie jak i Defensywie , Czyli , ktos sloni plecy inni na skrzydlach i tp .

 

Tez Podzielone obowiazki , Jeden gra snipem , drugi medem i tp . Czyli druzyna .

 

Jezli ktos sie nie czuje na silach , lub nie wie o co chodzi to nie krepowac sie i pisac , moge wszystko wytlumaczyc .

 

War .

 

GG:5276687

s1wy92r.gif
Opublikowano

Siemanko. Szukam doświadczonych graczy do pogrania w trybie Podboju. Chodzi mi o zespołową gre jaki i trochę zabawy :D.

Oczywiście wymagany jest mikrofon :D

Chętnych zapraszam na PW

Pumpernikiell.png


Opublikowano

Szukam osób do gry (taktycznej, lub trollingu, zależy od humoru ;D).

 

wymagany mikrofon, 12 lat, minimalne doświadczenie (poruszanie się i celowanie)

 

najszybszy kontakt przez battlelog (Verinte, origin ten sam, tez szybki kontakt) lub pw na mpc.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...