Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Zapisy na wspólną grę.


Pro kiki Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 272
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szukam kogoś do wspólnej gry. (na ten weekend)

- Multiplayer

- Podbój

- Mapa - Najlepiej Caspian Border

 

Proszę o PM, gg lub skype (profil)

Opublikowano

Siema szukam Dobrego Kompana w wieku 13-15 lat, moj nick Origin to: bartol123321 . Przeklinanie nie gra roli!!!!

Posiadam mikrofon oraz skype wiec problemow nie bedzie oraz jestem w posiadaniu Battlefield 3 z dodatkiem Back to Karkard:)

Najlepiej odpowiedzcie na moja odpowiedz w na tej stronce,

 

ulubiona bron M4A1

ulubiony serwer Golf von Oman

17lvl

Opublikowano

Szukam ludzi do pogrania w bf'a 3.

Wymagam:

- 14 lat+

- Mikrofon 0 szumów, dobra jakość.

- Dobry komputer

- obojętnie jaki lvl, to nie gra roli.

- Najlepiej żeby mógł grać 5-6godzin dziennie, a w wolne dni długo ponad 10godzin. (no life ;D)

 

Mój skype: thekichell

Opublikowano

Zagram chętnie z jakąś osobą/ami w BF3.

Mam dobrego kompa...

Mój wiek to 15 lat.

Jak ktoś chętny to pisać na mój profil mpcforum lub gg 35521108

0f075a4ee30d.png.html>szymoczek zaprasza.png
Opublikowano

Siema ;D

 

 

Szukam kogoś do wspólnej gry na Co-op pisać na gg 35277831 lub skype miedziak26. Pisać tylko osoby z mikrofonem wiek nieważny byle nie piszczeć do mikrofonu. Osobiście mam 15 lat ;>

"Życia smak gorzki poznaj, poczuj go na skórze jak to jest kiedy chcesz ale nie ma nic na dłużej otoczony samotnością jak siwym dymem tak jak latam za pieniądzem tak rozpalam co godzine" ~ TPS <3






Jestem KIBOLEM i jestem z tego dumny !

Opublikowano

Siemeczka wszystkim szukam osoby psychicznie ogarnietom wiek okolo 14lat (tyle samo co ja)moze byc nie po mutacji (sam jeszcze nie mialem nie wiem czemu) no wiec pisac na pw

skypa potem podam i nazwe origin

 

a moje info mam 16 lvl

Opublikowano

Szukam Kogoś Na Co-Op Nie Musi Dużo Ogarniać W Razie Czego Pisać NA PW

 

GG : 7426490

Origin : Dorianix

Skype : MurzynWroc

Opublikowano

Szukam osoby do Co-Opa. Jestem dostępny praktycznie cały dzień.

Nick na battlelogu : P4vLOxPL

Wiek 20

Skype P4vLOx

Opublikowano

Szukam kogoś kto miał juz styczność z bf'em, czy to 2 czy bad company. Warunkiem jest ukończone 16 lat, posiadanie ts3 i kultura osobista. Kontakt poprzez napisanie prywatnej wiadomości na mpc lub kontakt na originie: Krzychu69, gg: 41268628

Opublikowano

szukam kogos w obojetnie jakim wieku ja mam 17 do pogrania na multi ..

mam 46lvl mysle ze radze sobie dobrze w grze .

wiec kto zaintteresowany pisac na gg:5228248 lub na battlelogu moj nick Ciabo12

Opublikowano

Szukam jakiegoś serveru TS3, na którym jest więcej niż 4 osoby, grające na multi. Mam 17lat,kultura osobista - jest ; ) itp.

 

Pisać tutaj lub na PW.

Kocham zielone klimaty!

696marihuana.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...