Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Zapisy na wspólną grę.


Pro kiki Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 272
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Elo. Szukam kogoś do wspólnej gry na multi na co-op jak wolisz (nie mam żadnych wymagań typu powyżej 15 lat,po mutacj , z dziewczynami też mogę grać byle fajnie nam się grało :)), jak coś ja mam 14 lat prawie 15 (jeśli ma to znaczenie to po mutacij jestem), skype:jan.wojtecki1

Opublikowano

Szukam 2-3 (jedna osoba też może być) ogarniętych osób do luźnej gry oraz trollowania ludzi :P

 

Wymagam mało:

 

Wiek: 15+

Sprawne mikro

TS3

Kultura musi być

 

Oferuję:

 

17,5 lat ( :D )

Granie zespołowe

Premke

Posiadam kulturę osobistą

Mam trochę wolnego czasu ^^ ( szkoła do max 14:30 )

 

Kontakt:

 

PW, gg: 1546452, steam: kamis_g0

 

Mile widziana/e osoby posiadające już TS3 oraz kanał.

graphic.png

Opublikowano

Szukam kumpli do gry w battlefielda 3 z Mikro oraz posiadających TS3 albo skypa: Mensel95.

Opublikowano

Jou, szukam osób chcących porobić sobie bekę podczas gry, oraz jakoś miło spędzić wolny czas w GRZE :D

 

GG: 31001838 && skype podam po rozmowie na gg -_-

Opublikowano

Siemasz , szukam ludzi do gry .

Wymagam :

Min. 15-16 lat

Ogarnięcia psychicznego

W miarę zabawnego charakteru ;) do robienia Beki w bf'ie

Oferuję:

16 lat

Ogar ( po mutacji )

 

Kontakt: GG- 44984312 Skype: piotr.roszkowski9 lub tu na PW !

mirajane_tag_by_raaims-d4f56kb.png


Komp:


Procesor: i5-4670k , Karta: Asus GTX 780 Ti , Płyta: ASRock H97 Perf. Cooler CPU: Raijintek NEMESIS

Opublikowano

Elloszka, szukam ludzi ogarnietych do miłej gry w bf'a.

Minimum 16lat + mutacja, oczywiście ts lub skype. Sam mam 18lat.

Kontakt: gg 304674

Opublikowano

Szukam kogoś do pogrania w BF3 nie koniecznie co-op. Mam poziom 19 ale wcześniej grałem na PS3

 

 

Sam mam 16 lat więc chciałbym by chętni mieli około tyle samo

 

Nick na origin Adrian96961

Opublikowano

Szukam kogoś do pogrania w bf3 bo nudno samemu. Mam 145 lvl możemy pograć w każdą mapę bo mam premium.

Mam 15 lat więc chcę żeby chętni mieli tyle samo.

Chętni niech piszą na gg:43478558

Nick na origin: Jaszczompszypki

Fifa 14 :D

Opublikowano

Witam szukam osoby do gry , nie potrzebuje mikra czy tam premium ... wazne aby mial dobry humor i zalezalo mu podczas gry na rozrywce :D

 

Origin:Speeedy_Da_Troll

Opublikowano

Szukam osób/y do gry na multi (rodzaj serverów nie ma znaczenia).

Kontakt:
Battlelog: saturax123

Gra na PS3

Nie mam mutacji:) a jak rozmawiać to na skype,ts

saturax123.png

Opublikowano

Szukam kogoś do Gry w BF 3 w multi jak i w kampanie.

Wymagania:

Micro, skype, najlepiej po mutacji, ogar w grze, konto origin :)

Opublikowano

Siemanko !

Szukam osoby do wspólnej gry w bf3 na multiplayer.

Wymagania:

Mikrofon, teamspeak3, premium w bf3.

Nie wymagam mutacji, gdyż nie przeszkadza Mi to w żadnym stopniu, sam mam 16 lat i jestem po ów mutacji.

Chętnych zapraszam na pw forum, tam ustalimy resztę (kanał ts3, nicki na battlelog itd.)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...