Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExtremeCraft [Dedyk][1.1!] [WL] [No-Premium][150slotów!]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick w grze : hanusik

Wiek :14

Staż gry : 6 miesięcy

Przeczytałeś regulamin : TAK

Polecający: -

 

Kolega :)

 

Nick w grze : reebook

Wiek : 14

Staż gry : 7 miesięcy

Przeczytałeś regulamin : TAK

Polecający: hanusik

1348939498-U482456.png

 

Lubisz Barcelone ? Daj Lajk!!

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick w grze : Snooker

Wiek : 13 rocznikowo 14

Staż gry : Gdzieś tak pół roku

Przeczytałeś regulamin : Tak.

Polecający: Nikt.

Opublikowano

Nick w grze : KEPACZ

Wiek :12

Staż gry :2 lata

Przeczytałeś regulamin : TAK

Polecający: Nikt

 

czemu serwer OFF ?

sygnakepacz.png

Opublikowano

Wszyscy dodani zapraszam. Przepraszam że dopiero teraz ale w robocie mnie przetrzymali.

 

Dla tych którzy mają problem z komunikatem outdated client proponuję wizyte na naszym forum wszystko jest tam opisane.

 

H3MiX wystarczy wejść w %appdata% i usunąć plik .minecraft . I na pewno nie stało się to przez naszego klienta bo wielu graczy na nim gra i nie mają problemu.

Owner serwera ExtremeCraft

Opublikowano

Ruufcik zapraszam.

 

kamcios wejdź na nasze forum i tam masz napisane co zrobić aby nie było tego komunikatu.

Owner serwera ExtremeCraft

Opublikowano

Nick w grze: Alexakar

Ile masz lat?: 18

 

Staż gry: od 1.0

 

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania):profesjonalne podejscie do serwera ze strony administracji, spora ilość graczy, z góry ustalone proste zasady, czyli konkret - to co lubie

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Oczywiście

Zareklamujesz nasz serwer?: ciężko reklamować coś czego się nie zna

 

tak w ogóle, to jest problem ze ściągnięciem waszego klienta non premium, wiecie coś o tym ? może z uploadujcie go jeszcze raz i podeslijcie link

Opublikowano

Alexakar dodany.

 

Nie wiem jaki jest problem ale jeszcze dziś ściągali wiec może coś źle zrobiłeś.

 

mrkubapl1 nick zajęty lub ktoś dodał i nie odpisał musisz sprawdzić

Owner serwera ExtremeCraft

Opublikowano

Nick w grze: SuDuN

Ile masz lat?: 17

Staż gry: od 1.7

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Bardzo ładnie wygląda : )) I zapowiada się na długą grę: D

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Zgadzamy się.

Zareklamujesz nasz serwer?: Każdemu koledze który gra w minecrafta :D

Opublikowano

ok, klient ściągnięty, ale przy naciśnięciu Multiplayer'a wyskakuje mi przy serwerach 'can't reach server' mowi, ze nie ma połączenia

 

WTF ?!

Opublikowano

A mi wyskakuje Outdated client ;/ proszę o pomoc

Chyba że nie ma mnie na WL to proszę o dodanie

Nick:Frizi Nick2:caroline2004 <- postać siostry też chce pograć na waszym serwerze :)

Opublikowano

Nick w grze: xMagnet

Ile masz lat?: 18

 

Staż gry: od 1.1

 

Dlaczego chcesz zagrać na naszym

serwerze(minimum 3 zdania):spora ilość graczy :P

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Oczywiście

Zareklamujesz nasz serwer?: jeszcze nie widzialem servera a juz mam go reklamować ? nie no sorki ale najpierw muszę go zobaczyć ;p

rageguydajdiaxa.png

Opublikowano

Nick w grze :TheQuickTime

Wiek :14

Staż gry : Od 1.3

Przeczytałeś regulamin :Tak przeczytałem regulamin i go akceptuje

Polecający:Mpc Forum i Kolega

Opublikowano

Nick w grze : BitBoxer

Wiek : 13. Nic z tym nie zrobie.

Staż gry : Od 1.6

Przeczytałeś regulamin : Tak

Polecający:

za duża sygna

Opublikowano

Prawie wszyscy dodani witam w grze.

 

chemioterapia nick zajety

 

Odpowiedzi na wszystkie problemy znajdziecie na naszym forum nie będę tutaj wszystkiego opisywał.

 

Na forum jest napisane jak zainstalować i ustawić spouta

 

Frizi jeśli składałeś podanie to jesteś dodany ten komunikat mówi że masz wersję inną niż ta na której chodzi serwer.

 

Alexakar sprawdź może czy da sie wejść przez s.extremecraft.pl

Owner serwera ExtremeCraft

Opublikowano

Nick w grze :Dezen

Wiek :14

Staż gry : Rok

Przeczytałeś regulamin : Tak

Polecający: brak

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...