Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExtremeCraft [Dedyk][1.1!] [WL] [No-Premium][150slotów!]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

nick: miko i jacek111

wiek:15 i 16

 

Staż gry : gram stale od

wersji 1.6 kolega zaczął grac zaraz po mnie

Przeczytałeś regulamin : tak

Polecający: ------

sorki ze pisze tez za kolegę ale nie ma konta na mpc

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Serwer chwilowo wyłączony (niewielkie poprawki) jak tylko odpalimy to dodam.

 

 

Już dodani zapraszam

Owner serwera ExtremeCraft

Opublikowano

Nick w grze: Ojciec_Dyrektor i Abes

Wiek: 16 i 15

Staż gry: W minecrafta gram od wydania Alphy 1.0.4. Kolega (Abes) gra trochę krócej.

Przeczytałeś regulamin: Tak.

Polecający: Nikt

Opublikowano

Nick w grze : saper

wiek: 14lat

staż gry: 1 miesiąc krótko :( ale mi się spodobało xD

przeczytałeś regulamin: tak

polecający: brak

Opublikowano

Nick w grze : MJmylove

Wiek : 22 lata

Staż gry : Ok. 3 miesięcy, ale już dużo potrafię :)

Przeczytałeś regulamin : tak

Polecający : brak

Opublikowano

Wszyscy dodani zapraszam do gry

 

PS. saper mam nadzieje że tylko taki nick a nie zawód :P

 

Spokojnie NIE

 

Ej jak juz wchodze do gry to pisze mi aby sie zalogowac wpisz login i password to co ja mam wbisac w miejsce passworda?

Opublikowano

wpisujesz hasło jakie wymyślisz ale nikomu go nie dawaj no i nie zapomnij go.

 

tzn. przy pierwszym wejściu /register hasło a każde następne /login hasło

Owner serwera ExtremeCraft

Opublikowano

Dzieki :)

 

No kurde znowu coś się dzieje! Raz mi wbiło i znowu mnie wywaliło loguje się a tu podałeś za dużo nieprawidłowych haseł. Jak 1 raz wpisywałem hasło WTF? help pliz :( Pomocy!!!

Opublikowano

saper wyrejestruje cie zaraz i wpiszesz ponownie /register hasło a potem przy każdym następnym logowaniu /login i hasło

Owner serwera ExtremeCraft

Opublikowano

Nick w grze: Husiek

Ile masz lat?:15

Staż gry: od początku Minecraft

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania):Szukam servera, który nie padnie po jakimś czasie, ma ogarniętych adminów, oraz użytkowników. Gram w Minecrafta długo i znam się na tym.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Oczywiście

Zareklamujesz nasz serwer?: Myślę, że tak.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...