Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExtremeCraft [Dedyk][1.1!] [WL] [No-Premium][150slotów!]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick w grze : ZerV

Wiek : 17

Staż gry : Od alphy

Przeczytałeś regulamin : Tak.

Polecający: Brak.

Sygnatura.

Opublikowano

Nick w grze: Sonozoki

Ile masz lat?: 15

Staż gry: od poczatku

Dlaczego

chcesz grac na naszym serverze: Ładnie piszecie,byków nie znalazlem to i wejde a co ;) Zapowiada sie fajnie

Zareklamujesz server??: Co najwyzej moge wam zrobić ładne banerki itp,znam wszystkie programy Adobe;p (Br,Dw,Fl,Ai,Pr,Id,Ae,Ps)

Opublikowano

Zuza i Sonozoki dodani witam w grze

 

aha Sonozoki ale zapoznaj się z regulaminami bo inaczej wiesz co :)

Owner serwera ExtremeCraft

Opublikowano

Nick w grze: masakhuri

Ile masz lat?: 16

Staż gry: od 1.2

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Bo moj kolega tam gra i ja tez chce.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Oczywiście

Zareklamujesz nasz serwer?: NIe wiem ale chyba tak

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nick w grze : Gameore

Wiek : 13

Staż gry : 1,5roku

Przeczytałeś regulamin : Tak

Polecający: Brak

1324978961-U410534.png

Doradca w grze World of Tanks

Opublikowano

Nick w grze : Jurr

Wiek : 16

Staż gry : 7 mies

Przeczytałeś regulamin : tak, przeczytałem

Polecający: .

 

 

 

 

 

Nick w grze : ert85

Wiek : 16

Staż gry : ok. 9 mies

Przeczytałeś regulamin : tak, przeczytał ;d

Polecający: .

test12w.png

Opublikowano

Nick w grze: Erge oczewiście premium ;]

Ile masz lat?: 14

Staż gry: Rok Dwa

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Szukam serwera z Ogarniętą administracją, serwera gdzie nie ma syfu jest porządek, i np. nie musisz pół dnia czekać na działkę ponieważ nikt nie ma czasu. Szukam serwera z miłymi ludzmi.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak

Zareklamujesz nasz serwer?: Jeśli ciekawy, Napewno rozpowszechnie go wśród znajomych...

Opublikowano

Nick : Rzemykos

Ile masz lat ? : 15

Staz gry : 1rok

Dlaczego chcesz zagrac na serwie? : Gralem na wielu serwerach mp , ale chcialem pograc na singlu . Ale jednak znowu zachcialo sie mi pograc na MP . Zobaczyłem , że serwer fajnie sie prezentuje więc go wybrałęm . Kumpel powedział mi , że nie ma lagow itp .

Zgadasz sie z postanowieniami : Oczywiscie , że sie zgadzam ; >

Zareklamuje serwer : Oczywiscie jeżeli mi sie spodoba : ) .

@edit

Polecający : Fesiorek

Opublikowano

Nick w grze: Seb3k

 

Ile masz lat?: 15

 

Staż gry: Jakies 1-2 lata. =)

 

Dlaczego chcesz grac na naszym serverze: Poniewaz chce sie zabawic, widze ze jest teamspeak i mysle ze serwer jest na tyle zrobiony by czerpac z niego maksymalna rozrywke.

 

Zareklamujesz server?: Zobaczy sie =)

 

Regulamin: Tak.

sebekmpc.png

xFire:

peppa1997.gif<- Click

Jezeli chcesz mi podziekowac, daj mi lajka.

Opublikowano

Nick w grze :DanielJ2000

Wiek :14

Staż gry :Od v1.2.1

Przeczytałeś regulamin :Tak

Polecający:Nikt

1294477714-U1.png

 

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...