Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExtremeCraft [Dedyk][1.1!] [WL] [No-Premium][150slotów!]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick w grze :mrwindowsxp123

Wiek :14

Staż gry :od alpha 1.2.6 a nadal siedzę na piracie

Przeczytałeś regulamin :Tak od deski do deski

Polecający:nikt ale będę polecać serwer kolegom itd

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick w grze: Liquin

Wiek: 14

Staż gry: około rok

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze?: Od dawana szukałem serwera z ciekawymi nowościami, dużą ilością slotów i ogarniętym Team'em. Z tego co jest tu napisane, wszystko się zgadza.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów? Tak

Zareklamujesz nasz serwer? Jeśli mi się uda to zareklamuje

Polecający: Brak

Opublikowano

Nick w grze: Oksen

Ile masz lat?: 18

Staż gry: 8 miesięcy

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Ponieważ lubię grać na serwerach z dużą ilością osób, a tutaj jest 150 slotów.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak

Zareklamujesz nasz serwer?: Na pewno jak mi się spodoba zareklamuje.

Opublikowano

Nick w grze : unimator

Wiek : 18

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze?: By przypomnieć sobie te stare, dobre czasy.

Staż gry : od Alphy :P

Przeczytałeś regulamin : TAK

Polecający

Opublikowano

Nick w grze : emq

Wiek :16

Staż gry :3 miesiace

Przeczytałeś regulamin :Tak

Polecający:w necie znalazlem :D

 

Opublikowano

Nick w grze: Dominika35

Ile masz lat?: 14

Staż gry: 7/8 miesiecy

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Poniewaz chcialam poznac milych ludzi, Spedzic miolo wolny czas w gronie przyjaciol z MC. Szukalam servera z ogarnieta administracja.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: TAK owszem.

Zareklamujesz nasz serwer?Jesili zajdzie taka potrzeba, postaram nakrecic zagrajmy z tego servera.

 

PS:Podanie skladam za siostre.

Opublikowano

Nick w grze:

Thriad

Ile masz lat?:

14

Staż gry:

11

miesięcy

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania):

Macie swojego własnego klienta, i chyba już kiedyś grałem na tym serwerze :P Może na innym ale z tą samą nazwą

:D Mam poczucie humoru, pomagam graczom :) Ogólnie po prostu lubię serwery "ulepszone" tzn. z modami i clientem ;>

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?:

Tak

Zareklamujesz nasz serwer?:

Jak mi się spodoba to na pewno polecę, a jak serwer będzie odpowiedni to nakręcę let's play'a

:)

za duża sygna RMCF

Opublikowano

Nick w grze : Kameleon

Wiek : 15

Staż gry : Ponad rok na serwerach multiplayer

Przeczytałeś regulamin : Owszem

Polecający: Brak.Sam znalazłem serwer na tym forum.

Opublikowano

Nick w grze: THCAdi THCPedro << Dodaj 2 Osoby

Ile masz lat?: Po 14 lat

Staż gry: od wersji 1.2_01 Beta

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): fajny serwer fajne mody duze działki

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?:Zgadzam się

Zareklamujesz nasz serwer?: Jak nadejdzie taka okazja.

h6IduA1.png

Opublikowano

Nick w grze : Matrux

Wiek : 15

Staż gry : około 8 miesięcy

Przeczytałeś regulamin : Tak

Polecający: Kameleon

 

[ Piszę ten post z konta kolegi , ponieważ nie mogę uaktywnić konta na mpc forum ]

Opublikowano

Nick w grze : Ocenzurowany

Wiek : 13

Staż gry : Od 1.2 :)

Przeczytałeś regulamin : Przeczytałem i zastosuję się do niego :D .

Polecający: Sam go znalazłem :D .

Nick w grze : gorgon99

Wiek : 12

Staż gry : od 1,5

Przeczytałeś regulamin : tak

Polecający: Ocenzurowany

hydzio.png
Opublikowano

Nick w grze : misio345

Wiek : 15 lat

Staż gry : 7 miesięcy

Przeczytałeś regulamin : Tak

Polecający: nikt :(

Walnij "Lubie to", to nie boli.

mca.pngczu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...