Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExtremeCraft [Dedyk][1.1!] [WL] [No-Premium][150slotów!]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dodaj jeszcze :

Candrev / MrCreeper0509

wiek : 14/15

Staż : Około 1 roku

Regulamin : Tak

Polecajacy : Candrev x2

mca.png

mca.png

mca.png POZDRO

mca.png

mca.png

Opublikowano

Nick w grze : jakub50

Wiek : 11 w wrześniu

Staż gry : tak długo żę nie pamiętam (chyba jakiś rok)

Przeczytałeś regulamin : tak

Polecający: brak

Opublikowano

Nick

w grze: DAWID4444pl

Wiek

: 14 w utym

 

Sta

ż

gry

: dlugo

 

Przeczytałeś regulamin : Tak

 

Polecający

: MPC FORUM

1361287359-U437164.png/ 2592933583.png

 


Opublikowano

Nick w grze:

DaDa

Ile masz lat?:

16

Staż gry:

Od początku

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania):

Lubie serwery takie jak ten.Nie przeszkadzam innym graczom

.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?:

tak

Zareklamujesz nasz serwer?:

Oczywiscie;D

MOJ NICK NA PL:GoToKlop\

 

A NA PRIVACH:WojBD

eminembestsygna.png

Opublikowano

Dodani witam w grze

 

Olek dziecko drogie save jest robione automatycznie co 10 min i nikomu prócz ciebie nic nie zniknęło a z takimi tekstami to możesz błyszczeć w swoim przedszkolu a nie tutaj smarku bo jestem za stary na takie traktowanie. Na dodatek nie znasz regulaminu bo wtedy jak pisałeś nadawałem działki i mogłeś poczekać aż skończę a nie z pyskiem od razu startować.

Owner serwera ExtremeCraft

Opublikowano

UWAGA UWAGA !!!

 

OGŁASZAM EVENT NA SERVERZE [ S-MODEM JESTEM ]

 

WSZELKIE INFO NA OFICJALNYM FORUM SERVERA [ LINK ZNAJDZIECIE NA SERVERZE - BD SPAMIĆ :P ]

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

NICOŚĆ

Opublikowano

No i teraz pokazujesz swój poziom. Z mojej strony to wszystko.

 

Oo usunięto post na który opisałem :) a można było tylko wykropkować przekleństwa ale może być :)

Owner serwera ExtremeCraft

Opublikowano

Dzieciaku o nicku olek20005 kto cie polskiego uczy , co dostales z czytania , bo zeby takie bledy jezykowe robic to trzeba byc w zlobku. Jezeli Ci sie nie podobalo to to trzeba bylo tego nie pisac i nie grac na tym serwie.

Opublikowano
Nick w grze :Obiekt7
Wiek :15
Staż gry :Rok
Przeczytałeś regulamin :Tak
Polecający:

Zbieram -

Opublikowano

Nick w grze : ExtremelyEdgyPL

Wiek : 17

Staż gry : od alfy

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Ciekawie się zapowiada, m.in wygląda na ogarnięty. Zobaczymy co będzie potem, z mojej strony serdecznie zapraszam i polecam.

Przeczytałeś regulamin : Tak.

Czy polecisz nasz serwer? : Oczywiśćie.

Opublikowano

Nick w grze : Tomekkk

Wiek :14

Staż gry 1.2

Dlaczego chczesz zagrac na naszym serwerze? Ponieważ ma wlasny client. Ma wiele ciekawych pluginow ktore chcialbym wyprobowac. Nie mam gdzie grac :D

Przeczytales regulamin owszem

Czy polecisz nasz serwer? W miare moich mozliwosci.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...